ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 16.11.15 – Wyniki

WWE-Raw-2014-720p-new-logo1

Poniżej znajdziecie wyniki wczorajszego Monday Night Raw:

– Rozbrzmiał theme song Undertakera i na arenę wyszli druidzi. Po chwili w stronę ringu zmierzyli także Brothers of Destruction. Wypowiadali się na temat Wyatt Family i walce, która ma się odbyć na Survivor Series. Przerwał im Bray Wyatt. Mówił, że wszystkie moce należą teraz do niego oraz, że to on jest teraz twarzą strachu. Po słowach Wyatta zgasło światło, a druidzi w maskach owiec zaatakowali Undertakera i Kane’a. Bracia bardzo szybko sobie z nimi poradzili. Chwilę po tym członkowie Rodziny Wyattów chcieli również atakować, lecz Bray ich zatrzymał i powiedział żeby czekali do walki na SS.

rwas1

rwas2

1. Normal Match – Ćwierćfinały turnieju o pas WWE WHC

Neville vs. Kevin Owens (c)

Panowie zmierzyli się w naprawdę dobrej walce. Pod koniec Neville próbował wykonać Red Arrow po raz 3, lecz Owens odsunął się i wykonał nagle Powerbomba, który zagwarantował mu zwycięstwo i awans.

rwas3

Zwycięzca: Kevin Owens

– Po przerwie mogliśmy zobaczyć rozmowę pomiędzy Kevinem Owensem i Hunterem. Niestety dźwięk był wyciszony i nie wiadomo o czym panowie dyskutowali.

2. Normal Match

Tyler Breeze (w/ Summer Rae) vs. R-Truth

Tyler skupiał się przez całą walkę na obijaniu nogi Trutha. W pewnym momencie można było zauważyć, że daje to jakieś skutki.  Breeze wykorzystał wtedy okazję i wykonał Beauty Shot i wygrał walkę. Po walce razem z Summer przyglądał się do kamery telefonu.

rwas4

Zwycięzca: Tyler Breeze

3. Normal Match – Ćwierćfinały turnieju o pas WWE WHC

Dolph Ziggler vs. Dean Ambrose

Walce przyglądał się mistrz Interkontynentalny. Kolejny dobry match na dzisiejszej gali.  W pewnym momencie walki panowie bili się na narożniku, aż ostatecznie obaj wypadli poza ring. Walka po przerwie była wyrównana. Dolph próbował wykonać Superkicka z tauntem Shawna Michaelsa w jednym z narożniku, lecz Dean skontrował. Dolph miał chwilę później kilka innych okazji na zwycięstwo, lecz Ambrose za każdym razem odkopywał. Panowie wymieniali punche, a niedługo po nich Dean wykonał na Zigglerze Dirty Deeds i wygrał walkę.

rwas5

Zwycięzca: Dean Ambrose

– Po walce Dean wygłosił krótkie promo o tym, że zamierza wygrać pas WWE WHC i wprowadzić do WWE własne zasady.

4. 6-Man Tag Team Match

The New Day (c) vs. The Usos & Ryback

Przed walką New Day mówili, że ludzie nie powinni świętować 25-lecia Undertakera, lecz rok od debiutu ich grupy. Wyśmiewali się także z braci Uso i Rybacka.

Przez długi czas The New Day obijało jednego z braci Uso. Walka nie trwała długo, a zakończyła się dyskwalifikacją i zwycięstwem mistrzów Tag Team po tym jak Ryback wszedł do ringu nie będąc legalnym zawodnikiem. Face’owie wyczyścili ring i w trójkę celebrowali.

rwas6

Zwycięzcy: przez DQ The New Day

– W szatni Cesaro rozmawiał z Triple H’em. Hunter mówił mu, że ma wielkie szanse za zwycięstwo z Romanem i wygranie pasa WWE WHC. Życzył mu także powodzenia w walce.

– Do ringu wyszedł Roman Reigns. Promo dotyczyło oczywiście turnieju o pas WWE WHC. Reigns zapewniał, że to on zostanie nowym mistrzem już w tę niedzielę.

5. Normal Match – Ćwierćfinały turnieju o pas WWE WHC

Roman Reigns vs. Cesaro

Od początku walki zawodnicy pokazali wiele ciekawych spotów. Walka była dość wyrównana, a przed przerwą reklamową Roman wylądował w narożniku, gdzie bardzo ucierpiało jego ramię. To jednak nie powstrzymało zawodnika i panowie nadal wymieniali się ciosami i chwytami. Cesaro udało się także wykonać Swing po nieudanym Dropkicku Romana. Po pewnym czasie Roman wyrzucił Cesaro z ringu a ten niefortunnie wylądował na łokciu. Na koniec walki panowie wymienili się kilkoma atakami, lecz to Roman wykonał Superman Puncha oraz Speara i wygrał walkę. Po walce panowie podali sobie ręce.

rwas7

Zwycięzca: Roman Reigns

6. Tag Team Match

The Ascension vs. The Dudley Boyz

Przeciętny Tag Team match, który został wygrany przez Dudley Boyz’ów po wykonaniu 3D.

rwas8

Zwycięzcy: The Dudley Boyz

– Wywiad na zapleczu z Zebem Colterem i Alberto Del Rio. Zeb powiedział, że Alberto zasłuży na wygraną pasa WWE WHC tak samo jak zasłużył na wiele innych rzeczy. Pojawił się także Triple H, który powiedział dyskretnie mistrzowi US, że to może być jego szansa za wygraną głównego mistrzostwa.

7. Normal Match – Ćwierćfinały turnieju o pas WWE WHC

Kalisto vs. Alberto Del Rio (c) (w/ Zeb Colter)

Bardzo miłe dla oka starcie. Walka w której mogliśmy zobaczyć sporo ciekawych spotów od obu zawodników. Do półfinału przechodzi Del Rio.

rwas9

Zwycięzca: Alberto Del Rio

– Do ringu wyszły Paige oraz Charlotte. Spotkały się tam, by podpisać kontrakt na walkę o pas Div. Paige zaczęła z grubej rury i stwierdziła, że wygra ponownie JEJ pas Div. Charlotte porównała siebie do Paige i mówiła, że chciała być kiedyś jak ona. Wspomniała o swoim zmarłym bracie, przez którego zostałą wrestlerką. Panie kontynuowały rozmowę do momentu, w którym Paige obraziła zmarłego brata Charlotte. Rozpoczęły wtedy brawl, który na moment przeniósł się także poza ring. Trwał dopóki sędziowie nie rozdzielili zawodniczek.

rwas00

rwas02

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778