ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 19.12.16 – Wyniki

monday-night-raw-logo-2016

Poniżej znajdziecie wyniki Monday Night RAW, które odbyło się w Columbus:

Raw Pre-Show 01:50 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Charly Caruso i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia z ostatniego Raw, a także przybliżono nam aktualne rywalizacje.

Monday Night Raw 02:00 – 05:00

– Kevin Owens oraz Chris Jericho wyszli do ringu i rozmawiali na temat ich wczorajszych walk. Następnie przeszli do tematu ich przyjaźni i mówili o tym, że w tym momencie zbliżyli się do siebie jeszcze bardziej. Następnie oboje zaczęli mówić o Świętym Mikołaju i Jericho wpisał go na swoją listę za kradzież jego gimmicku. Pojawił się Mick Foley, który poinformował Kevina i Chrisa, że zawalczą dzisiaj w tag team matchu przeciwko Romanowi i Sethowi. Generalny Manager poinformował Kevina, że na Royal Rumble będzie bronił swojego mistrzostwa przeciwko Reignsowi, a Chris zostanie zamknięty w specjalnej klatce. Po chwili pokazał im klatkę i dla testu zamknął w niej Y2J’a. Foley nie miał jednak kluczyka do kłódki i nie mógł wypuścić Chrisa, a następnie przypadkowo dał znak do podniesienia klatki. Na koniec segmentu powiedział, że póki ktoś nie znajdzie kluczyka to Jericho będzie musiał siedzieć w tej klatce i czekać.

– Po przerwie reklamowej Jericho był już na zapleczu i medycy sprawdzali jego stan zdrowia. Owens chciał, żeby Chris skupił się na przygotowaniach do walki, lecz ten nie potrafił oddychać. Mistrz Universal poprosił o pomoc.

1. Normal Match

Big Cass (w/ Enzo Amore) vs. Rusev (w/ Lana)

Cass zaczął atakować Ruseva i nie chciał słuchać sędziego, został zdyskwalifikowany.

Zwycięzca: przez DQ, Rusev

– W ringu pojawiła się była mistrzyni kobiet brandu Raw, Sasha Banks. Zawodniczka mówiła o wszystkich walkach z Charlotte i ostatecznie pogratulowała jej i uznała, że była lepsza. Nagle pojawiła się Nia Jax, która wypowiedziała kilka słów w stronę The Boss, a następnie zaatakowała ją i zostawiła leżącą w ringu.

2. Normal Match

Noam Dar vs. Cedric Alexander (w/ Alicia Fox)

Noam przegrał po zainkasowaniu potężnego kopniaka w głowę.

Zwycięzca: Cedric Alexander

Noam wygłosił krótkie promo i wyjawił, że jedyne czego chce na święta to Alicia Fox.

– Członkowie The New Day wyszli na rampę i rozmawiali na temat rekordu, którego pobili. Mówili, że Ric Flair nigdy nie ustanowiłby swojego rekordu w posiadaniu szesnastu mistrzostw świata, gdyby nie przegrał piętnaście razy. Pojawili się Cesaro i Sheamus, którzy również postanowili powiedzieć coś na temat pasów i rekordu. Później pojawili się także The Club oraz The Shining Stars. Po krótkich promach wszystkie drużyny zaczęły się bić i to doprowadziło do tag team matchu.

3. 8-Man Tag Team Match

Big E, Kofi Kingston, Cesaro i Sheamus (w/ Xavier Woods) vs. The Club i The Shining Stars

Zwycięzcy: Big E, Kofi Kingston, Cesaro i Sheamus

 

– Neville wyszedł do ringu aby wygłosić promo, lecz po chwili przerwał mu Rich Swann. Dołączył do nich Brian Kendrick, który podzielał słowa Nevilla i poniżał Swanna. Oboje zaatakowali aktualnego mistrza Cruiserweight. TJ Perkins chciał pomóc swojemu znajomemu, lecz ten również został położony na macie.

 

– Sin Cara i Titus O’Neil mieli ze sobą walczyć, lecz zaraz po rozpoczęciu walki zaatakował ich Braun Strowman. Braun zniszczył Sin Care, zabrał go na stage i rzucił nim prosto w choinki i prezenty.

– Charlotte wyszła i mówiła o tym, że wczoraj odzyskała jej pas i ponownie pokonała Sashe Banks. Stwierdziła, że zdominowałaby każdą przeciwniczkę, która stanęłaby na jej drodze. Mistrzyni kontynuowała swoją wypowiedź, lecz przerwała jej Bayley. Zawodniczka chciała wyzwać Charlotte na walkę, mistrzyni po chwili sama poprosiła o tę walkę

Normal Match

Charlotte vs. Bayley

Zwyciężczyni: Bayley

5. Tag Team Match

Seth Rollins i Roman Reigns vs. Chris Jericho i Kevin Owens

Zwycięzcy: przez DQ, Seth Rollins i Roman Reigns

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556