ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 13.06.16 – Wyniki

wwe-monday-night-raw1

Poniżej znajdziecie wyniki Monday Night RAW, które odbyło się wczoraj w Nowym Orleanie.

– Na samym początku zawodnicy i inni pracownicy oddali hołd ofiarom strzelaniny w Orlando.

– The New Day otworzyli gale i mówili o tym, że już w niedziele będą bronić swoich tytułów Tag Team przeciwko trzem innym drużynom. Później panowie rozmawiali o butach Kofiego. Przerwali im wchodzący do ringu Enzo Amore i Big Cass. Zawodnicy rozmawiali jeszcze o butach Kofiego i puzonie Xaviera, lecz po chwili do ringu wyszli The Vaudevilians. English śpiewał o tym, że razem z Simonem zostaną nowymi mistrzami, ale wtedy pojawili się Luke Gallows i Karl Anderson, którzy powiedzieli, że to oni zdobędą pasy Tag Team.

1. 8-Man Tag Team Match

The New Day, Enzo Amore i Big Cass vs. The Vaudevillians, Luke Gallows i Karl Anderson

Pod koniec w ringu został tylko Kofi Kingston i Karl Anderson. Luke Gallows zamienił się ze swoim partnerem, lecz Kingston tego nie zauważył i po chwili zainkasował Magic Killera.

8mantag--78f93a078a5ce8469984a5b4655c6972

Zwycięzcy: The Vaudevillians, Luke Gallows i Karl Anderson

– Stephanie i Shane rozmawiali o tym kto zajmie się SmackDown, a kto RAW. Wtrącić do konwersacji postanowił się Kane. Big Red Monster i Shane będą współpracowali na Smackdown.

20160613_raw_kanebackstage_2--4874828eb9dd40b8069e62a43df7aedd

– Titus wychodził do ringu, gdy nagle Rusev zaatakował go od tyłu i rzucał nim obok stage’u. Potem założył jeszcze dwa razy Accolade’a i wrócił na zaplecze.

Rusev_Titus--bc6344d4c9cd7f13ee5bc8e0f9679651

– W ringu pojawił się Dean Ambrose, który poprowadzi za chwile The Ambrose Asylum z Sethem Rollinsem i Romanem Reignsem. Dean wspomniał o kilku walkach, które odbędą się na Money in the Bank, a później zaprosił do siebie Setha i Romana. Zawodnicy rozmawiali chwilę o dawnych dobrych czasach spędzonych razem, a później przeszli do tematu walki o pas Wagi Ciężkiej.

Pod koniec Ambrose pytał się o to kto wygra walkę o główne złoto federacji i wspomniał, że równie dobrze po wygraniu walizki Money in the Bank to on może wrócić do domu z tym pasem. Segment zakończył się brawlem, który wygrał Dean Ambrose.

Ambrose Asylum--fcc56b80a9d45c59f84f1659220e5fdf

– Stephanie rozmawiała z Deanem Ambrosem na zapleczu. Zawodnik dowiedział się, że w dzisiejszym main evencie zawalczy z Chrisem Jericho.

– Przy stole komentatorskim pojawiły się Natalya i Becky Lynch.

2. Normal Match

Charlotte (w/ Dana Brooke) vs. Paige

Paige wykonała na mistrzyni kobiet Ram-Paige i zgarnęła pin.

Paige_Charlotte--a5864a29d11d6b1938c9bab9b3971f5c

Zwyciężczyni: Paige

3. Normal Match

Zack Ryder vs. Sheamus

Sheamus wykonał na Zacku Brogue Kicka i zakończył tę bardzo krótką walkę.

Sheamus_Ryder--79cd1886aa47bad1766ea05c42c272c6

Zwycięzca: Sheamus

– Po starciu The Great White wyżywał się jeszcze na Ryderze, ale na pomoc wybiegł mu Apollo Crews.

– Kevin Owens przerwał rozmowę Shane’a i Kane’a. Pół minuty później pojawił się także Alberto Del Rio. Zawodnicy kłócili się, a Kane postanowił, że zawalczą dzisiaj w tag team matchu przeciwko The Lucha Dragons. Jeżeli Kevin i Alberto przegrają, Sin Cara i Kalisto zajmą ich miejsca w ladder matchu o walizkę Money in the Bank.

4. Normal Match

Sami Zayn vs. Cesaro

Zayn skontrował ruch Swiss Supermana i wykonał Canadian Destroyera, który dał mu zwycięstwo.

Zayn_Cesaro--cba518665b34e516e57b67229f8850a0

Zwycięzca: Sami Zayn

– Po reklamach Michael Cole stał w ringu i zaprosił do siebie Johna Cenę. Lider Cenation wygłosił krótkie promo na temat siebie i swojego przeciwnika na Money in the Bank. Pojawił się także sam Phenomenal AJ Styles, który miał możliwość podpisania jednego z dwóch przygotowanych kontraktów. Zawodnicy rozmawiali przez pewien czas i zapewniali nas o tym kto wyjdzie zwycięsko z ich walki. Ostatecznie John przekonał Styles’a do podpisania kontraktu, w którym zawarte było, że Luke Gallows i Karl Anderson nie mogą pojawić się w narożniku AJ’a.

Cena_AJ--5e839992b6c4288cacaa29ea04790da4

5. Tag Team Match

Jeżeli Kevin Owens i Alberto Del Rio przegrają, Sin Cara oraz Kalisto zajmą ich miejsce w ladder matchu o walizkę Money in the Bank.

Alberto Del Rio i Kevin Owens vs. The Lucha Dragons

Sin Cara wykonał roll-up na Owensie, lecz ten odkopał i zainkasował na przeciwniku Pop-up Powerbomba.

KO_ADR--8f5dd474fe221d6acd9116817ddf48c7

Zwycięzcy: Alberto Del Rio i Kevin Owens

– Zaraz po walce Alberto uderzył Kevina Superkickiem i pokazał, że to on wygra walizkę Money in the Bank.

– Kevin Owens i Stephanie rozmawiali o dzisiejszych wydarzeniach na Raw. Kevin usłyszał, że Sami Zayn będzie przy stole komentatorskim podczas dzisiejszego main eventu i sam też chciał się tam pojawić. Do rozmowy dołączył Alberto Del Rio, który również miał ochotę znaleźć się przy ringu. Del Rio zajmie się biciem w gong.

– Shane i Stephanie kłócili się w swoim biurze. Wspomniane zostało, że Cesaro także pojawi się w walce wieczoru i będzie zapowiadał zawodników. Później rodzeństwo rozmawiało o Czerwonej Maszynie. Kane dowiedział się, że jednak nie zostanie współprowadzącym Smackdown. Shane ustalił, że Raw będzie nadal prowadzone przez niego i Stephanie, ale Niebieską Tygodniówkę weźmie na swoje barki.

6. Normal Match

Chris Jericho vs. Dean Ambrose

Jericho chciał wykonać Codebreakera, lecz Dean chwycił go w powietrzu i od razu przeszedł do Dirty Deeds.

Ck4UQgsVAAEy_u8.jpg large

Zwycięzca: Dean Ambrose

– Zaraz po walce rozpoczął się wielki brawl zawodników, którzy wezmą udział w Money in the Bank ladder matchu. Sami Zayn skacząc z narożnika powalił większość swoich przeciwników, którzy bili się poza ringiem. W tym samym momencie Chris Jericho wniósł do ringu drabinę, której wcześniej używał Dean Ambrose i ściągnął walizkę Money in the Bank.