ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 15.02.16 – Wyniki

wwe-monday-night-raw1

Oto wyniki Monday Night Raw, które odbyło się wczoraj w Anaheim:

– Galę otworzył Dean Ambrose. Zawodnik powiedział, że tydzień temu udało i się zrobić to co zamierzał. Dean był świadomy tego, że Brock będzie szukał zemsty. Powiedział, że sprawdzał pogodę i na miasto może trafić F5. Stwierdził, że prawdopodobnie tym razem Lesnar będzie chciał dokońcyć coś, czego nie zdołał zrobić tydzień temu. Dean wyzwał Brocka do ringu, lecz wyszła Stephanie. Zaczęła spekulować co mogłoby się stać, kiedy Roman nie wyszedłby na pomoc Deanowi na ostatnim Raw. Mówiła, że Dean ma szanse na wygranie walki i zawalczenie o pas WWE Wagi Ciężkiej w main evencie Wrestlemanii. Stephanie zapytała, czy ludzie chcą zobaczyć F5. Powiedziała, że to nie będzie F5, do którego przywykliśmy. Ogłosiła, że będzie to Fatal 5 Match o pas IC. Jeśli Roman zainterweniuje w tej walce,  Dean nie weźmie udziału w Triple Threat Matchu na Fastlane. Walka o pas IC zaczęła się od razu po wyjściu Stephanie z ringu.

1. Fatal 5 Way Intercontinental Championship Match

Dean Ambrose (c) vs. Kevin Owens vs. Stardust vs. Tyler Breeze vs. Dolph Ziggler

Trzeba przyznać, że był to emocjonujący i naprawdę dobry opener Raw. Dean zajmował się Tylerem Breezem, lecz został zaatakowany od tyłu przez Zigglera. Wtedy Tyler wyrzucił Show Offa z ringu. Na koniec walki Kevin Owens wykonał Pop-Up Powerbomba na Tylerze Breezie, przypiął go i wygrał pas.

 

Zwycięzca i nowy mistrz: Kevin Owens

– Renee rozmawiała z Deanem na zapleczu. Zawodnik zbytnio nie przejął się utratą pasa. Powiedział, że czasami warto jest stracić coś mniejszego, by dostać coś większego. Stwierdził, że Dyrekcja tylko jeszcze bardziej motywuje go do wygrania Triple Threatu na Fastlane i pokonania Romana oraz Brocka.

– Kevin Owens rozmawiał z Renee. Twierdził, że od samego początku wiedział o odzyskaniu mistrzostwa Interkontynentalnego. Kazał Renee przyznać, że miał racje. Dolph przyszedł i zaczął klaskać. Ziggler wyzwał Owensa na walkę o pas IC. Wspomniał, że ostatnio już kilka razy wygrał z Owensem. Kevin odszedł.

– New Day wyszli do ringu i naśmiewali się z Edgea i Christiana. Mówili o tym, że wystąpią w Cutting Edge Peep Show i będzie to najlepszy odcinek tego programu. Potem przeszli do Marka Henry’ego, który ostatnio wyszedł w środku ich walki. Wyśmiali go, a ten wyszedł do ringu.

2. Normal Match

Big E (w/ The New Day) vs. Mark Henry

Xavier i Kofi przeszkadzali trochę w walce. W pewnym momencie Henry miał dość i zaatakował ich. Później Big E pokazał swoją siłę i podniósł Henryego do Big Endingu. Udało mu się wydostać z tarapatów, lecz w trakcie kontrowania najprawdopodobniej doznał kontuzji. Big E skorzystał z okazji, spinował przeciwnika i wygrał walkę.

Zwycięzca: Big E

– Byron Saxton stał w ringu i zaprosił do siebie kobietę, która zawalczy przeciwko Charlotte o pas Div. Była nią oczywiście Brie Bella. Zapytał ją o to jak czuje się Daniel Bryan. Brie zaczęła opowiadać o swoim mężu, lecz przerwała jej piosenka Charlotte. Zawodniczka wyszła do ringu. Mówiła, że nie chce psuć jej momentu, komplementowała Daniela Bryana. Mistrzyni div przeszła do tego, że zrozumie, jeśli Brie odda walke na Fastlane, aby być ze swoim mężem w domu. Brie powiedziała, że nie ma takiego zamiaru i Daniel wspiera ją w stu procentach. Charlotte wspomniała, że Brie jest tu tylko by zarabiać dla jej rodziny pieniądze. Nie spodobało się to Brie, wspomniała o kontuzji jej siostry. Mistrzyni div mówiła, że Brie powinna wrócić do domu i pomagać siostrze i mężowi. Brie stwierdziła, że Charlotte boi się walki z nią. Mistrzyni Div powiedziała, że dała jej szanse na odejście, ale nie wykorzystała jej. Zakpiła z tego kim zostaną w przyszłości dzieci Daniela i Brie. Wtedy Bella zaatakowała Charlotte i przegoniła ją z ringu.

