ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 12.09.16 – Wyniki

monday-night-raw-logo-2016

Poniżej znajdziecie wyniki Monday Night RAW, które odbyło się w Baltimore:

Raw Pre-Show 01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera, Litę i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia z ostatniego Raw, a także przybliżono nam aktualnie rywalizacje.

Monday Night Raw 02:00 – 05:00

– Mick Foley pojawił się w ringu i zaczął mówić na temat walki wieczoru Clash of Champions. Później Generalny Manager zaprosił do ringu Charlotte oraz Danę Brooke. Mistrzyni Kobiet Raw zażądała od Dany przeprosin, ponieważ według Charlotte przegrana z zeszłego tygodnia to jej wina. Sasha Banks wyszła do ringu i mówiła o tym, że już na Clash of Champions zostanie mistrzynią Kobiet brandu Raw. Zaraz po tych słowach pojawiła się Bayley, która stwierdziła, że to ona powinna walczyć o pas. Mick Foley uznał, że Sasha i Bayley zawalczą dzisiaj, a zwyciężczyni tego pojedynku zawalczy o pas na Clash of Champions. Mistrzyni obwiniła o wszystko Brooke, lecz ta spoliczkowała ją. Po tej akcji Foley dodał do walki Dane.

sashabayleycharlottedana

– Charlotte usiadła przy stole komentatorskim.

1. Triple Threat Match

Zwyciężczyni zawalczy z Charllote o pas Kobiet brandu Raw na Clash of Champions.

Dana Brooke vs. Sasha Banks vs. Bayley

Bayley wykonała na Danie Bayley to Belly i od razu przystąpiła do pinu. Wtedy Sasha szybkim ruchem ściągnęła Bayley z Brooke, spinowała ją i zgarnęła zwycięstwo.

triplethreatbayleysashadana

Zwyciężczyni: Sasha Banks

– Dana Brooke spotkała na zapleczu Charlotte i zaczęła ją przepraszać. Mistrzyni Kobiet kazała się jej zamknąć i zabrać jej walizki.

– The Shining Stars namawiali R-Trutha na przyjechanie do Portoryko. Goldust pojawił się i zabrał swojego tag team partnera. Zaraz po tym pojawili się Enzo Amore i Big Cass, którzy zarzucili Primo i Epico, że w ostatniej walce z nimi oszukiwali. The Shining Stars ogłosili, że na dzisiejszej walce dostaną szansę na rewanż.

– Tom Phillips przeprowadził wywiad z Kevinem Owensem. Zawodnik mówił o tym, że dzisiaj pokona Romana Reignsa, a na Clash of Champions skopie tyłem Rollinsowi i nadal będzie mistrzem. Nagle Chris Jericho podszedł do Toma i ogłosił, że w dzisiejszym odcinku Highlight Reel zobaczymy Samiego Zayna.

– Bo Dallas wyszedł do ringu i ostrzegł lokalnego wrestlera, z którym zaraz zawalczy.

2. Normal Match

Brandon Scott vs. Bo Dallas

Dallas wykonał na swoim przeciwniku Roll of the Dice i wygrał walkę.

bodallasbyrson

Zwycięzca: Bo Dallas

– Chris Jericho wyszedł do ringu, aby poprowadzić kolejny odcinek Highlight Reel. Zapowiedział Samiego Zayna jako najmniej znaczącego zawodnika w WWE. Po wyjściu Zayna przy ogromnym popie Jericho zaczął żartować ze swojego gościa. Zayn uznał, że jeśli Jericho naprawdę myśli, że Owensa obchodzi ktokolwiek inny niż on sam to musi być głupim idiotą. Po chwili dodał, że trenował przez całe swoje dorosłe życie przez takich zawodników jak Jericho czy Eddie Guerrero, a teraz Y2J jest tylko suką Owensa. Chris wyciągnął telefon i chciał podzielić się SMS’em od Kevina, lecz po chwili uderzył tym telefonem swojego gościa. Następnie dołożył jeszcze Codebreakera i udał się na zaplecze.

