ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 14.03.16 – Wyniki

RAW_logo-750x340-1451365485

Oto wyniki Monday Night Raw, które odbyło się w Pittsburghu:

– Raw otworzyła grupa The New Day. Xavier wspomniał ostatnią wygraną na Roadblock i powiedział o wyczynach grupy na Twitterze. Kofi pokazał płatki „Booty O’s”, które ze sobą zabrał. Panowie zaczęli tańczyć i krzyczeć „New Day Rocks”, w tym momencie zabrzmiała muzyka grupy League of Nations.

1. WWE Tag Team Championships Match

The New Day (c) vs. Alberto Del Rio & Rusev (w/ Sheamus & King Barrett)

Solidny opener gali. Zawodnicy zaczęli wyrzucać się z ringu, w środku został Rusev oraz Xavier Woods. Położył członka New Day i spinował, lecz ten odkopał. Chwilę później Rusev został rozproszony, Woods wykorzystał sytuację i wykonał roll-up. Zgarnął dzięki niemu zwycięstwo dla swojej drużyny.

1

Zwycięzcy: The New Day

– Zaraz po walce grupa League of Nations zaatakowała mistrzów Tag Team. Zawodnicy próbowali się jeszcze bronić, lecz dostali od przeciwników po akcji kończącej, a później Rusev i Del Rio zapięli na przeciwnikach dźwignie.

– Do ringu wyszedł Dean Ambrose. Dean mówił, że chciał przyjść na tę galę z pasem WWE Wagi Ciężkiej, ale niestety mu się to nie udało. Mówił o tym jak trudna była walka. Stwierdził jednak, że Triple H poznał też jego i wie jakim mocnym jest przeciwnikiem. Nagle pojawił się Brock Lesnar oraz Paul Heyman. Heyman zapowiedział Lesnara i wspomniał kilka słów o ochronie zawodnika. Dean mówił o tym, że nie potrzebuje ochrony od Brocka i Paula, zachęcił bestię do wejścia do ringu. Heyman mówił o tym jak zostanie zniszczony przez Bestię. Prosił o to, aby przestał prowokować Brocka, ponieważ może nie wytrzymać do Wrestlemanii. Dean odpowiedział, że nie prowokuje Lesnara i wyśmiał zachowania swojego przeciwnika. Heyman przypomniał co Brock osiągnął w swoim życiu i podziękował publiczności za wysłuchanie. Paul odszedł na zaplecze, a Lesnar powoli podchodził do ringu. Dean był przygotowany i miał ze sobą broń. Brock okrążył ring, a później pobiegł w jego stronę. Dean nie czekał i od razu chciał zaatakować Lesnara, lecz ten wycofał się.

2. Normal Match

Ryback vs. Sin Cara (w/ Kalisto)

Walka była dość wyrównana. Zakończyła się jednak wygraną The Big Guya po tym, gdy dwa razy pod rząd zainkasował Shellshocked.

2

Zwycięzca: Ryback

– Ryback powiedział, że rozmiar się liczy i właśnie pokazał co dzieje się, gdy duzi ludzie spotykają małych ludzi. Wyzwał Kalisto do walki o pas Stanów Zjednoczonych.

