ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 17.10.16 – Wyniki

monday-night-raw-logo-2016

Poniżej znajdziecie wyniki Monday Night RAW, które odbyło się w Denver:

Raw Pre-Show 01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia z ostatniego Raw, a także przybliżono nam aktualne rywalizacje.

Monday Night Raw 02:00 – 05:00

– Zaraz po czołówce w ringu znaleźli się Kevin Owens oraz Chris Jericho. Mistrz Universal mówił, że Mick Foley uwziął się na nim i specjalnie umieścił go walce w klatce. Razem z Chrisem uzgodnili, że Foley jest głupim idiotą. Owens dodał jeszcze kilka słów o tym, że zniszczy Rollinsa. Jericho mówił o tym, że wygrałby z Sethem tydzień temu, lecz przez głupiego sędziego nie udało mu się to i nie dołączył do walki o pas Universal. Owens stwierdził, że on za to postara się, aby 30 października zakończyć karierę The Mana. Seth wyszedł na stage i zaczął obrażać Y2J’a, później wypowiedział się o jego przyjaźni z Kevinem. Po krótkiej rozmowie Jericho powiedział, że może pokonać Setha w każdej chwili, a ten zaproponował dzisiejsze show. Rollins dodał, że Kevin nie będzie miał w takim razie co robić i może popatrzeć, jak Jericho inkasuje kolejne Pedigree. Kevin chciał zostać, ale Chris prosił go o to, aby tym razem udał się na zaplecze i zostawił Rollinsa tylko dla niego.

1. Normal Match

Chris Jericho vs. Seth Rollins

Pod koniec walki przy ringu pojawił się Kevin Owens, który chciał rozproszyć Rollinsa i pomóc Chrisowi. The Man poradził sobie jednak. skontrował Codebreakera i wykonał na Jericho Pedigree.

jerichorollinsthirdtime

Zwycięzca: Seth Rollins

– WWE przedstawiło wywiad z Charlotte przeprowadzony przez Litę. Panie rozmawiały na temat Sashy Banks oraz walce w klatce Hell in a Cell.

2. 6-Man Tag Team Match

The Golden Truth i Mark Henry vs. The Shining Stars i Titus O’Neil

Mark Henry zamienił się z R-Truthem, podniósł biegnącego prosto w niego Titusa i wykonał na nim World’s Strongest Slama.

henryandgoldentruth

Zwycięzcy: The Golden Truth i Mark Henry 

– Chris Jericho kłócił się na zapleczu z Kevinem Owensem, ponieważ ten miał nie pojawiać się przy ringu podczas walki Chrisa i Setha. Stephanie uspokajała obu zawodników i mówiła im, aby skupili się na przyszłości, ponieważ SmackDown wyzwało Raw na 3 walki eliminacyjne na Survivor Series.

– Sheamus i Cesaro weszli do ringu, następnie na stage’u pojawiła się grupa The New Day. Wygłosili oni promo na temat swoich przeciwników i stwierdzili, że na Hell in a Cell nic się nie zmieni i nadal będą mistrzami Tag Team.

3. Normal Match

Sheamus (w/ Cesaro) vs. Big E (w/ The New Day)

Sheamus kłócił się z Cesaro poza ringiem, po powrocie Big E przerollował go i zgarnął pin.

bigesheamusfight

Zwycięzca: Big E

4. Normal Match

Bo Dallas (w/ Curtis Axel) vs. Neville

Neville chciał wykonać Red Arrow, lecz Dallas zrzucił go z 3 liny, a później dołożył DDT i wygrał.

Zwycięzca: Bo Dallas

– Po walce Axel celebrował w ringu, lecz Bo zaatakował go od tyłu i pobił poza ringiem.

