ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 11.04.16 – Wyniki

wwe-monday-night-raw1

Oto wyniki Monday Night Raw, które odbyło się wczoraj w Los Angeles:

– Show otworzył Shane McMahon. Przywitał się i powiedział, że dzięki fanom WWE może ponownie mieć kontrolę nad Raw. Mówił o tym co wydarzy się w dzisiejszym odcinku i pogratulował AJ Styles’owi wygranej na ostatnim Raw. Odniósł się do ataku na Samim Zaynie i powiedział, że dostanie szansę na dołączenie do walki o pas WWE Wagi Ciężkiej. Sami zawalczy dzisiaj z AJ Styles’em, jeśli wygra dołączy do walki o pas WWE Wagi Ciężkiej. Wyszedł Kevin Owens, który twierdził, że Sami nie zasługuje na kolejną szansę. Zażądał rewanżu o pas Interkontynentalny. Shane uznał, że Kevin musi na ten rewanż zasłużyć i ustanowił walkę między nim a Cesaro. Zwycięzca tego starcia zostanie pretendentem do pasa Interkontynentalnego.

1. Normal Match

Zwycięzca tej walki zostanie pretendentem do pasa Interkontynentalnego. 

Kevin Owens vs. Cesaro

Owens chciał zakończyć walkę Pop-Up Powerbombem, jednak Cesaro skontrował ten ruch i spinował Owensa. Udało mu się odepchnąć Swiss Supermana i przypiąć go. Cesario wydostał się z tego pinu i wykonał na Kevinie Neutralizera, dzięki któremu wygrał walkę.

1

Zwycięzca: Cesaro

– Charlotte mówiła o tym, że od 8 dni jest mistrzynią Kobiet i zasługuje na więcej niż obrona swojego pasa na dzisiejszym Raw. Ric zgadzał się ze swoją córką. Po chwili przyszedł Dr. Phil, który stwierdził, że przez Rica Charlotte nie może być sobą. Mówił jej o tym, że powinna radzić sobie sama.

– Kevin Owens rozmawiał na zapleczu z Shanem. Groził mu, że to co stanie się na dzisiejszej gali Samiemu to będzie jego wina. Shane po tych słowach kazał wyprowadzić Owensa z budynku.

– Do ringu wyszła grupa The New Day. Mówili o turnieju, który ma wyłonić pretendentów do pasów Tag Team. Przedstawili drużyny, które będą walczyć o to miano. Na koniec dopowiedzieli, że wygrana drużyna będzie mogła spróbować odebrać im pasy, lecz to się nigdy nie stanie.

2. Tag Team Match

Zwycięzcy tej walki zakwalifikują się do ćwierćfinałów turnieju, który wyłoni nowych pretendentów do pasów Tag Team.

The Lucha Dragons vs. The Dudley Boyz

Dudley Boyz wykonali na Sin Carze 3D i wygrali tę bardzo krótką walkę.

2

Zwycięzcy: The Dudley Boyz

– Na stage’u pojawili się Enzo Amore i Colin Cassady, zawodnicy tradycyjnie przywitali się z publicznością. Bubba kazał im się zamknąć, a Devon powiedział, że gdyby nie Dudley Boyz to takie drużyny jak Enzo i Cass nie miałyby nawet okazji aby zaistnieć. Amore i Cassady odpowiedzieli im krótko i zakończyli segment przeliterowaniem słowa „SAWFT”.

– Do ringu wyszedł mistrz WWE Wagi Ciężkiej, Roman Reigns. Odniósł się do walki, którą będzie musiał stoczyć na Payback. Mówił, że szanuje swoich przeciwników i to co osiągnęli, ale nigdy nie mieli okazji zdobyć tego najważniejszego mistrzostwa. Przerwała mu grupa League of Nations. Sheamus, Alberto i Rusev mówili o tym, że każdy z nich powinien zawalczyć z Romanem o jego pas. Mistrz zaprosił ich do ringu, lecz nagle pojawiła się Rodzina Wyattów, Razem z Romanem przegonili Ligę Narodów. Na stage wyszedł Shane i ogłosił, że Roman Reigns i Bray Wyatt zawalczą dzisiaj przeciwko dwóm członkom League of Nations.

– Dr. Phil pojawił się przy stole komentatorskim, za chwile odbędzie się walka o pas Kobiet.

3. WWE Women’s Championship Match

Natalya vs. Charlotte (w/ Ric Flair)

Charlotte wykonała Moonsaulta z narożnika, lecz Natalya uniknęła tego ataku i zapięła na przeciwniczce Sharpshootera. Ric Flair wyciągnął sędziego z ringu i kłócił się z nim, w tym samym momencie Charlotte klepała. Sędzia zakończył pojedynek i zdyskwalifikował Charlotte za to co zrobił jej ojciec.

