ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 21.03.16 – Wyniki

wwe-monday-night-raw1

Oto wyniki Monday Night Raw, które odbyło się wczoraj w Filadelfii:

Raw otworzyła Stephanie McMahon. Córka chairmana przywitała publiczność i powiedziała, że dzisiaj na gali nie pojawi się Triple H. Stwierdziła, że jego nieobecność nie jest spowodowana atakiem Romana na ostatnim Raw. Stephanie chciała powiedzieć publiczności coś na temat sukcesu, lecz przerwał jej Roman Reigns. Wygląda na to, że na dobre pożegnał się ze swoim starym wejściem przez publikę. Stephanie mówiła, że to jej ring i arena. Chciała powiedzieć, żę Triple H pokona Romana na Wrestlemanii, lecz Reigns chwycił mikrofon i powiedział o prawdziwym powodzie nieobecności Huntera. Potem powiedział, że podczas Wrestlemanii na jej stadionie i w jej ringu, odbierze pas WWE Wagi Ciężkiej jej mężowi, a rodzina McMahonów nie będzie mogła z tym nic zrobić. Na koniec stwierdził, że od teraz to on jest Dyrekcją i wyszedł z ringu.

1. Normal Match

AJ Styles vs. Kevin Owens

1

Opener okazał się naprawdę dobrym starciem. Walka byłą dość długa i zawierała wiele ciekawych momentów i spotów. Publika była bardzo żywa i kibicowała obu zawodnikom. Pod koniec wyszedł jednak Chris Jericho, który zaczął chantować „AJ Styles”. Owens chwycił rozproszonego Stylesa, lecz on skontrował i zapiął dźwignię. Jericho chciał wejść do ringu, lecz AJ wstał i podbiegł do lin, potem Kevin przypiął Stylesa i wygrał walkę.

Zwycięzca: Kevin Owens

– Po walce AJ zaczął gonić Chrisa, a Kevin został w ringu i powiedział, że to jego show. Mówił, że wszyscy chcą wiedzieć kto będzie jego przeciwnikiem na KOManii. Przerwał mu Dolph Ziggler. Mówił o tym, że nie ma nikogo takiego jak on, kto mógłby wygrać ten pas od Owensa. Potem na arene wyszedł The Miz. Pytał się Dolpha dlaczego myśli, że zasłużył na walkę o pas. Ziggler przypomniał Mizowi jak pokonał go na Smackdown. Później do zawodników dołączył Sami Zayn. Sami powiedział, że szanuje Miza i Zigglera. Mówił, że długo czekał na rewanż z Owensem i nie ma lepszego miejsca na tę walkę niż Wrestlemania 32. Kevin wyszedł z ringu i powiedział, że nikt nie dostanie walki o pas. Później stwierdził, że zapyta Dyrekcję o to, aby Miz, Ziggler i Zayn zawalczyli w triple threat matchu. Walka miałaby wyłonić przeciwnika, który zasłuży na walkę o pas Interkontynentalny na Wrestlemanii.

– Dean wygłosił kolejne promo dotyczące Brocka Lesnara i mówił co zrobi mu podczas walki na Wrestlemanii. Mówił to wszystko do Terry’ego Funka, ten zaś odpowiedział mu jaki według niego jest Ambrose. Powiedział, że gdyby miał syna chciałby, aby był jak Dean. Potem postawił na stole piłę i dał ją Deanowi. Ambrose odpalił piłę i zaczął ciąć stół.

– Owens pytał się Stephanie o walkę, o której mówił wcześniej gdy zmierzał na zaplecze. Stephanie powiedziała, że walka się odbędzie. Kevin poprosił jeszcze Stephanie o to, żeby powiedziała Hunterowi „cześć”.

