ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 18.01.16 r. – Wyniki

WWE-Raw-2014-720p-new-logo1

Oto wyniki Monday Night Raw, które odbyło się wczoraj w Columbus w stanie Ohio:

– Raw otworzył Roman Reigns. Odniósł się do tego co Brock Lesnar zrobił w tamtym tygodniu, nagle usłyszeliśmy theme song Chrisa Jericho. Zawodnik powiedział, że rozumie ze chce brocka ale on jest lepszy. Chris chciał zrobić najlepsze Highliht Reel w historii, zawierać będzie 3 zawodników, którzy mają największe szanse na wygranie RR matchu. Jericho zaprosił do swojego show Romana, mistrz przyjął zaproszenie. Przerwała im grupa League of Nations. Sheamus miał problem z tym, że ludzie mają przed oczami tylko 3 osoby mające szansę na wygranie Royal Rumble matchu. Powiedział, że jeszcze wiele innych zawodników w tym Leauge of Nations mają szanse na zwycięstwo, a on sam odzyska mistrzostwo WWE Wagi Ciężkiej. Wspomnieli także, że do swojego programu zaprasza takich zawodników jak Roman i Brock, a o League of Nations zapomina. Alberto przemówił, lecz Chris zgasił go mówiąc, że „Alberto” po angielsku znaczy „jackass”. Również Rusev wypowiedział się na temat Royal Rumble. Chris i Roman śmiali się z zawodnika, a wszystko doprowadziło do pierwszej walki.

1. Normal Match

Sędzia specjalny: Chris Jericho

Roman Reigns (c) vs. Rusev (w/ League of Nations)

Dla Romana był to ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ przez większość walki musiał użerać się z członkami League of Nations, którzy przeszkadzali w jego walce. Sheamus, Alberto oraz Barrett zostali wyproszeni na zaplecze po tym, gdy kłócili się z Chrisem. Wszystko ułatwiło robotę Reignsowi, który na koniec walki wykonał na Rusevie Superman Puncha oraz Speara, i wygrał walkę.

Zwycięzca: Roman Reigns

Segment Chrisa i Stephanie na zapleczu

2. Normal Match

Brie Bella (w/ Alicia Fox) vs.  Natalya (w/ Paige)

Brie od razu wzięła się za Natalye i atakowała ją, lecz przy oddawaniu kopniaków przeciwnika chwyciła jej nogę i założyła Sharpshootera.

Zwyciężczyni: Natalya

– Po walce Paige dołączyła do Nataly i celebrowała z nią zwycięstwo.

3. 6-Man Tag Team Match

The Wyatt Family vs. The Dudley Boyz & Ryback

Przeciętny tag team match, w którym przez większość czasu dominowała rodzina Wyattów. Zawodnikiem, którego ciągle atakowano był Devon. Udało mu się w pewnym momencie zamienić z Rybackiem, a ten od razu wziął się za Harpera. The Big Guy dobrze sobie radził, lecz Bray zaczął mu przeszkadzać i po chwili wylądował poza ringiem. W tym samym czasie Devon miał okazję na wygraną, lecz Luke odkopał po neckbreakerze, którego wcześniej wykonali na nim The Dudley Boyz. Członek rodziny Wyattów szybko zareagował i po wielkim Clotheslinie zgarnął zwycięstwo.

Zwycięzcy: The Wyatt Family

– Komentatorzy zapowiedzieli, że jeszcze dzisiejszej nocy dowiemy się kto jako pierwszy wejdzie do Royal Rumble matchu.

4. Normal Match

Big Show vs. Heath Slater (w/ The Social Outcast)

Przed walką członkowie Social Outcast wypowiedzieli sie na temat Royal Rumble matchu. Heath zapowiedział, że dzisiaj to on wyeliminuje Showa.

Od samego początku Heath starał się uciekać przed gigantem. Długo to nie trwało, ponieważ Big Show zaatakował go Knock Out punchem i wygrał walkę.

Zwycięzca: Big Show

– Po walce Show zniszczył resztę członków Social Outcastu.

– League of Nations rozmawiali o Chrisie Jericho. Podeszła do nich Stephanie, która wymieniła osiągnięcia każdego z zawodników. Powiedziała, żeby Sheamus, Barrett i Alberto udowodnili, że nie boją się Chrisa Jericho.

– Na stage razem ze Stephanie wyszedł Vince McMahon. Rozmawiali o tym kto mógłby zostać zawodnikiem, który pierwszy wejdzie do Royal Rumble matchu. Okazał się nim być Roman Reigns. Vince stwierdził, że spróbują wybrać tego zawodnika jeszcze raz. Również za drugim razem był to Roman Reigns. Chairman postanowił losować po raz trzeci, lecz tym razem nie wrzucał z powrotem wybranej kulki . Nie mylicie się, także za trzecim razem wylosowano Romana Reignsa. Oficjalnie został on wrestlerem, który wejdzie do Royal Rumble matchu jako pierwszy.