– Do ringu wyszła Stephanie McMahon. Powitała publiczność, a później zapowiedziała mistrza WWE Wagi Ciężkiej. Triple H wyszedł do Stephanie. Hunter mówił o swojej walce na Roadblock, oraz o tym, że wszyscy chcieli, aby Dean Wygrał. Przypomniał, że Dyrekcja zawsze wygrywa. Hunter mówił, że każdy z widowni marzy o tym, żeby rządy dyrekcji się skończyły. Mówił o ludziach, którzy liczą na to, że Roman Reigns wygra pas WWE Wagi Ciężkiej i rozprawi się z Dyrekcją. Przerwał mu Dolph Ziggler. Dolph powiedział, że słuchał wszystkiego na zapleczu i powiedział, że nie mógł znieść więcej gadki Huntera. Mówił o tym, że zna swoje miejsce i jest ono w ringu przy tej publiczności. Stephanie stwierdziła, że najwyraźniej Ziggler nie zna swojego miejsca. Powiedziała także, że Dolph jest naprawdę dobry, ale nie wystarczający. The Show Off odpowiedział, że nie ma nic do stracenia i nie podda się. Hunter powiedział, że Ziggler jest przegranym, ale wcale nie musi tak być. Triple H stwierdził, że najprawdopodobniej Dolph zadawał się nie z tymi ludźmi co trzeba. Dolph odrzucił propozycje, nazwał Stephanie idiotką. Stephanie uderzyła Dolpha. Powiedziała, że da mu walkę na Wrestlemanii przeciwko wybranemu przez niego przeciwnikowi, lecz aby otrzymać ten match musi wygrać jedną walkę na dzisiejszym Raw. Jego przeciwnikiem okazał się być Triple H.

3. Normal Match

Sami Zayn vs. The Miz

Dość szybka walka. Kevin rozproszył pod koniec The Miza, Sami wykorzystał sytuację i zakończył walkę Helluva Kickiem.

3

Zwycięzca: Sami Zayn

– Renee przeprowadziła wywiad z grupą League of Nations. Panowie wyzwali The New Day na walkę na Wrestlemanii 32. Sheamus powiedział, że to nie będzie komedia tylko tragedia.

4. Tag Team Match

Brie Bella & Alicia Fox vs. Naomi & Tamina Snuka

Zanim walka się rozpoczęła do stołu komentatorskiego dołączyła Lana. Pojedynek trwał kilka minut, pod koniec Lana rozproszyła Brie i ta została pokonana przez Taminę. Po walce Alicia chciała odegrać się na Lanie, lecz Naomi i Tamina zaatakowały ją.

4

Zwyciężczynie: Naomi & Tamina Snuka

-The Social Outcast wygłosili krótkie promo i zareklamowali hotdogi.

– JoJo przeprowadziła wywiad z Paige. Była mistrzyni Div rozmawiała o Wrestlemanii. Przerwała jej Lana, która stwierdziła, że europejskie kobiety są zazwyczaj silne, lecz Paige nie potrafiła zatrzymać pasa Div oraz swojego chłopaka. Paige odpowiedziała jej, lecz do rozmowy dołączyła się Tamina oraz Naomi. Zawodniczki ostrzegły Paige przed tym co mówi i odeszły razem z Laną.

– Renee rozmawiała na zapleczu z Charlotte o walce na Wrestlemanii 32. Mistrzyni Div mówiła o tym, że zna swoje przeciwniczki. Powiedziała, że Sasha jest tylko małą przestraszoną dziewczynką. Dopowiedziała także kilka słów o Becky. Ric stwierdził, że Charlotte chciała być lepsza od nich od samego początku. Mistrzyni Div potwierdziła słowa ojca i powiedziała, że teraz jest lepsza.

5. Tag Team Match

The Usos vs. Bo Dallas & Adam Rose (w/ Heath Slater & Curtis Axel)

Przy stole komentatorskim zasiedli The Dudley Boyz. Sama walka nie trwała długo, The Social Outcast zostali szybko pokonani, a Devon i Bubba Ray zostali przegonieni przez braci Uso.

Zwycięzcy: The Usos

– Dean był w szatni, przyszedł do niego Mick Foley. Pytał się Deana czy wie o konsekwencjach walki z Brockiem. Zapytał dlaczego chce walczyć z Brockiem. Dan wspomniał walkę Foleya i Undertakera w Hell in A Cell matchu i zapytał się o to co czuł na szczycie klatki. Powiedział, że był przerażony, lecz walczył ponieważ był Mickiem Foleyem. Ambrose odpowiedział, że jest Deanem Ambrosem i to jest to co on robi. Mick zabrał Deanowi łom i podarował specjalny prezent. Powiedział „bang bang” i odszedł. Dean dostał kij baseballowy owinięty drutem.

