ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 18.07.16 – Wyniki

wwe-monday-night-raw1

Poniżej znajdziecie wyniki Monday Night RAW, które odbyło się wczoraj w Providence:

Pre-Show Raw 01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Bookera T, Cory’ego Gravesa i Scotta Stanforda. Panowie omówili aktualne feudy, a także nadchodzący Draft.

Pre-Show Raw 02:00 – 05:00

– Stephanie McMahon otworzyła show, następnie dołączył do niej Shane. Oboje rozmawiali przez chwilę, a później Stephanie ogłosiła, że na Raw będziemy mieli okazje oglądać dywizję Cruiserweightów. Przedstawiła także Generalnego Managera Raw, został nim Mick Foley. Legenda wyszła do ringu i podzieliła się swoimi planami co do Raw. Następnie Shane ogłosił Generalnego Managera SmackDown, którym okazał się być Daniel Bryan. Były mistrz WWE Wagi Ciężkiej opowiedział o tym co chciałby zrobić dla SmackDown, a potem razem z Shanem zakończył segment chantem „YES!”.

danielbryan

1. Tag Team Match

Chris Jericho i Kevin Owens vs. Cesaro i Sami Zayn

Sami wykonał na Chrisie Jericho roll-upa i zgarnął pin.

cesarojericho

Zwycięzcy: Cesaro i Sami Zayn

– Daniel Bryan rozmawiał na zapleczu z Goldustem, R-Truthem i Titusem O’Neilem. Później zaczepił Stephanie i również z nią zamienił kilka słów.

– Przy stole komentatorskim pojawili się The Miz oraz Maryse.

2. Normal Match

Alberto Del Rio vs. Darren Young (w/ Bob Backlund)

Del Rio przerollował Younga, lecz sędzia tego nie widział i kłócił się z The Mizem. Darren skorzystał z okazji, skontrował ruch przeciwnika i sam wykonał roll-up, który dał mu zwycięstwo.

darrenalberto

Zwycięzca: Darren Young

– John Cena pojawił się w ringu i pogadał chwilę na temat jego walki z The Clubem. Następnie wyszli do niego Enzo Amore i Big Cass, a później AJ Styles, Luke Gallows oraz Karl Anderson. Karl mówił o tym, że będą mogli dzisiaj skopać aż 6 osób. Wtedy do ringu powoli wychodzili mistrzowie tag team, The New Day. Xavier postanowił wytłumaczyć Cenie jeden z tekstów Big Cassa i zrobił to na przykładzie gry Pokemon GO. Chwilę później dołączyli do nich także członkowie The Wyatt Family.

3. 12-Man Tag Team Match

John Cena, Enco Amore, Big Cass i The New Day vs. The Club i The Wyatt Family.

Pod koniec walki The Wyatt Family i The New Day przenieśli swój brawl na zaplecze. W tym samym czasie Enzo chciał zaatakować Styles’a, lecz trafił w Johna Cenę. AJ wykorzystał okazję i wykonał na przeciwniku Styles Clasha, który dał jego drużynie zwycięstwo.

12mantagteam

Zwycięzcy: The Club i The Wyatt Family

– WWE przedstawiło promo Setha Rollinsa na pustej arenie. Zawodnik wspominał dawne czasy w The Shield oraz zapowiadał, że ma zamiar wygrać dzisiejszą walkę o pas WWE.

– Shane rozmawiał na zapleczu z Mickiem Foleyem i pogratulował mu z okazji zostania Generalnym Managerem Raw. Później obaj pogadali chwilę o Stephanie, która według Shane’a będzie manipulowała Mickiem.

4. Normal Match

Sin Cara vs. Baron Corbin

Corbin zakończył tę bardzo szybką walkę po tym, gdy zainkasował End of Days.

corbinsincara

Zwycięzca: Baron Corbin

– Po walce Corbin nadal atakował Sin Care. Na pomoc wybiegł mu Kalisto, który po chwili również został zniszczony przez Barona.

5. Tag Team Match

Sasha Banks i Becky Lynch vs. Charlotte i Dana Brooke

Niedługo po rozpoczęciu walki Natalya zaatakowała Becky poza ringiem. Sędzia przerwał match.

charlottesasha

Zwyciężczynie: przez DQ, Sasha Banks i Becky Lynch

– Po starciu Charlotte razem z Daną Brooke pobiły Sashe i odeszły na zaplecze.

– Dean znajdował się na zapleczu i wygłosił krótkie promo w starym stylu The Shield. Zaznaczył, że dzisiaj pokona Setha, a w niedzielę wygra Triple Threat o pas WWE i nadal będzie mistrzem.

– Po reklamie w ringu znajdowała się już Lana, która po chwili zapowiedziała mistrza Stanów Zjednoczonych, Ruseva.

6. Tag Team Match

Rusev (w/ Lana) i Sheamus vs. Dolph Ziggler i Zack Ryder

Sheamus i Ryder znaleźli się poza ringiem, a Rusev zapiął na Zigglerze Accoladea i poddał przeciwnika.

Zwycięzcy: Rusev i Sheamus

– Mick Foley rozmawiał z Danielem Bryanem o rywalizacji, która czeka ich po podziale rosteru.

7. WWE Championship Match

Dean Ambrose (c) vs. Seth Rollins

Pod koniec starciaSędzia został znokautowany, a sama walka miała dziwne zakończenie. Z początku Stephanie wzięła mikrofon i powiedziała, że to Seth Rollins wygrał walkę i został nowym mistrzem WWE. Ostatecznie po gali sędzia ogłosił remis, Dean nadal jest mistrzem WWE.

Zwycięzca: brak

Komentarze

  1. Może mi ktoś wytłumaczyć czmu oglądanie Raw na żywo przesłaniał mi CZAT [„próbowałem” oglądać na telefonie] i co mogę zrobić żeby dzisiaj w spokoju i bez przeszkód oglądnąć SmackDown na żywo?

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778