ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 11.01.16 – Wyniki

WWE-Raw-2014-720p-new-logo1

Ostatni odcinek RAW odbył się w Nowym Orleanie, poniżej znajdziecie wyniki:

– Od początku gali cały roster stał na stageu, po chwili do ringu razem ze swoją córką Stephanie wyszedł Vince McMahon. Zwracali się do zawodników i rozmawiali na temat Royal Rumble Matchu. Wymienili takich wrestlerów jak Dolph Ziggler, Kevin Owens, Xavier Woods, Kofi Kingston i Big E. Zgasły światła i przy stole komentatorskim pojawiła się Rodzina Wyattów. Bray powiedział, że ten match wygra każdy, tylko nie Roman Reigns. Po chwili mistrz WWE Wagi Ciężkiej wyszedł do ringu przez publiczność. Roman został zapytany o to co będzie chciał teraz zrobić. Mistrz zapytał o to co jeśli on wygra Royal Rumble Match. Vince odpowiedział, że Roman będzie mógł udowodnić, że ma szansę na wygraną, gdy zawalczy dzisiaj przeciwko całemu rosterowi w handicap matchu. Później powiedział, że Dean będzie walczył w openerze, a jego przeciwnikiem został Sheamus, który zaraz po ogłoszeniu walki zaatakował stojącego na stageu Ambrosea.

1. Normal Match

Dean Ambrose vs. Sheamus

Z początku walki to Sheamus dominował nad swoim przeciwnikiem. Rzucił Deanem między innymi o barykadę oraz wykonał suplexa na stół komentatorski. Przed drugą reklamą Ambrose zaczął kontratakować, wykonał suicide dive’a na Sheamusie, który stał poza ringiem. Później walka była już wyrównana. W pewnym momencie walki Sheamus zaczął rzucać Ambrose’a o barykady i schody.  Sędzia w międzyczasie wyliczył zawodników i walka się zakończyła. Dean skontrował i sam rzucił Celtyckim Wojownikiem o schody. Po tym ataku Sheamus zaczął krwawić. Po chwili Owens zaatakował Ambrose’a, lecz rozdzielili ich sędziowie.

Zwycięzca: brak

– Rene przeprowadziła wywiad z Deanem Ambrosem. Dean po krótce powiedział, że nic go nie powstrzyma i dopóki żyje, to Kevin Owens powinien się mieć na baczności.

– Vince i Stephanie rozmawiali z Paulem Heymanem. Rozmowa dotyczyła Royal Rumble Matchu. Paul mówił o tym, że Brock chciałby walkę o pas WWE Wagi Ciężkiej na Wrestlemanii. Vince powiedział, że nie podoba mu się ten pomysł. Całą trójka udała się do biura żeby omówić tę sprawę.

2. Normal Match

Stardust vs. Titus O’Neil

Dość krótka i niezbyt specjalna walka. Stardust miał kilka szans na uderzenie Titusa, lecz wszystko zakończyło się po tym, gdy Cody skoczył na przeciwnika z narożnika, a O’Neil wykonał na nim spinebustera i ponownie zgarnął zwycięstwo.

Zwycięzca: Titus O’Neil

– Po walce Stardust zaatakował Titusa, który celebrował zwycięstwo z publicznością.

– Teraz czas na Highlight Reel. Do ringu wyszedł Chris Jericho. Jericho powitał publiczność na Raw is Jericho. Pokazał, że cały internet mówił o jego powrocie. Zawodnik opowiadał o tym, że uchroni WWE wygrywając Royal Rumble match i zostając mistrzem WWE Wagi Ciężkiej. Po tych słowach do Chrisa wyszli członkowie The New Day. Xavier powiedział, że wyszli po to by pomóc ochronić Highlight Reel. Jericho zaczął powtarzać o tym jak nazwał ich Rooty Tooty Booty. Xavier, Kofi i Big E mówili o tym, że są mistrzami Tag Team i należy im się szacunek. Do ringu wyszli bracia Uso.  Mieli ze sobą Slammy Awardsy. Uso chcieli walki z The New Day. Xavier powiedział, że ich jest trzech a braci Uso tylko dwóch. Przerwał im Jericho, który powiedział, że w ringu znajduje się 6 zawodników.  Ostatecznie Chris stanął w narożniku Jimmy’ego i Jaya, a Xavier został poza ringiem po to, by Big E i Kofi mogli zawalczyć.

3. Tag Team Match

The New Day (c) vs. The Usos (w/ Chris Jericho)

Całkiem ciekawa walka. The New Day jak zawsze rozśmieszali publiczność. W pewnym momencie jeden z Usosów został wyrzucony poza ring, a Xavier zaczął grać na puzonie. Chris Jericho postraszył go, a ten uciekł na stage. Po przerwie Kofi i Big E zajmowali się na zmianę jednym z braci Uso. Big E wykonał swój splash na krawędzi ringu. Bracia Uso chcieli wykonać tag, lecz Big E interweniował i nie doszło do niego. Później wykonał jeszcze na Jimmym wielkiego clotheslinea poza ringiem. Przez chwile udało się Jimmy’emu zatrzymać The New Day, lecz potem Big E zaatakował go i chciał wykonać Big Ending, próba skończyła się kontrą od Jimmiego. Kofi skoczył po chwili na Usosa, lecz ten zainkasował superkicka. Chris Jericho ukradł puzon Xaviera, przestraszył go i potem połamał. Xavier rozpaczał nad stratą, a w tym momencie bracia Uso wgrali walkę przypinając Kofiego.