– Przed walką członkowie League of Nations wygłosili promo. Mówili o tym co zrobili na ostatnim Raw i w jakim stanie pozostawili The New Day w ringu. Później Sheamus zaprosił do obejrzenia tego momentu na titantronie. Następnie Del Rio zaczął chantować „New Day sucks”. Do ringu wyszli członkowie The New Day. Xavier nazwał League of Nations śmieciami. Kofi pochwalił Ruseva za noszenie butów, ponieważ śmierdzą mu stopy. Później śmiał się z Del Rio i Barretta. Na koniec przeszli do Sheamusa i kpili z jego imienia. Cała trójka zaczęła chantować „New Day Rocks”, a później zaatakowali swoich przeciwników z zaskoczenia.

2. Normal Match

Rusev (w/ Sheamus, Alberto Del Rio & King Barrett) vs. Big E (w/ Xavier Woods & Kofi Kingston)

Walka była dosyć dobra. Można powiedzieć, że przez dłuższy okres czasu dominował w niej Big E. Na koniec poza ringiem członkowie obu grup zaczęli mały brawl. Rusev przygotowywał się do zaciągnięcia dźwigni, lecz Big E podniósł go i przewrócił. Sheamus próbował interweniować w walce, lecz Big E wykonał na nim speara poza ring. Z drugiej strony Kofi zaatakował Ruseva, wtedy Big E wrócił do ringu, wykonał Big Ending i wygrał walkę.

2

Zwycięzca: Big E

– Bray Wyatt pokazał się razem z członkami swojej rodziny, wszyscy mówili o bólu i poświęceniu. Strowman powiedział, że bóg śmierci obserwuje go i dzisiaj poświęci Deana dla swojej rodziny. Bray dopowiedział, że za niedługo wszystko się zakończy, a on zasiądzie na wiecznym tronie.

– Do ringu wyszedł Big Show, a komentatorzy rozmawiali o Andre The Giant Battle Royalu. Big Show mówił o tym, że prawdziwym gigantem był Andre. Mówił, że wygranie tej nagrody było dla niego bardzo ważnym osiągnięciem. Stwierdził, że wygrał wiele Battle Royal’ów, lecz tym razem chce zostać dwukrotnym zwycięzcą Andre The Giant Battle Royalu. Przerwała mu grupa The Social Outcast, zawodnicy mówili o tym jak wyrzucą Big Showa z tej walki. Później stwierdzili, że jest w tarapatach i weszli do ringu. Heath mówił o hashtagu dla Showa, a ten zaatakował go. Zawodnikom udało się powalić giganta, lecz na ratunek przyszedł Kane. Wyrzucił członków Social Outcast przez górną linę. Później Big Show podziękował za pomoc, a Kane wykonał na nim Chokeslama z narożnika.

– Komentatorzy przedstawili nam kolejnego zawodnika, który zostanie Hall of Famerem. Był nim Stan Hansen.

3. Normal Match

Fandango vs. Chris Jericho

Walka trwała całkiem krótko, Fandango chciał wykonać Leg dropa z 3 liny, ale Jericho odsunął się i zapiął dźwignię. Wtedy wyszedł AJ Styles, który chantował „Y2J”. Fandango próbował spinować zdekoncentrowanego Chrisa, lecz ten skontrował, wykonał Codebreakera i wygrał walkę.

3

Zwycięzca: Chris Jericho

AJ zaatakował Chrisa, on jednak uciekł z ringu. Styles mówił o tym, że walczył na całym świecie, ale nigdy na Wrestlemanii. AJ wyzwał Y2J’a na Wrestlemanii i powiedział, że udowodni dlaczego ludzie chantują „AJ Styles”.

– WWE przedstawiło film, w którym Hall of Famerzy wypowiadają się na temat Shanea i jego walki z Undertakerem. Pokazywano także ujęcia z jego treningów do tej walki, oraz urywki z ostatnich gal Raw.

– Kevin Owens wyszedł i powiedział do Lilian, że tym razem on będzie zapowiadał walkę. Okazało się, że pierwszy zapowiedzianym zawodnikiem był Stardust. Następnym zawodnikiem był Sin Cara. Ostatnim wrestlerem był Zack Ryder. Później Owens usiadł przy stole komentatorskim.

