ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 16.01.17 – Wyniki

rawmonday

Poniżej znajdziecie wyniki Monday Night RAW, które odbyło się w North Little Rock:

Monday Night Raw 02:00 – 05:00

– Roman Reigns wyszedł do ringu i wygłosił promo o tym, że na Royal Rumble wygra pas WWE Universal i będzie w walce wieczoru WrestleManii 33. Przerwał mu Paul Heyman, który zaczął wypowiadać się na temat Brocka Lesnara. Zaraz po nim pojawili się także Kevin Owens, Chris Jericho, Seth Rollins oraz Braun Strowman. Po nich do ringu wybiegł także Brock Lesnar oraz Sami Zayn, który zaatakował Strowmana. Pomiędzy wszystkimi zawodnikami w ringu rozpętał się brawl. Na samym końcu w kwadratowym pierścieniu pozostali Reigns oraz Lesnar. The Guy próbował atakować, lecz Bestia wykonała na nim F5.

1. Tag Team Match

Rusev i Jinder Mahal (w/ Lana) vs. Enzo Amore i Big Cass

Na koniec Cass pozbył się z ringu Ruseva, a następnie położył na macie Jindera. Enzo zamienił się ze swoim partnerem, spinował Mahala i zgarnął zwycięstwo.

Zwycięzcy: Enzo Amore i Big Cass

– Jack Gallagher przysiadł się do stołu komentatorskiego.

2. Normal Match

Ariya Daivari vs. Lince Dorado

Daivari poddał swojego przeciwnika.

Zwycięzca: Ariya Daivari

– Komentatorzy przedstawili materiał filmowy z ataku Nii Jax na Sashę Banks.

3. WWE RAW Tag Team Championships Match

Cesaro i Sheamus (c) vs. The Club

Sheamus przypadkowo uderzył sędziego i walka zakończyła się dyskwalifikacją.

Zwycięzcy: przez DQ, The Club

– Po walce Luke i Karl wykonali Magic Killera na Sheamusie.

– Sami rozmawiał na zapleczu z Reignsem i Rollinsem. Wymyślił specjalny plan na ich dzisiejszą walkę. Ci powiedzieli jednak, że wiedzą jak sobie poradzić i po chwili odeszli od Zayna.

– Rich Swann pojawił się w ringu. Miał walczyć z Tonym Nesem, jednak to Neville zaatakował mistrza Cruiserweight. Nese chciał pomóc w zniszczeniu Swanna, lecz Neville wyrzucił go z ringu, a następnie zajął się mistrzem sam.

– Członkowie The New Day wyszli do ringu i wypowiadali się na temat nadchodzącej gali Royal Rumble. Przerwał im Titus O’Neil, który nie chciał już dołączyć do The New Day, tylko zastąpić tę grupę. Cały segment doprowadził do walki Titus O’Neil vs. Big E. Ten drugi zaznaczył, że jeśli wygra, to Titus będzie musiał przestać stalkować jego oraz Xaviera i Kofiego.

4. Normal Match

Big E (w/ Xavier Woods i Kofi Kingston) vs. Titus O’Neil

Big E dość łatwo poradził sobie z Titusem, walkę zakończył po akcji Big Ending.

Zwycięzca: Big E

– Charlotte pojawiła się w ringu i zaczęła mówić na temat pretendentki do pasa Kobiet brandu Raw, czyli Bayley. Wspominała, że Bayley nigdy nie była prawdziwą wrestlerką, tylko fanką. Wspomniała również o eseju napisanym w szkole przez Bayley, następnie wyciągnęła jego kopię, zgniotła go i rzuciła nim o ziemię. Po chwili Bayley szybkim krokiem udała się do ringu i przegoniła Charlotte. Mistrzyni chwyciła mikrofon i nadal mówiła o tym, że Bayley jest tylko fanką i nic nie znaczącą wrestlerką. Bayley odpowiedziała tym, że już na Royal Rumble odbierze pas Women’s Championship i zakończy jej serię zwycięstw na galach PPV.

– Kevin Owens oraz Chris Jericho próbowali rozmawiać z Braunem Strowmanem. Ten jednak był bardzo zdenerwowany początkowym segmentem i stwierdził, że wyeliminuje każdego, kto wejdzie do Royal Rumble matchu. Dodał, że najpierw będzie musiał zniszczyć dzisiaj Rollisna, Reignsa oraz Zayna.

5. Normal Match

Cedric Alexander vs. The Brian Kendrick

Walka trwała dość krótko, Kendrick przegrał po zainkasowaniu Lumbar Checka.

Zwycięzca: Cedric Alexander

– Po zwycięstwie Alicia Fox przyszła aby pogratulować Cedricowi, lecz ten ominął ją i odszedł na zaplecze.

– Nia Jax wypowiadała się na temat wcześniejszego ataku na Sashę Banks. Zawodniczka mówiła o tym, że Sasha udawała tylko twardą kobietę, a kiedy trafiła na prawdziwą kobietę, została pokonana. Na koniec dodała, że nareszcie, kiedy już zniszczyła The Boss, ludzie zaczynają mówić o tej ważniejszej zawodniczce.

– Mike Rome rozmawiał na zapleczu z Alicią Fox i chciał dowiedzieć się co z Cedriciem Alexandrem. Fox stwierdziła, że nie ma zamiaru o tym rozmawiać, po czym sama udała się do Cedrica.

– Michael Cole przedstawił nam materiał filmowy dotyczący wprowadzenia Kurta Angle’a do WWE Hall of Fame.

6. 6-Man Tag Team Match

Chris Jericho, Braun Strowman i Kevin Owens vs. Roman Reigns, Seth Rollins i Sami Zayn

Na koniec Sami chciał skończyć walkę Helluva kickiem na Strowmanie, lecz ten zablokował akcję przeciwnika. Braun chwycił Samiego, wykonał na nim Powerslama i zgarnął pin dla swojej drużyny.

Zwycięzcy: Chris Jericho, Braun Strowman i Kevin Owens

– Po walce Strowman zaciągnął Samiego do stołu komentatorskiego i położył go na nim. Rollins szybko przybiegł mu na ratunek z krzesłem, a Roman dołożył Speara i razem pozbyli się Brauna. Następnie oboje walczyli z Chrisem Jericho oraz Kevinem Owensem. Ostatecznie Kevin wykończył Romana krzesłem i rzucił nim o stół komentatorski.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783