ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 14.11.16 – Wyniki

monday-night-raw-logo-2016

Poniżej znajdziecie wyniki Monday Night RAW, które odbyło się w Buffalo:

Raw Pre-Show 01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera, Lite i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia z ostatniego Raw, a także przybliżono nam aktualne rywalizacje.

Monday Night Raw 02:00 – 05:00

Stephanie McMahon i Mick Foley wyszli do ringu i przywitali publikę. Na stage’u pojawiły się wszystkie drużyny z Raw, które wystąpią na Survivor Series. Stephanie i Mick mówili o tym, że Shane McMahon i Daniel Bryan pojawią się dzisiaj na Raw. Wspomnieli, że Bryan uważa zawodników brandu Raw za leniwych. Stephanie stwierdziła, że dzisiaj każdy będzie mógł pokazać SmackDown, że wcale tak nie jest. Stephanie mobilizowała zawodników i po chwili razem z Generalnym Managerem zaczęła ogłaszać walki. Mick ustalił, że Sheamus oraz Cesaro będą mogli udowodnić jaką drużyną się stali i zawalczą dzisiaj z mistrzem Universal Kevinem Owensem i mistrzem Stanów Zjednoczonych Romanem Reignsem. Mick chciał powiedzieć, że walka odbędzie się już teraz, lecz Stephanie zatrzymała go i ogłosiła jeszcze 2 inne walki. Seth Rollins, Chris Jericho i Braun Strowman zawalczą przeciwko The New Day, a Charlotte i Sasha Banks zawalczą przeciwko Nii Jax i Alicii Fox. Na koniec Stephanie dodała, że jeśli zawodnicy nie będą dzisiaj ze sobą współpracować to będzie zmuszona dokonać pewnych wielkich zmian.

stephaniemcmahonmickfoley

1. Tag Team Match

Sheamus i Cesaro vs. Kevin Owens i Roman Reigns

Pod koniec walki Cesaro został wyrzucony poza ring. Wtedy Reigns chciał wykonać Speara, ale Owens zamienił się z nim i zainkasował Brogue Kicka. Roman szybko odpowiedział Spearem i położył Owensa na Sheamusie, dzięki czemu mistrzowie wygrali walkę.

romanowenstagteam

Zwycięzcy: Kevin Owens i Roman Reigns

– Seth Rollins, Chris Jericho i Braun Strowman rozmawiali na zapleczu. Y2J mówił o zwycięstwie Kevina i Romana, bo według niego dzisiaj cała ich trójka musi być drużyną i zrobić to samo. Żeby stworzyć miłą atmosferę dał Sethowi i Braunowi prezenty. Po otworzeniu okazało się, ze w środku są chusty. Seth powiedział, że to do niego nie pasuje i oddał prezent Chrisowi. Strowman powiedział, że chce chustę Chrisa, więc Jericho zamienił się z nim. Braun potargał drogą chustę Y2J’a i powiedział, że ich nie lubi.

2. Normal Match

Bo Dallas vs. Sami Zayn

Sami zakończył tę niezbyt długą walkę potężnym Helluva Kickiem.

samizaynwinraw

Zwycięzca: Sami Zayn

– Byron przeprowadził szybki wywiad z Zaynem. Zawodnik stwierdził, że zrobi wszystko, by pokonać Zigglera lub Miza i przywróci pas Interkontynentalny na Raw.

– Członkowie The New Day wyszli na stage i rozdawali płatki Booty O’s. Stwierdzili, że są nadal mistrzami Tag Team ponieważ wiedzą jak przetrwać. Zawodnicy przedstawiali produkty ze swoim wizerunkiem i zachęcali do ich kupna, a następnie udali się do ringu.

3. 6-Man Tag Team Match

The New Day vs. Chris Jericho, Braun Strowman i Seth Rollins

Big E, Kofi Kingston i Seth Rollins wylądowali poza ringiem. Wtedy Strowman razem z Chrisem zajęli się Xavierem i Braun zgarnął pin dla swojej drużyny.

strowmanjerichorollinswin

Zwycięzcy: Chris Jericho, Braun Strowman i Seth Rollins

– Po walce Seth wykonał Pedigree na Chrisie Jericho i udał się ze Strowmanem na zaplecze.

