ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 08.02.16 – Wyniki

wwe-monday-night-raw1

Oto wyniki Monday Night Raw, które odbyło się wczoraj w Seattle:

– Raw rozpoczęło się od krótkiego filmiku poświęconemu Danielowi Bryanowi. Chwilę później zobaczyliśmy w ringu Stephanie McMahon. Widownia chantowała „Daniel Bryan”, Stephanie odpowiedziała, że zwycięzca main eventu Fastlane nie zawalczy z Bryanem tylko z Triple H’em. Później przypomniała kto będzie brał udział w tej walce. Zaczynała mówić o podpisywaniu kontraktu, gdy nagle do ringu wyszedł Dean Ambrose. Powiedział, że ma niedokończone porachunki z Lesnarem i kazał mu wyjść jak najszybciej. Stephanie zaczęła mówić, że to ona tutaj rządzi i nie odbędzie się tutaj żadna bójka. Przerwał jej wychodzący Roman Reigns. Stephanie przywitała zawodnika, a Reigns powiedział, że mogą to szybko podpisać aby Dean zajął się Lesnarem. Stephanie jak na zawołanie zapowiedziała Brocka, a Bestia wyszła do ringu razem z Paulem Heymanem. Heyman chciał się przedstawić, lecz Stephanie powiedziała, że każdy zna jego imię, a w tym momencie każdy zawodnik powinien podpisać kontrakt. Dean, Roman i Brock podpisali papiery, a Stephanie wyszła szybko z ringu i powiedziała, że jej robota jest już tutaj skończona. Panowie stanęli przed sobą, Dean podszedł do Lesnara i szturchnął go. Lesnar rzucił Ambrosem przez stół, później zaatakował nim Reignsa. Poszedł jeszcze do Ambrose’a i wykonał na nim F5. Bestia wyszła z ringu, przed nim pojawił się Triple H z pasem WWE Wagi Ciężkiej.

11

– Roman i Dean byli na zapleczu. Ambrose przyrzekł, że jeszcze dzisiejszej nocy dopadnie Brocka.

1. Normal Match

Kevin Owens vs. Dolph Ziggler

Z początku walka była dość wolna, lecz panowie z czasem rozkręcili się. W pewnym momencie walki Ziggler wyleciał poza ring, a sędzia zaczął wyliczać zawodnika. Owens zmęczony leżał przy kancie ringu, Ziggler podbiegł i wykonał na nim Fameassera. Sędzia prawie wyliczył zawodników, lecz obaj zdążyli wrócić do ringu. Potem Owens chciał wykonać Cannonballa, wtedy Ziggler odsunął się i przypiął Owensa. Wygrał walkę dzięki temu, że przytrzymał się na linach nogami. Kevin zdenerwował się i rozwalił stół komentatorski.

12

Zwycięzca: Dolph Ziggler

– The Usos rozmawiali w szatni i malowali sobie twarze. Podeszli do nich The Dudley Boyz, panowie rozmawiali o Tables Matchu i o The New Day. Mówili, że to oni zasługują na walkę w Tables Matchu. Dudley Boyz chcieli wziąć udział w tej walce. Bubba zaproponował Usosom, aby Dudley Boyz mogli zawalczyć razem z nimi przeciwko The New Day. Zawodnicy zgodzili się na ten układ.

2. Normal Match

Charlotte (c) (w/ Ric Flair) vs. Alicia Fox

Była to o dziwo całkiem dobra walka. Pod koniec walki Charlotte wykonała Speara, a później założyła na Fox Firuge Eight Lock i poddała przeciwniczkę.