4. Triple Threat Match

Walka o miano pretendenta do pasa Interkontynentalnego WWE.

Stardust vs. Sin Cara vs. Zack Ryder

Walka trwała w najlepsze, lecz w pewnym momencie przy stole komentatorskim pojawili się Sami Zayn, The Miz oraz Dolph Ziggler. Po tym jak Zack i Stardust wyszli z ringu, Kevin zaczął atakować swoich przeciwników. Walka zakończyła się dyskwalifikacją. Owensowi udało się uciec, lecz nadal nie poznaliśmy przeciwnika.

4

Zwycięzca: brak

– Stephanie rozmawiała z kimś przez telefon, przyszedł do niej Kevin Owens. Mistrz Interkontynentalny powiedział, że żaden z nich nie zasługuje na jego pas. Stephanie powiedziała, że cała szóstka zawalczy przeciwko Owensowi na Wrestlemanii. Chwilę później dodała, że będzie to Ladder match.

– Stephanie udała się na parking, przyjechał po nią Triple H. Dyrekcja próbowała wyjechać z areny. Nie pozwolił im na to jednak Roman, który wyciągnął Triple H’a z samochodu i zaczął się z nim bić. Hunterowi udało się wrócić do samochodu i szybko odjechać.

– Przy stole komentatorskim zasiadły Sasha Banks oraz Becky Lynch. Cole przypomniał zawodniczkom segment, który odbył się na Smackdown.

5. Normal Match

Natalya vs. Charlotte (w/ Ric Flair)

Walka kobiet była naprawdę dobra. Pojedynek był dość wyrównany, lecz to Charlotte zgarnęła pin po wykonaniu Natural Selection.

5

Zwyciężczyni: Charlotte

6. Normal Match

R-Truth vs. Bubba Ray Dudley (w/ Devon Dudley)

Na samym początku Devon rozproszył Trutha, a Bubba zaczął go atakować. Pod koniec tej krótkiej walki R-Truth zaczął walczyć, lecz został ponownie rozproszony. Bubba wykonał na nim Big Boota i wygrał walkę.

6

Zwycięzca: Bubba Ray Dudley

– Po starciu na pomoc Truthowi wybiegł Goldust, lecz Dudley Boyz wykonali na nim 3D. Kolejni byli The Usos. Bracia zajęli się przeciwnikami, a później wyciągnęli stół i położyli na nim Devona. Następnie chcieli wykonać podwójny Splash z 3 liny na stół, lecz Devona uratował Bubba i zawodnicy uciekli na stage.

– Do ringu wyszedł Vince McMahon, który miał pewną informację do przekazania. Mówił o walce i zasadach, które ustalał razem z Shanem. Powiedział, że cheerowanie dla Shane’a to błąd. Pokazał filmik przedstawiający ostatnie wydarzenia z Raw. Vince mówił, że Shane będzie walczył do ostatniego tchu i nie podda się. Chairman zapytał o wynik tej walki publikę. Potwierdził słowa Shanea i stwierdził, że Undertaker jest jego dziwką. Powiedział, że jeśli Undertaker przegra to będzie jego ostatnia Wrestlemania. Vince udał się na zaplecze, a po drodze trafił na wychodzącego do ringu Deana Ambrose’a.

– Paul Heyman zasiadł do stołu komentatorskiego.

7. Normal Match

Dean Ambrose vs. Braun Strowman (w/ The Wyatt Family)

Przez całą walkę Ambrose próbował położyć Stromwana, lecz on przewyższał Deana siłą. Po pewnym czasie Dean nie wytrzymał, wyszedł poza ring i uderzył Brauna krzesłem. Wbiegł do ringu i dalej atakował giganta. Strowman zainkasował Dirty Deeds prosto na krzesło, a Dean wyszedł później z ringu uciekając przed Rodziną Wyatta.

7

 

Zwycięzca: przez DQ, Braun Strowman