– Mick i Stephanie rozmawiali na zapleczu, gdy nagle dołączył do nich Paul Heyman i powiedział, że dzisiejsze Raw zostanie zapamiętane na bardzo długo. Stephanie wspomniała o Spearze, którego Heyman zainkasował 2 tygodnie temu, lecz Paul odpowiedział, że to nie on będzie walczył z Goldbergiem. Dodał również, że według ludzi na zapleczu drużyna ze SmackDown wygląda dobrze i odszedł. Foley zadzwonił po więcej ochrony, aby z dzisiejszego spotkania Lesnara z Goldbergiem nie powstała walka.

– Charlotte i Sasha Banks kłóciły się w szatni, między innymi o pas kobiet i walkę drużynową, która odbędzie się na dzisiejszym Raw.

4. Normal Match

The Brian Kendrick vs. Sin Cara

Kendrick na koniec walki zapiął na Sin Carze swoją dźwignię i poddał go.

kendricksincarafight

Zwycięzca: The Brian Kendrick

– Enzo Amore i Big Cass rozmawiali na zapleczu z The Clubem o ich dzisiejszej walce przeciwko The Golden Truth i The Shining Stars.

– W ringu po przerwie reklamowej pojawiło się sporo pracowników ochrony. Brock Lesnar i Paul Heyman wyszli do ringu, następny był Goldberg. Paul chciał coś powiedzieć, lecz Goldberg chwycił za mikrofon i stwierdził, że to sprawa pomiędzy nim a Lesnarem. Dodał również, żeby Heyman wyszedł razem z całą ochroną i zostawił prawdziwych facetów w ringu. Paul próbował mówić dalej, lecz na zmianę przerywała mu cała publika albo Goldberg. Stwierdził, że ochrona w ringu jest tylko po to by chronić Goldberga przed Brockiem. Goldbergowi nie spodobało się to, że Heyman mówił o jego rodzinie i ostrzegł, że jeśli jeszcze raz usłyszy coś o jego żonie lub synu to wyrwie mu głowę. Paul kontynuował promo, mówił o tym kim jest Lesnar i wypowiadał się na temat nadchodzącej walki jego klienta na Survivor Series. Według niego Goldberg zostanie zniszczony tak bardzo, że jego syn będzie nazywał Brocka ojcem. Goldberg rozerwał swoją koszulkę i zniszczył całą ochronę, która stała w ringu. Brock Lesnar wyszedł z kwadratowego pierścienia i postanowił się wycofać.

goldberglesnarfaceoff

– Bayley zasiadła przy stole komentatorskim.

5. Tag Team Match

Charlotte i Sasha Banks (w/ Dana Brooke) vs. Alicia Fox i Nia Jax

Charlotte i Sasha kłóciły się podczas walki, lecz ostatecznie razem wywalczyły zwycięstwo.

womenstagmatchcharlottesasha

Zwyciężczynie: Charlotte i Sasha Banks

– Mick Foley rozmawiał na zapleczu z całą drużyną mężczyzn brandu Raw. Generalny Manager podziękował każdemu z zawodników za to, że potrafili wygrać swoje walki pomimo tego, że nie wszyscy w tej drużynie przepadają za sobą.

6. 8-Man Tag Team Match

Enzo Amore, Big Cass i The Club vs. The Shining Stars i The Golden Truth.

theclubcassamore

Zwycięzcy: Enzo Amore, Big Cass i The Club

– Stephanie oraz Mick pojawili się w ringu. Od razu przerwali im Shane McMahon oraz Daniel Bryan. Oboje reklamowali jutrzejszy 900 odcinek SmackDown, lecz twierdzili, że przyszli tutaj porozmawiać o Survivor Series. Daniel tłumaczył dlaczego dodał Shane’a do męskiego Teamu SmackDown i dziękował Mickowi za oddanie dywizji Cruiserweight. Foley stwierdził, że wierzy w Kendricka i Samiego Zayna, który przywróci pas Interkontynentalny na Raw. Po krótkiej rozmowie Stephanie zaprosiła do ringu męską drużynę Raw i zostawiła Shane’a oraz Bryana w ringu. Daniel powiedział, że nie zjawili się tutaj sami i nagle z widowni do ringu wyszła cała drużyna SmackDown. Zawodnicy dyskutowali ze sobą aż do momentu, w którym Dean Ambrose rozpoczął bójkę i zaatakował Chrisa Jericho. Ostatecznie zawodnicy Raw zdominowali wrestlerów ze SmackDown, na koniec Roman i Seth wykonali Powerbomba poza ring na mistrzu WWE. Cały Team Raw celebrował w ringu i tym widokiem zakończyło się Monday Night Raw.

teamrawteamsmackdown2016

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552