13

Zwycięzca: przez poddanie, Charlotte

– Po reklamach rozpoczęło się Miz TV. The Miz przywitał się z publiczności, a później powiedział jakie zazwyczaj jest Miz TV. Stwierdził, ze ostatni odcinek nie był taki jak inne, ponieważ brał w nim udział AJ Styles. Mówił, że zaoferował mu pomoc, a on popełnił największy błąd i odrzucił ją. Zaczął mówić o tym kim jest i co osiągnął w WWE, po chwili przerwał mu wychodzący do ringu Chris Jericho. Chris wygłosił kilka klasycznych tekstów, a później powiedział, że ludzie nie chcą oglądać Miz TV tylko Highlight Reel. Y2J kazał zamienić to show w HR, pracownicy szybko się za to wzięli. Chris przypominał Mizowi walkę z poprzedniego tygodnia i pokazała na Jeritronie jak Miz stracił kawałek zęba. Fani chantowali „You look stupid” do Miza, lecz ten odparł, że jest to niemożliwe, gdyż nie jest Sheamusem. Zawodnicy rozmawiali jeszcze ze sobą przez kilka minut. Potem Jericho mówił ponownie o Stylesie, który jest dobry, ale czy na tyle dobry, by wygrać z nim dwa razy. Zabrzmiała muzyka AJ Styles’a, zawodnik wyszedł na stage. W międzyczasie Miz zaatakował Jericho od tyłu i rzucił go w narożnik. Na pomoc szybko wbiegł AJ, który po chwili razem z Chrisem wyrzucił Miza z ringu. Jericho i Styles patrzyli na siebie w środku ringu. Zaczęli się bić, ostatecznie to Chris wyleciał z ringu. Nie wrócił już jednak do ringu i udał się na zaplecze.

3. Normal Match

Bray Wyatt (w/ The Wyatt Family) vs. Ryback

Nie była to zbyt długa walka. Pod koniec Ryback chciał wykonać Clotheslinea, lecz Bray skontrował to do Sister Abigail i wygrał walkę.

15

Zwycięzca: Bray Wyatt

– Po walce całą rodzina Wyatta otoczyła Rybacka i zaatakowała go. Strowman wyrzucił Big Guya poza ring i rzucił nim o schody. Bray wykonał kolejne Sister Abigail, później przemówił jeszcze do widowni.

– Segment z The New Day na zapleczu. Big E czyścił stół, Xavier liczył coś na kalkulatorze, a Kofi bawił się metrem. Obliczali to w jaki sposób ich przeciwnicy powinni wylądować na stole. Renee podeszła do nich i pytała się o dzisiejszy Tag Team Match. Kofi powiedział, ze oni są mistrzami i każdy ich kocha. Później wygonili Renee i dalej zajmowali się swoimi sprawami.

– Dean Ambrose nadal czekał na Brocka Lesnara. Podszedł do niego Roman, zawodnicy rozmawiali o Brocku. Ambrose chciał się zająć Lesnarem samemu, Reigns zgodził się, a Dean odszedł.

– Heath wychodził do ringu i powiedział, że Social Outcast przejmują teraz Raw. Przypomnieli o wynikach Super Bawl, a Rose powiedział, ze pokona za chwile Titusa. Wszyscy wspomnieli o hashtagu Social Outcast, później Rose wszedł do ringu.

4. Normal Match

Titus O’Neil vs. Adam Rose (w/ Social Outcast)

Z początku Titus zaczął rzucać Adamem, lecz po chwili udało mu się trochę odegrać. Nie trwało to długo, Titus ponownie zaatakował i niszczył Rose’a. Wyrzucił go z ringu i wyszedł po niego. Przy okazji rozwalił resztę członków Social Outcastu. Wrócił do kwadratowego pierścienia, lecz został rozproszony przez Heatha. W tym momencie od tyłu zaszedł go Adam Rose, który przypiął Titusa i wygrał walkę.

16

Zwycięzca: Adam Rose

– Dean wyszedł do ringu i mówił o akcji kończącej Lesnara, która miała go podobno pokonać. Zawodnik wyzwał Bestię, aby wyszedł do ringu. Później zaczął prowokować Lesnara i naśmiewać się z niego. Brock w końcu wyszedł i udał się do ringu. Dean wybiegł i zaatakował Lesnara. Bestia rzuciła mistrzem Interkontynentalnym o barykady, później wrzucił go do ringu. Brock wykonał dwa potężne Clothesliney, a następnie zainkasował kolejne F5. Ambrose podnosił się, sprowokowało to Lesnara, który ponownie udał się do ringu. Na pomoc przybył mu Reigns,  powoli schodził po stage’u. Roman rozproszył Lesnara, w tym momencie Ambrose wykonał na nim low blow i wyszedł z ringu.

