ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 12.12.16 – Wyniki

monday-night-raw-logo-2016

Poniżej znajdziecie wyniki Monday Night RAW, które odbyło się w Filadelfii:

Raw Pre-Show 01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Charly Caruso i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia z ostatniego Raw, a także przybliżono nam aktualne rywalizacje.

Monday Night Raw 02:00 – 05:00

– Członkowie The New Day pojawili się w ringu i wygłosili promo o tym, że dzisiaj obronią swoje pasy i zostaną najdłużej panującymi mistrzami Tag Team.

1. WWE RAW Tag Team Championships Triple Threat Match

Big E i Kofi Kingston (c) (w/ Xavier Woods) vs. The Club vs. Cesaro i Sheamus

Big E zainkasował Brogue Kicka i wyleciał z ringu. Nagle pojawił się Kofi, który położył Sheamusa wykonując na im Trouble in Paradise, a następnie przypiął swojego przeciwnika i zgarnął pin.

Zwycięzcy: Big E i Kofi Kingston

– Po walce mistrzowie celebrowali na stage’u.

– Stephanie oraz Mick pojawili się na imprezie The New Day, która odbywała się na zapleczu. Po przybyciu mistrzów Stephanie wzniosła toast na ich cześć, lecz chwilę później została przypadkiem oblana szampanem, wściekła się i uciekła z imprezy.

– Po przerwie reklamowej Kevin Owens rozmawiał na zapleczu ze Stephanie. Mistrz Universal mówił o tym, że The New Day nie zasługują na bycie mistrzami i chciał zaproponować pewien plan. Stephanie oznajmiła, że chętnie go wysłucha, lecz najpierw musi wziąć prysznic.

2. Normal Match

Braun Strowman vs. Curtis Axel

Strowman zesquashował Axela w niecałe 2 minuty.

Zwycięzca: Braun Strowman

– Byron Saxton przeprowadził krótki wywiad z Braunem Strowmanem, który wykrzyczał, że żaden zawodnik nie wytrzyma z nim dwóch minut w ringu.

– Sami próbował wyprosić walkę ze Strowmanem, lecz Mick nie zgodził się na nią. Zayn zaproponował, że jeśli nie może tutaj dostać szansy na wykazanie się to może pójdzie na SmackDown. Generalny Manager poinformował Samiego, że od razu zadzwoni do Daniela Bryana i zaproponuje mu wymianę.

3. Normal Match

Ariya Daivari vs. Lince Dorado

Chwilę po rozpoczęciu walki Jack Gallagher pojawił się na stage’u i wygłosił krótkie promo. Zawodnik zaczął bić się z Daivarim, walka została zakończona.

Zwycięzca: brak

– Jack pozbył się Daivariego z ringu i celebrował przy swoim theme songu.

– Seth Rollins pojawił się w ringu i od razu mówił o tym, że chce walki z Triple H’em. Następnie zaprosił do siebie mistrza WWE Universal, KO wyszedł na stage ze swoim własnym krzesłem. Zawodnicy rozmawiali o przyjaźni Kevina z Chrisem Jericho, a następnie Owens zapowiedział, że razem ze swoim przyjacielem zawalczą dzisiaj o pasy Tag Team. Y2J wyszedł i na początku nie był zainteresowany tą walką, lecz po chwili zmienił zdanie. Rollins próbował ich skłócić, ale oboje wbiegli do ringu i zaatakowali The Mana. Na pomoc Rollinsowi wybiegł Roman Reigns i zawodnicy razem przegonili Kevina oraz Chrisa.

– Charly przeprowadziła wywiad z Richem Swannem. Pojawił się także The Brian Kendrick, a następnie TJ Perkins. Cała trójka rozmawiała o ich walce na Roadblock.

4. Normal Match

TJ Perkins vs. The Brian Kendrick

Zwycięzca: The Brian Kendrick

– Mick Foley spotkał na zapleczu Romana oraz Setha. Poinformował ich o tym, że dołączą do dzisiejszej walki o pasy Tag Team brandu Raw w walce wieczoru. Będzie to kolejny Triple Threat match o pasy drużynowe na dzisiejszej gali.

5. Normal Match

Bayley vs. Alicia Fox

Przez pewien moment walka była wyrównana, lecz Bayley szybko zaskoczyła swoją przeciwniczkę i wykonała na niej Bayley to Belly.

Zwyciężczyni: Bayley

– Lana oraz Rusev wyszli do ringu i zapowiedzieli, że za chwile pokażą co robili w swoim pokoju hotelowym po tym, gdy Rusev pobił Enzo Amore. Pokazali jednak tylko materiał z ataku Ruseva, a następnie śmiali się z publiki, która oczekiwała czegoś innego. Big Cass pojawił się na stage’u i wygłosił krótkie promo. Następnie wbiegł do ringu i rozpętał się mały brawl pomiędzy nim a Rusevem. Ostatecznie były mistrz Stanów Zjednoczonych uciekł na zaplecze, a Cass celebrował w ringu.

– Kevin rozmawiał z Chrisem Jericho na temat ich dzisiejszej walki o pasy Tag Team brandu Raw.

7. Normal Match

Jinder Mahal vs. Sami Zayn

Zayn sprowadził Mahala do narożnika i wykonał na nim Helluva kicka, dzięki któremu wygrał walkę.

Zwycięzca: Sami Zayn

– Od razu po walce do Samiego wyszedł Mick Foley. Generalny Manager poinformował Zayna, że dogadał się z Bryanem i dostanie od SmackDown gwiazdę równie dobrą co Sami. Mick po chwili dodał, że zamienił Samiego za Eve Marie. Zayn zdenerwował się i zaczął zapewniać Foleya, że jest 1000 razy lepszy niż Eva Marie. Mówił także o tym jak bardzo chce walczyć ze Strowmanem. Mick nagle zgodził się na walkę i zapowiedział, że Sami zawalczy z Braunem na Roadblock. Następnie ujawnił, że nie było żadnych rozmów ze SmackDown. Foley zrobił to wszystko tylko po to by zobaczyć czy Sami jest pewny swojej decyzji.

8. WWE RAW Tag Team Championships Triple Threat Match

Big E i Xavier Woods (c) (w/ Kofi Kingston) vs. Kevin Owens i Chris Jericho vs. Seth Rollins i Roman Reigns

Na koniec Jericho położył na macie Xaviera, lecz Seth popchnął Owensa prosto w Y2J i pin został przerwany. Zawodnicy zaczęli się kłócić, a Rollins skorzystał z okazji i wykonał swojego finishera na Chrisie Jericho. Big E szybko wyciągnął Setha, Xavier położył rękę na Y2J’u i zgarnął pin.

Zwycięzcy: Big E i Xavier Woods

– Kevin Owens i Chris Jericho kłócili się ponownie po walce. Y2J opuścił ring, a Roman wykonał Speara na Owensie i podniósł jego mistrzostwo.