– Do stołu komentatorskiego dołączył Chris Jericho.

3. Normal Match

The Miz vs. AJ Styles

Całkiem dobra walka. Styles zapiął na Mizie Calf Crushera i poddał przeciwnika.

Zwycięzca: AJ Styles

– Po walce Chris chciał rozmawiać z Stylesem, lecz on mu przerwał. Mówił mu, że zna jego gierki. Wspomniał, że wygrał z nim podczas swojego debiutu w WWE. Zaproponował Chrisowi trzecią walkę pomiędzy nimi, która miałaby odbyć się na Fastlane. Jericho pochwalił AJ’a za dobry pomysł, ale stwierdził, że nie wie czy chce z nim walczyć ponownie. Powiedział, że odpowie na jego wyzwanie na Smackdown.

– Do ringu wyszli The Dudley Boyz. Chcieli wyciągnąć spod ringu stół, lecz rozmyślili się i włożyli go znowu pod ring. Bubba od razu zaprosił do ringu braci Uso. Stwierdził, że prawdopodobnie nie będą w stanie przyjść do ringu po tym co stało się w tamtym tygodniu na Raw. Devon porównał Usosów do ludzi na widowni. Bubba przypomniał, że to koniec ze stołami. Powiedział, ze jego i Devona nie obchodzi to co mówi WWE Universe.

4. Normal Match

Summer Rae vs. Paige

Nie była to zbyt długa walka. Pod koniec Paige najprawdopodobniej szykowała się do jakieś dźwigni, lecz Summer skontrowała to i spinowała swoją przeciwniczkę.

Zwyciężczyni: Summer Rae

– Po przerwie Paul Heyman był już w ringu. Paul rozmawiał o matchu, który odbędzie się na Fastlane. Zaprosił do ringu Romana Reignsa, ponieważ chciał mu coś powiedzieć. Rozmawiał z nim oczywiście o tym, że na Fastlane będzie musiał walczyć ze swoim przyjacielem. Stwierdził, że musi wybrać albo swojego przyjaciela, albo swoją rodzinę. Paul Heyman. Mówił, że jego wrogiem jest Brock Lesnar, ale również Dean Ambrose. Roman mówił o tym, że jest gotowy na walkę ze swoim przyjacielem. Mówił, że nigdy nie mieli z tym problemu, lecz było to trudne. Powiedział także, że nigdy nie wygrał z Brockiem, ale skopał jego tyłek. Stwierdził, że wygra Triple Threat na Fastlane i zawalczy o pas WWE Wagi Ciężkiej. Paul uścisnął rękę Romana i wyszedł z ringu. Bubba i Devon nagle zaatakowali Romana od tyłu. Roman próbował walczyć przeciwko nim, lecz nie udało mu się to. Na pomoc wybiegł Dean Ambrose. Były mistrz Interkontynentalny oraz Roman ostatecznie przegonili The Dudley Bozy. Zawodnicy przybili sobie żółwiki, nagle Dean chciał wykonać Dirty Deeds, lecz Roman szybko się wydostał. Amborse wskazał palcem na logo Wrestlemanii 32.

5. Normal Match

Zack Ryder vs. Heath Slater (w/ Social Outcast)

Rydera rozproszyła reszta członków grupy Social Outcast. Heath wykonał na nim DDT i wygrał walkę.

Zwycięzca: Heath Slater

– R-Truth jadł kolację z jakąś kobietą. Nagle pojawił się Goldust, Truth stwierdził, że to nie Table for Three i mówił, ze on i Goldust nie są partnerami. Goldust przyniósł szampana i wylał go na kobietę, z którą Truth jadł kolację.

6. 6-Man Tag Team Match

The Lucha Dragons & Neville vs. The League of Nations

Na koniec walki w ringu zostali tylko Alberto Del Rio i Sin Cara. Sin Cara zawisnął na linach, a Del Rio skoczył na niego narożnika i zgarnął pin dla swojej drużyny.

Zwycięzcy: The League of Nations

7. Normal Match

Becky Lynch vs. Naomi (w/ Tamina Snuka)

Zwyciężczyni: Becky Lynch

– Po walce Tamina zaatakowała Becky, lecz na pomoc wybiegła jej Sasha.

8. Normal Match

Braun Strowman (w/ The Wyatt Family) vs. Big Show

Walka powoli się toczyła, gdy nagle interweniowali w nich członkowie Rodziny Wyattów. Na pomoc Showowi wybiegł Ryback, lecz on również został położony na macie. Nagle spod ringu wyszedł Kane, który przegonił trochę rodzinę Wyatta. Razem z Big Showem i Rybackiem wyrzucili heelów, na sam koniec Kane przywołał płomienie.

Zwycięzca: przez DQ, Big Show