jerichosamicodeb

3. Normal Match

Cesaro vs. Sheamus

Sheamus chciał wykonać Celtic Crossa, lecz Swiss Superman skontrował tę akcję i przerollował przeciwnika do pinu. Dzięki linom Cesaro utrzymał Sheamusa na macie i wygrał walkę.

cesarosheamus5

Zwycięzca: Cesaro

– Seth Rollins pojawił się w biurze Foleya i pytał się o to dlaczego Roman dostał szansę na dołączenie do walki o pas Universal. Generalny Manager odpowiedział Sethowi, że Reigns zasługuje na rewanż tak samo jak on. The Man uznał, że jeśli Mick dalej będzie podejmował takie decyzje to jest głupcem.

– Nia Jax wypowiedziała się o swojej dzisiejszej przeciwniczce.

4. Normal Match

Alicia Fox vs. Nia Jax

Jax przez całą walkę dominowała nad Fox. Walka zakończyła się po tym, gdy Nia wykonała Speara prosto w barykadę, o którą opierała się Alicia.

niajaxaliciafox

Zwyciężczyni: brak

– Mistrzowie Tag Team brandu Raw pojawili się w ring i rozmawiali na temat Luke’a Gallowsa i Karla Andersona. Zapewniali publikę, że po Clash of Champions nadal będą mistrzami Tag Team, a Luke i Karl nie będą przedstawiali nieśmiesznych segmentów. Ich przeciwnicy pojawili się na rampie i powoli zmierzali w stronę ringu, aby zawalczyć z Xavierem i Kofim.

5. Tag Team Match

Xavier Woods i Kofi Kingston (w/ Big E) vs. Luke Gallows i Karl Anderson

Anderson i Gallows pozbyli się z ringu Kofiega, a później wykonali na Xavierze Magic Killera i zgarnęli pin.

newdaygallowsanderson

Zwycięzcy: Luke Gallows i Karl Anderson

– Tom Phillips przeprowadził wywiad z Romanem Reignsem, który mówił, że jest gotowy na pokonanie Owensa i dołączenia do walki o pas Universal.

– Jinder Mahal udał się do ringu i wygłosił promo na temat jego nowej drogi życia. Nagle usłyszeliśmy muzykę Jacka Swaggera, który od razu udał się do ringu aby walczyć.

6. Normal Match

Jinder Mahal vs. Jack Swagger

Jack chciał wykonać Swagger Bomba na Mahalu, lecz ten skontrował ten atak i wykonał na swoim przeciwniki Neckbreakera.

swaggermahal

Zwycięzca: Jinder Mahal

– Tom chciał przeprowadzić na zapleczu wywiad z Jackiem Swaggerem, lecz ten tylko dyszał i odszedł.

– Enzo Amore i Big Cass wyszli do kwadratowego pierścienia i oboje wygłosili krótkie promo dotyczące Primo oraz Epico.

7. Normal Match

Enzo Amore (w/ Big Cass) vs. Epico (w/ Primo)

Epico wykonał roll-upa na Enzo i dzięki pomocy Primo zgarnął pin.

enzoepico

Zwycięzcy: Epico

– Seth rozmawiał z Kevinem Owensem przed jego walką i życzył mu szczęścia w dzisiejszej walce. Ten podziękował, ale stwierdził, że nie potrzebuje szczęścia. Mistrz Universal wypowiedział się jeszcze w kilku zdaniach na temat Rollinsa, lecz zaraz po nich pojawił się Mick Foley, który przerwał dyskusję tej dwójki.

8. Normal Match

Jeśli Roman wygra, dołączy do walki o pas Universal na Clash of Champions

Roman Reigns vs. Kevin Owens

W środku walki Seth zaatakował Owensa. Ochrona zabrała po chwili The Mana a Foley zrestartował walkę. Ostatecznie Romana rozproszył powracający Rusev, wtedy Owens wykonał na swoim przeciwniku Pop-Up Powerbomba i wygrał to starcie.

Zwycięzca: Kevin Owens

– Po zakończeniu walki wieczoru Rusev zaatakował Reignsa i założył na nim The Accolade’a.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552