ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 11.07.16 – Wyniki

wwe-monday-night-raw1

Poniżej znajdziecie wyniki Monday Night RAW, które odbyło się wczoraj w Detroit:

Pre-Show Raw 01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Bookera T, Cory’ego Gravesa i Scotta Stanforda. Panowie rozmawiali o walce Brocka Lesnara na UFC 200 i omówili krótko aktualnie rywalizacje w WWE.

Pre-Show Raw 02:00 – 05:00

– The Miz oraz Maryse wyszli i ogłosili, że odbędzie się teraz Battle Royal, który ma wyłonić pretendenta do pasa Interkontynentalnego. Para zasiadła przy stole komentatorskim.

1. 18-Man Battle Royal

Zwycięzca zostanie pretendentem do pasa Interkontynentalnego.

W ringu zostało trzech zawodników: Baron Corbin, Apollo Crews i Darren Young. W pewnym momencie Corbin i Crews wyeliminowali siebie nawzajem, a ostatni w ringu ostał się Darren.

darrenwin

Zwycięzca: Darren Young

– Stephanie i Shane rozmyślali o tym po co ich ojciec pojawi się dzisiaj na Raw. Dołączył do nich Seth Rollins, który mówił, że ma materiał filmowy dotyczący Romana Reignsa i chciałby go dzisiaj wszystkim pokazać.

– WWE zapowiedziało, że na Battleground Chris Jericho poprowadzi Highlight Reel. Jego gościem będzie przeciwnik Brocka Lesnara na SummerSlam, Randy Orton.

– Zack Ryder dorwał na zapleczu Ruseva i wyzwał go na walkę. Nagle został zaatakowany od tyłu przez Sheamusa. The Great White przypomniał Ryderowi, że za chwile będzie miał z nim walke.

2. Normal Match

Sheamus vs. Zack Ryder

Walka była dość wyrównana, lecz ostatecznie Sheamus szybko załatwił sprawę inkasując na przeciwniku Brogue Kicka.

sheamuswinraw

Zwycięzca: Sheamus

– Po walce Rusev pojawił się w ringu, zaatakował Zacka Rydera i zaakceptował jego wyzwanie.

3. Tag Team Match

Breezango vs. The Lucha Dragons

Fandango został wyrzucony z ringu przez Kalisto, który po chwili wylądował w narożniku. Tyler Breeze zaatakował luchadora Superkickiem i rzucił go z narożnika na matę. Po tym ataku Breezango wygrali walkę.

brizangolucha

Zwycięzcy: Breezango

– Seth Rollins wyszedł do ringu, poprowadzi swój nowy program: The Rollins Report. Seth przedstawił przerobiony na jego korzyść wywiad z Romanem Reignsem i nadal mówił o tym, że The Guy nie powinien walczyć o pas WWE na Battleground. Nagle dołączył do niego Dean Ambrose. Seth nazwał Deana tchórzem i dodał, że nie zasługuje na pas WWE. Mówił o tym, że ich walka na kolejnym PPV pokaże kto był najlepszym członkiem The Shield. Dean odpowiedział Sethowi dlaczego jest mistrzem i dlaczego może robić co chce. Później dodał, że będzie bronił swojego pasa w każdej chwili, Seth nie zgodził się na wyzwanie i udał się na zaplecze. Ogłoszono, ze Seth zawalczy na następnym Raw o pas WWE.

rolinsreport

– Sami Zayn pojawił się przy stole komentatorskim. Kevin Owens poprosił Stephanie o to, by Zayn został wyprowadzony i tak też się stało. Gdy Sami był już na stage’u, Kevin wyszedł i rozpętał się mały brawl. Sędziowie rozdzielili obu zawodników, a Owens uciekł do ringu.

– Vince McMahon pojawił się na zapleczu i mówił o tym co będzie chciał ogłosić na dzisiejszym Raw.

4. Normal Match

Kevin Owens vs. Cesaro

Owens zakończył walkę wykonując na Cesaro TKO.

ołenscesaro

Zwycięzca: Kevin Owens

– Po walce Owens podszedł do stołu komentatorskiego i mówił o tym kim jest, lecz z widowni zaatakował go Sami Zayn. Kevin wylądował w ringu, a tam zajął się nim Cesaro.

– Renee przeprowadziła wywiad z członkami The Clubu. AJ mówił o tym, że najpierw Luke i Karl pokonają Enzo Amore i Big Cassa, a później razem z nim udadzą się do Los Angeles i tam skopią Johna Cene.

5. Normal Match

Heath Slater (w/ Bo Dallas i Curtis Axel) vs. Titus O’Neil

Titus zainkasował na Slaterze Clash of the Titus i zgarnął pin.

titusheath

Zwycięzca: Titus O’Neil

– Renee rozmawiała z Sashą Banks o jej dzisiejszej walce z Daną Brooke.

– WWE przedstawiło specjalny materiał ze spotkania The New Day na terenie The Wyatt Family.

wyattnewday

– Enzo i Cass wygłosili przed walką promo dotyczące ataków na Cenę.

6. Tag Team Match

Luke Gallows i Karl Anderson (w/ AJ Styles) vs. Enzo Amore i Big Cass

Enzo był w trakcie wykonywania Rocket Launchera, gdy AJ Styles zaatakował Big Cassa. Walka zakończyła się dyskwalifikacją.

enzocena

Zwycięzcy: przez DQ, Enzo Amore i Big Cass

– Członkowie The Clubu chcieli zaatakować Enzo, lecz nagle na pomoc wybiegł mu John Cena. Cała trójka ostatecznie przegoniła The Club z ringu.

7. Normal Match

Dana Brooke (w/ Charlotte) vs. Sasha Banks

Sasha zapięła Bank Statement i po chwili Dana poddała się.

sashadana

Zwyciężczyni: Sasha Banks

– Charlotte wygłosiła krótkie promo i powiedziała, że Sasha nie zasługuje na jej pas. Później dodała, że jeżeli pokona Danę Brooke na SmackDown to bardzo możliwe, że dostanie walkę o mistrzostwo kobiet.

– Do ringu wyszli Shane McMahon oraz Stephanie McMahon. Później dołączył do nich także sam Vince McMahon. Chairman chwalił swoje dzieci za całą pracę, ale był zawiedziony ponieważ według niego się zmienili. Następnie powiedział, aby Stephanie i Shane przekonali go dlaczego mieliby prowadzić Raw i SmackDown. Po krótkich przemowach Vince oznajmił, że zarządcą SmackDown zostanie Shane, a ze strony Raw będzie to Stephanie. Za tydzień oboje będą musieli wybrać Generalnych Managerów dla swoich brandów.

vincemcmahon