5. Normal Match

Dana Brooke vs. Bayley

dababriijefightayey

Zwyciężczyni: Dana Brooke

– Paul Heyman pojawił się na ekranie i wypowiedział się na temat odpowiedzi Goldberga na jego wyzwanie. Heyman przypomniał, że to nie gra tylko realny świat i stwierdził, że Goldberg zapewne przyjmie wyzwanie do walki. Dodał jednak, że aby oszczędzić sobie spotkania z Lesnarem i wielkiego upokorzenia, powinien powiedzieć „nie”.

6. 3 on 1 Handicap Match

The Mile High Trio vs. Braun Strowman

Strowman bardzo szybko rozprawił się ze swoimi przeciwnikami i wygrał walkę.

braunstrowman

Zwycięzca: Braun Strowman

– Po walce Strowman stwierdził, że jeśli Foley nie chce mu dać prawdziwego przeciwnika, to sam sobie go znajdzie. Nagle zabrzmiał theme song Samiego Zayna i zawodnik wyszedł do ringu. Braun popchnął go i sam udał się na zaplecze.

– Charly zapytała Samiego o to, dlaczego stawił czoło Strowmanowi. Zayn odpowiedział, że nikt inny tego nie zrobi.

– Lana wyszła do ringu i zapowiedziała swojego męża Ruseva. Zawodnik wyszedł i zaczął mówić o tym, że jego rodzina jest cywilizowana. Dodał, że rodzinie Romana Reignsa wiele do nich brakuje, a następnie przedstawił swoją matkę, ojca, brata i babcię. Roman wyszedł i wyśmiewał się z rodziny byłego mistrza Stanów zjednoczonych. Po kilku kolejnych obelgach ze strony Romana, Lana podeszła do niego i spoliczkowała go. Wtedy Rusev szybko zaatakował głowę Reignsa i zaczął go niszczyć poza ringiem. Na koniec wniósł schody do ringu i wrzucił na nie Romana, a później zapiął na nim Accolade’a.

7. Normal Match

Karl Anderson (w/ Luke Gallows) vs. Big Cass (w/ Enzo Amore)

Anderson bardzo szybko wpadł w East River Crossing i przegrał swoją walkę z Big Cassem.

Zwycięzca: Big Cass

– Brian Kendrick rozmawiał na zapleczu z Gulakiem i Nesem. Nagle pojawił się TJ Perkins, do którego po krótkiej rozmowie dołączyli Swann oraz Alexander. Cała szóstka zawalczy jeszcze dzisiaj w 6-Man Tag Team Matchu.

– WWE przedstawiło wywiad z Sashą Banks przeprowadzony przez Litę. Panie rozmawiały na temat Charlotte oraz walki w klatce Hell in a Cell.

8. 6-Man Tag Team Match

The Brian Kendrick, Drew Gulak i Tony Nese vs. Cedric Alexander, Rich Swann i TJ Perkins

Kendrick zapiął dźwignię na Swannie i poddał go.

Zwycięzcy: The Brian Kendrick, Drew Gulak i Tony Nese

– Stephanie McMahon i Mick Foley rozmawiali na temat tego co udało im się przygotować na galę Hell in a Cell. Po krótkiej dyskusji Foley zaproponował, aby za tydzień na Raw w walce wieczoru zawalczyli Chris Jericho, Seth Rollins i Kevin Owens. Pomysł ten bardzo spodobał się Stephanie, która po chwili przybiła piątkę z Mickiem.

– Michael Cole zaprosił do ringu Goldberga i ten wykonał swoje typowe wejście. Publika przez kilka minut cheerowała Billa i chantowała jego imię. Goldberg zaczął mówić o tym, jak na początku roku 2K i WWE nawiązali z nim współpracę. Następnie przeszedł do tego, jak w wywiadzie na ESPN przypadkowo rozpętał burzę pomiędzy nim a Brockiem Lesnarem. Następnie przyjął jego wyzwanie do walki i dodał, że Lesnar nie tylko będzie następny, ale również ostatni. Na koniec Goldberg celebrował powrót ze swoją rodziną i fanami w pierwszych rzędach, takim widokiem zakończyło się Monday Night Raw.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552