– Przed walką do stołu komentatorskiego wyszła mistrzyni Div, Charlotte. Towarzyszy jej także Ric Flair.

5. Normal Match

Tamina Snuka (w/ Naomi) vs. Becky Lynch

Walka nie była zbyt długa, a zakończyła się poddaniem Taminy.

Zwyciężczyni: Becky Lynch

– Becky powiedziała, że bardzo chciałaby zawalczyć o pas Div. Zapytała mistrzynię o to, czy zawalczy z nią o pas Div na Royal Rumble. Charlotte powiedziała prosto z mostu, że Becky nie dostanie kolejnego title shota. Lynch wypomniała Ricowi, że jest większym tchórzem niż jego córka, a ten za nią podjął decyzję i zgodził się na walkę o pas Div.

– Do stołu komentatorskiego dołączył Kevin Owens.

6. Tag Team Match

Dean Ambrose & Kalisto vs. Sheamus & Alberto Del Rio (c) (w/ King Barrett)

Z samego początku Dean i Kalisto wzięli się za swoich przeciwników i wyrzucili ich poza ring. Po przerwie sytuacja się zmieniła i tym razem to Sheamus i Del Rio dominowali nad przeciwnikami. Alberto ustawił Deana w narożniku i chciał na niego skoczyć, lecz ten skontrował jego atak. Doszło do dwóch tagów i tym razem w walce ponownie Sheamus i Kalisto. Ten drugi pokazał byłemu mistrzowi WWE Wagi Ciężkiej, że też jest dobrym przeciwnikiem, po wykonaniu Salida del Sol przypiął Sheamusa, lecz pin przerwał Alberto. Szybko zajął się nim Dean Ambrose i panowie wylądowali poza ringiem. Kalisto próbował wykonać Salida del Sol po raz drugi, lecz Sheamu skontrował i zainkasował Brouge Kicka.

Zwycięzcy: Sheamus & Alberto Del Rio

– Członkowie The New Day wspominali życie puzonu, którego tydzień temu połamał Chris Jericho. Xavier powiedział, że jego puzon chciałby, by Big E zawalczył z jednym z braci Uso i go pokonał.

7. Normal Match

Jay Uso (w/Jimmy Uso) vs. Big E (w/ The New Day)

Przez dużą część walki to Big E był okładany przez Jaya. Przebieg walki zmienił się, gdy Jay został zepchnięty z narożnika, a Big E uderzył w niego od tyłu. Później wykonał Big Ending i wygrał walkę.

Zwycięzca: Big E

– Titus O’Neil, R-Truth, Mark Henry oraz Neville rozmawiali o spełnieniu marzeń.

8. 8-Man Tag Team Match

The Ascension & Tyler Breeze & Stardust vs. Titus O’Neil & R-Truth & Mark Henry & Neville

Niezbyt ciekawa walka, która została wygrana przez drużynę face’ów.

Zwycięzcy: Titus O’Neil & R-Truth & Mark Henry &Neville

– Po przerwie Jericho znajdował się już w ringu, przywitał wszystkich w najlepszy odcinku Highligh Reela w historii. Wymieniał zawodników, którzy mają szansę na wygranie Royal Rumble matchu, Paul Heyman przerwał mu i udał się do ringu. Mówił o tym, że Lesnar nie jest skupiony na Chrisie tylko na aktualnym mistrzu WWE Wagi Ciężkiej. Chris przypomniał, że za tydzień Brock będzie musiał zmierzyć się z 29 innymi zawodnikami. Zapytał się również, czy Heyamn boi się o to, że Brock może nie mieć szansy na wygranie tej walki. Heyman oznajmił, że jego jego klient zamieni Royal Rumble w Suplex City. Jericho zapytał jeszcze o to co się stanie, gdy to on wyrzuci Brocka i wyjdzie z tej gali jako nowy mistrz WWE Wagi Ciężkiej. Wtedy Brock Lesnar wyszedł i pojawił się obok ringu. Zaraz po jego wyjściu dołączył do niego Roman Reigns. The Conqueror przeszedł się dookoła ringu, a następnie do niego wszedł. Reigns od razu zaatakował Lesnara Spearem. League of Nations wbiegli i  odciągnęli Romana od Lesnara, a później wzięli się za Bestię. Z nim nie poszło im zbyt dobrze, a gdy Brock wyrzucił ich z ringu, Roman wykonał kolejnego Speara na Lesnarze. Pojawiła się Rodzina Wyattów, Bray wykonał Sister Abigail na Reignsie. Później cała rodzina skupiła się na Brocku. Na sam koniec Bray wykonał Sister Abigail na Lesnarze i tak zakończyło się ostatnie Raw przed Royal Rumble.