6. Normal Match 

Jeżeli Dolph wygra, dostanie walkę na Wrestlemanii 32 przeciwko wybranemu przez niego przeciwnikowi.

Dolph Ziggler vs. Triple H (w/ Stephanie McMahon)

Początkowo Triple H dominował Dolpha, lecz Ziggler również pokazał pazury. Walka była bardzo dobra, wiele near falli oraz wymiany finisherów. Końcówka była podobna do tej z walki Deana i Triple H’a na Roadblock. Ziggler wrócił do ringu, skontrował Pedigree i chciał zaatakować Huntera, lecz ten również skontrował atak i wykonał Pedigree, które dało mu wygraną.

6

Zwycięzca: Triple H

– Po walce zabrzmiał theme song Romana Reignsa i zawodnik pojawił się na stageu. Zaczął się brawl pomiędzy nim a Hunterem. Reigns uderzał głową przeciwnika o stół, a potem go przez niego przerzucił. Reings uderzył sędziego, który chciał mu przeszkodzić. Triple H zaatakował Reignsa puszką, lecz ten oddał mu ciosem w głowę i dalej obijał mistrza. Zawodnicy przenieśli się na zaplecze. Triple H miał rozwaloną głowę. Roman rzucił w Huntera śmietnikiem i atakował pracowników na zapleczu, którzy chcieli mu przeszkodzić. Uspokoili go dopiero bracia Uso, Mark Henry oraz Jack Swagger.

–  Przedstawiono kolejną osobę, która dołączy do Hali Sław. Była to oczywiście już prędzej zapowiedziana Jacqueline.

– Goldust rozmawiał z R-Truthem, który był przebrany za pingwina. Truth mówił o tym dlaczego ubrał się w ten kostium. Zapytał się Goldusta czy będzie jego partnerem, jego odpowiedź była negatywna.

– Jericho wyszedł do ringu, dalej mówił o tym, że ludzie wybrali AJ Stylea, a nie jego. Chris powiedział, że to on jest fenomenalny i najlepszy na świecie w tym co robi. Przerwała mu muzyka Nevilla.

7. Normal Match

Chris Jericho vs. Neville

Walka nie trwałą długo, Jericho został zdyskwalifikowany.

7

Zwycięzca: przez DQ, Neville

– Jericho kazał przerwać muzykę, powiedział, że ta dyskwalifikacja to wina publiki. Mówił, żeby ludzie chantowali „AJ Styles”. Y2J nasłuchiwał chantów, na stageu pojawił się AJ. Wbiegł do ringu i wykonał na Chrisie Phenomenal Forearma.

– Do ringu wyszedł Vince McMahon. Chairman kazał zapowiedzieć się drugi raz, aby dostać większy pop. Od razu zaczął mówić o swoim synie, który chce zmienić WWE. Według Vince’a byłby to koszmar. Po chwili zapowiedział The Undertakera. Vince powiedział Deadmanowi, żeby nigdy więcej go nie dotykał, lecz po chwili przeprosił. Do ringu wyszedł Shane. Powiedział swojemu ojcu, że ludzie nie chcą już jego pomysłów. Shane mówił o tym jak i o co będzie walczył. The Undertaker zabrał mu mikrofon i stwierdził, że to dalej za mało. Taker powiedział, że jego pięści to jego dziedzictwo. Shane odpowiedział, że jest zdziwiony tym, że Undertaker potrafi jeszcze walczyć. Shane powiedział, że on jest synem Vince’a, ale Taker to jego dziwka. Undertaker zaatakował Shane’a, później chciał dostać w swe ręce Vince’a. Temu udało się jednak uciec i tak zakończyło się Raw.