Zwycięzcy: The Usos

– Paul i Stephanie ponownie rozmawiali. Nadal rozmawiali o walce Brocka i zwycięzcy Royal Rumble matchu na Wrestlemanii. Heyman zastraszał Stephanie, że Brock nie zawalczy w Royal Rumble Matchu, a ona odpowiedziała mu, że niestety jest to niemożliwe i Lesnar będzie musiał w nim zawalczyć

– JBL ogłosił pierwszego zawodnika, który dołączy do Hall of Fame 2016. Był nim oczywiście Sting. WWE przedstawiło filmik poświęcony Stingerowi. Możecie go zobaczyć poniżej:

– Do Ringu wyszła Rodzina Wyattów. Zanim Bray zdążył coś powiedzieć, na stage wyszła grupa The Social Outcast. Heath szybko wyjaśnił, że wyszli po to by walczyć.

4. 8-Man Tag Team Match

The Wyatt Family vs. The Social Outcast

Walkę zaczynał Braun Strowman. Adam Rose próbował z nim walczyć, lecz szybko zamienił się on z Bo Dallasem. Po chwili także Bo to zrobił i do ringu wszedł Curtis Axel. Braun wykonał tag z Brayem, a po chwili do ringu wybiegł Ryback i razem z Social Outcasem przegonili Wyatt Family. Zawodnicy celebrowali razem w ringu.

Zwycięzcy: brak

– Rene przeprowadziła wywiad z Kalisto. Zawodnik powiedział, że pas Stanów Zjednoczonych wiele dla niego znaczy. Stwierdził, że jest to dla niego wielka szansa, oraz że podczas dzisiejszego title matchu da z siebie wszystko.

– Alberto wyszedł do ringu i zapytał się ludzi, czy chcą widzieć Johna Cenę. Mówił o tym, że nie będzie go przez bardzo długi czas i to tylko dzięki niemu. Powiedział, że dzisiaj chcę złamać kolejną osobę, mówił oczywiście o Kalisto.

5. United States Championship Match

Alberto Del Rio (c) vs. Kalisto

Del Rio szybko wziął się za Kalisto i zaczął go atakować. Oczywiście to on dominował przez większą część walki. Alberto nie dawał mu okazji na przerwę, dusił lub okładał przeciwnika pięściami. Przed przerwą Kalisto wykonywał suicide dive na Alberto, lecz ten skontrował go i wysłał luchadora prosto w barykadę. Po przerwie dużo się nie zmieniło, Del Rio nadal obijał Kalisto. Po chwili udało mu się jednak odegrać trochę Albertowi i wykonał na nim huricanranne z narożnika. Niestety i to mu nie pomogło, ponieważ Alberto dalej radził sobie lepiej. Umieścił Kalisto w narożniku i chciał na niego skoczyć, lecz ten skontrował i przypiął mistrza. Alberto odkopał, skontrował finisher Kalisto, ten jednak również skontrował ruch Del Ria i przypiął mistrza. Naprawdę bardzo ciekawa walka.

Zwycięzca i nowy mistrz: Kalisto

– Wywiad z Charlotte i jej ojcem. Mówiła o tym, że pokonała Becky czysto. Powiedziała także, że to ona jest najsilniejsza. Stwierdziła, że to ona jest poszkodowana w tej całej rywalizacji, a wszystkiemu zawiniła Becky.

– Do ringu zmierzała Brie Bella oraz Alicia Fox. Zaraz po nich Charlote wyszła do ringu razem ze swoim ojcem, lecz nagle została zaatakowana przez Becky. Wybuchnął brawl. Sędziowie rozdzielili zawodniczki, a Ric powiedział, że przez ten atak Charlotte dzisiaj nie zawalczy. Powiedział, że to wszystko przez Becky. Udał się ze swoją córką na backstage.

– Paul Heyman rozmawiał z Brockiem Lesnarem, który po chwili odszedł od swojego menadżera.

– Jo Jo przeprowadziła wywiad z Becky. Zawodniczka wyjaśniała dlaczego zaatakowała Charlotte. Powiedziała, że teraz sama musi sobie radzić. Przypominała, że to ona była kobietą, która poddała Charlotte i zrobi to chętnie kolejny raz.

– Do ringu wyszedł Roman Reigns. Po na stage wyszła Stephanie oraz Vince, zaprosili do siebie zawodników. Oczywiście każdy przeciwnik Romana był heelem. Vince powiedział, że walka będzie trwała tak długo, aż Roman nie będzie w stanie się ruszać.

6. One vs. All Match

Roman Reigns vs. roster WWE

Pierwszy walkę z Romanem zaczął Kevin Owens. Roman dobrze radził sobie z Kevinem. Po chwili Owens zaczął dusić Romana, robił to dość długo, lecz mistrzowi WWE Wagi Ciężkiej udało się wydostać i wykonać samoan dropa. Przed reklamą mistrz został wysłany poza ring i tam Owens wykonał na nim santona. Po przerwie nadal dominował nad Romanem. Kevin miał kilka okazji na zwycięstwo, lecz Roman za każdym razem odkopał. Mistrz zaczął się odgrywać, szykował się już do Superman puncha. Inni zawodnicy zaczęli interweniować w jego walce z Owensem, załatwił kilku z nich, lecz reszta się na niego rzuciła. Alberto wykonał superkicka, Sheamus Brouge Kicka. Nagle rozbrzmiał theme song Brocka Lesnara. Zawodnicy cieszyli się na jego widok. Chcieli by zaatakował Romana, lecz ten zaczął atakować wszystkich heelów. Później wziął się za Sheamusa i Alberta Del Rio. Na sam koniec podniósł Romana i wykonał na nim F5. Brock popatrzył się na Vince’a i udał się na backstage.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552