3

Zwyciężczyni: przez DQ, Natalya

– Sami Zayn rozmawiał z Renee Young o dzisiejszej walce. Zawodnik mówił o tym, że nie zaszedł tak daleko tylko po to, by teraz przegrać. Po chwili podszedł do niego AJ Styles, który powiedział, że to on jest jedynym pretendentem i nie zamierza tego zmieniać.

4. Tag Team Match

Zwycięzcy tej walki zakwalifikują się do ćwierćfinałów turnieju, który wyłoni nowych pretendentów do pasów Tag Team.

The Usos vs. The Social Outcast

Członkowie grupy Social Outcast dominowali nad jednym z braci Uso i zaczęli biegać dookoła ringu. Nie skupili się na walce, jeden z braci Uso wyrzucił Curtisa Axela i zgarnął pin na Slaterze.

4

Zwycięzcy: The Usos

– Po walce The Usos zostali zaatakowani przez Luke’a Gallowsa i Karla Andersona. Drużyna pobiła braci Uso i wróciła do publiki.

– Maryse miała problem do jednego z pracownika WWE, ponieważ The Miz został źle obsłużony. JoJo zapytała Miza o walkę z Cesaro, Maryse nie podobało się to. Mistrz Interkontynentalny odpowiedział, że będzie dla Swiss Supermana kryptonitem. Cesaro pojawił się i powiedział, że specjalnie dla Miza przygotuje mnóstwo Uppercutów.

5. Normal Match

Jeżeli Sami Zayn wygra, dołączy do walki o pas WWE Wagi Ciężkiej na Payback.

AJ Styles vs. Sami Zayn

Starcie stało na bardzo wysokim poziomie. Na koniec walki Sami wykonał Dropkicka w narożniku i szykował się do Helluva Kicka. Styles zablokował ten ruch, wykonał Phenomenal Forearme’a i zgarnął pin.

5

Zwycięzca: AJ Styles

– Sami i AJ rozmawiali o swojej walce, podszedł do nich Shane McMahon i pochwalił zawodników za pokazanie bardzo dobrej walki. Na koniec zawodnicy podali sobie ręce i Zayn życzył Styles’owi powodzenia w walce o pas WWE Wagi Ciężkiej.

– Chris Jericho wyszedł do ringu aby poprowadzić kolejne Highlight Reel. Na samym początku powiedział, że to będzie najważniejszy odcinek Highlight Reel, ponieważ to on sam jest gościem tego show. Y2J zadawał sobie pytania i samemu na nie odpowiadał. Mówił, że nie ma w dzisiejszym rosterze nikogo, kto mógłby mu dorównać. Nagle zabrzmiała muzyka Deana Ambrose’a, zawodnik wyszedł z kwiatkiem i dużą kartką. Highlight Reel zostało zamienione na Ambrose Asylum. Dean otworzył swój program, Chris Jericho był jego pierwszym gościem. Chris zdenerwował się i kazał wyjść Deanowi z ringu, lecz on upuścił mikrofon i wykonał na Jericho Dirty Deeds.

– R-Truth rozmawiał z Goldustem, który twierdził, że nie są tag teamem. Podszedł do nich Dr. Phil, kiwnął głową i odszedł.

6. Normal Match

Adam Rose (w/Bo Dallas ) vs. Apollo Crews

Bo Dallas rozproszył Crewsa, a Adam chciał wykonać na nim Superkicka. On jednak skontrował ten ruch i wykonał Powerbomba, dzięki któremu zgarnął zwycięstwo.

6

Zwycięzca: Apollo Crews

– Bray Wyatt wygłosił promo. Odniósł się do więzi, która łączy go z Romanem Reignsem. Powiedział także, że mistrz WWE może mu zaufać.

7. Tag Team Match

Bray Wyatt & Roman Reigns vs. Sheamus & Alberto Del Rio (w/ Rusev)

Pod koniec walki Del Rio chciał wykonać Cross Armbreakera, lecz Wyatt zainkasował na nim Sister Abigail. Roman w tym samym czasie uderzył Spearem na Sheamusa. Wyatt przypiął Alberta i razem z Romanem wygrał walkę. Po starciu Bray i Roman patrzyli na siebie w ringu i tym widokiem zakończyło się Raw.

7

Zwycięzcy: Bray Wyatt & Roman Reigns

Komentarze

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552