5. Tag Team Match

The Lucha Dragons vs. Rusev & Alberto Del Rio (w/ King Barrett)

Alberto ustawił Kalisto w narożniku i później zeskoczył na niego uderzając go w klatkę piersiową. Dzięki temu zgarnął pin dla jego drużyny.

18

Zwycięzca: Alberto Del Rio & Rusev

– R-Truth chodził po mieście. Spotkał przebranego Goldusta, który udawał, że gra na gitarze. Goldust rozwalił gitarę. Po chwili zabrała go ochrona.

6. Normal Match

Becky Lynch vs. Tamina Snuka (w/ Naomi)

W trakcie walki Tamina zaczęła krzyczeć do Sashy. Ta wstała od stołu komentatorskiego, a chwilę później zaatakowała ją Naomi. Naomi rzuciła Sashą w schody, a Becky szybko wyszła, by pomóc Sashy. Wracając do ringu nadziała się na Superkicka od Taminy i przegrała walkę.

19

Zwyciężczyni: Tamina Snuka

– The New Day rozmawiali z Markiem Henrym. Namówili go na założenie jednego z ich rogów. Później Mark dostał puzon i zaczął na nim grać. Henry oddał puzon Xavierowi a ten zaczął grać. Reszta zawodników zaczęła tańczyć do melodii granej przez Woodsa.

7. Tag Team Tables Match

The New Day (c) & Mark Henry vs. The Usos & The Dudley Boyz

Mark Henry w trakcie walki pokłócił się z The New Day i udał się na zaplecze. Dudley Boyz wykonali 3D przez stół na Big E i wygrali walkę dla swojej drużyny.

20

Zwycięzcy: The Usos & The Dudley Boyz

– Po walce Bubba i Devon zaatakowali braci Uso. Wykonali na jednym z nich 3D przez stół, a drugi poleciał na stół, gdy Bubba wykonał na nim Powerbomba z narożnika.

– Zanim Daniel Bryan wyszedł do ringu. WWE pokazało nam piękny klip dotyczący jego kariery. Daniel Bryan wyszedł do ringu, widownia szalała i chantowała „YES!”. Daniel z początku opowiadał o tym dlaczego ściął włosy i skrócił brodę. Później przeszedł do rzeczy. Powiedział, ze walczył od 18 roku życia i po 5 miesiącach miał już 3 kontuzje. Ogólnie stwierdził, że po 16 latach miał już wiele kontuzji. Mówił o tym, że dostał znak na powrót do ringu i ćwiczył tak jakby miał wrócić do ringu, lecz niestety nie poszło to po jego myśli. Tydzień temu przeszedł testy i okazało się, że jego mózg nie jest w najlepszym stanie. Mówił o tym, że teraz musi się zająć rodziną i dziećmi, które planuje mieć razem z Brie. Daniel oficjalnie powiedział, że kończy karierę wrestlera. Zawodnik mówił o tym co bardzo lubi. Między innymi mówił o wykonywaniu Suicide Dive’u, czuł się wtedy jak Superman. Opowiadał o ludziach, których miał okazję poznać np. Kane albo Connor Michalek. Mówił o tym, że nigdy nie spodziewał się, że widownia go tak bardzo pokocha, i że jest za to wdzięczny. Wspomniał moment, kiedy Yes Movement okupowało Raw. Wspominał, gdy jego ojciec mógł zobaczyć reakcję, jaką dostał od wszystkich ludzi na arenie. Mówił, że to był ostatni raz, gdy jego ojciec mógł zobaczyć jak walczy, uznał, że widownia zrobiła z tego wyjątkowy moment. Bryan powiedział, że dzięki wrestlingowi poznał wspaniałą kobietę. Bryan wymienił swoją rodzinę i przyjaciół, że mógł spędzić tak 15 lat swojego życia. D Bryan poprosił o jeszcze jeden Yes Chant, widownia zaczęła skandować, do Daniela wyszła Brie. Bryan podszedł jeszcze do swojej rodziny i na tym zakończyło się Raw.

21

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783