ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 09.01.17 – Wyniki

monday-night-raw-logo-2016

Poniżej znajdziecie wyniki Monday Night RAW, które odbyło się w Nowym Orleanie:

Monday Night Raw 02:00 – 05:00

– Stephanie McMahon i Mick Foley rozmawiali na zapleczu, między innymi na temat The Undertakera, który podobno ma pojawić się na Raw. Pojawił się Seth Rollins, który poinformował nas, że weźmie udział w Royal Rumble Matchu. Następnie zjawił się także Braun Strowman, który chciał dostać walkę z Reignsem. Po chwili rozpętał się brawl pomiędzy Strowmanem i Rollinsem, rozdzielili ich dopiero sędziowie. Na koniec Generalny Manager Raw potwierdził, że Undertaker pojawi się na dzisiejszym Raw.

– Roman Reigns, Kevin Owens i Chris Jericho wyszli do ringu, zawodnicy mieli zawalczyć w 2 on 1 Handicap Matchu o pas Stanów Zjednoczonych. Zanim walka się rozpoczęła, usłyszeliśmy theme song Brauna Strowmana, który zaatakował Reignsa. Pojawił się także Seth Rollins, który uratował mistrza Stanów Zjednoczonych i przegonił z nim Brauna. Po wszystkim pojawiła się Stephanie, która ogłosiła, że 2 on 1 Handicap Match zostanie przeniesiony na późniejszą część gali, a w openerze Seth Rollins zawalczy z Braunem Strowmanem.

1. Normal Match

Braun Strowman vs. Seth Rollins

Walka zakończyła się podwójnym wyliczeniem po tym, gdy obaj zawodnicy zaczęli walczyć poza ringiem.

Zwycięzca: brak

– Strowman wrzucił Rollinsa do ringu i chciał go zaatakować krzesłem, lecz Seth odebrał to krzesło i zaczął nim przeganiać Strowmana. Braun wycofał się i wrócił na zaplecze.

– Bayley i Sasha rozmawiały o tym co stało się w zeszłym tygodniu. Następnie Bayley mówiła, że na Royal Rumble obierze pas kobiet od Charlotte, a Sasha zaproponowała,  że chciałaby wtedy dostać szansę na zdobycie tej walki. Po chwili pojawiła się Charlotte, która zaprzeczyła temu wszystkiemu i dodała, że jeszcze nikt nie pokonał jej na galach PPV. Po krótkiej rozmowie pojawiła się Nia Jax, razem z Charlotte postanowiła zaatakować Bayley oraz Sashę. Na koniec Jax popchnęła również mistrzynię kobiet i odeszła.

2. Normal Match

Drew Gulak vs. Jack Gallagher

Gallagher zakończył walkę po wykonaniu Dropkicka w narożniku na Gulaku.

Zwycięzca: Jack Gallagher

– Stephanie spotkała na zapleczu Micka Foleya i dała mu jedną godzinę na sprowadzenie Undertakera.

– Shawn Michaels wyszedł do ringu. Publika gorąco przywitała Hall of Famera. HBK zaczął mówić o Royal Rumble i tym, że 20 lat temu wygrał na tej gali pas WWE, a następnie zaczął reklamować film, w którym wystąpił. Po chwili pojawili się Rusev, Lana i Jinder Mahal. Rusev chciał, aby HBK dał Lanie rolę w filmie. Zawodnicy rozmawiali na ten temat do momentu, w którym Enzo Amore i Big Cass postanowili wyjść do kwadratowego pierścienia. Po krótkiej i dość śmiesznej rozmowie Rusev zaproponował, że może posadzić Cassa oraz Michaelsa na wózku. Big Cass podszedł do Bułgara i wyzwał go do walki, lecz Rusev wymigał się z tego starcia i za niego zawalczył Jinder Mahal.

3. Normal Match

Jinder Mahal (w/ Rusev i Lana) vs. Big Cass (w/ Enzo Amore i Shawn Michaels)

Pod koniec walki Shawn wykonał Sweet Chin Music na Rusevie, który próbował interweniować w walce. Następnie Jinder zainkasował Elbow Dropa od Cassa i przegrał walkę.

Zwycięzca: Big Cass

– Po walce Enzo, Big Cass i HBK celebrowali w ringu.

4. Normal Match

Lince Dorado vs. Neville

Neville zapiął dźwignię na Dorado i poddał go.

Zwycięzca: Neville

– Po walce Neville zaczął atakować ponownie luchadora. Na pomoc wybiegł mu Rich Swann. Mistrz Cruiserweight przegonił Nevilla i celebrował w ringu.

– Sasha Banks i Bayley udały się do Stephanie i poprosiły o walkę z Charlotte oraz Nią Jax na kolejnym Raw. Stephanie postanowiła, że da im tę walkę, lecz odbędzie się ona jeszcze dzisiaj.

– Karl Anderson i Cesaro usiedli przy stole komentatorskim.

5. Normal Match

Luke Gallows vs. Sheamus

Cesaro zaczął obijać Andersona na stage’u i to odwróciło uwagę Gallowsa. Sheamus wykonał na nim Brogue Kicka i zgarnął pin.

Zwycięzca: Sheamus

– Mick Foley wyszedł do ringu i próbował sprowadzić do siebie The Undertakera. Po kilku zdaniach od Foleya zgasły światła, lecz była to tylko Stephanie, która chciała podsumować pracę Micka. Stephanie mówiła o wszystkim co Foley zrobił źle i kazała mu wytłumaczyć, dlaczego popełnia takie błędy. Generalny Manager przeprosił i nagle usłyszeliśmy gong oraz muzykę The Undertakera. The Phenom wyszedł powoli do ringu  po czym powiedział, że weźmie udział w Royal Rumble Matchu i zamierza go wygrać, aby zawalczyć w walce wieczoru WrestleManii 33.

– Charly przeprowadziła wywiad z Kevinem Owensem oraz Chrisem Jericho, oboje stwierdzili, że dzisiaj pokonają Reignsa i zdobędą pas Stanów Zjednoczonych.

6. Tag Team Match

Bayley i Sasha Banks vs. Nia Jax i Charlotte

Zwyciężczynie: Nia Jax i Charlotte

– Członkowie The New Day pojawili się w ringu, po reklamie dołączył do nich Titus O’Neil. Big E, Xavier i Kofi zaczęli naśmiewać się z Titusa. Segment doprowadził do walki Kofi Kingston vs. Titus O’Neil.

7. Normal Match

Kofi Kingston (w/ Xavier Woods i Big E) vs. Titus O’Neil

Na koniec walki Titus zainkasował Trouble in Paradise i przegrał walkę.

Zwycięzca: Kofi Kingston

8. WWE United States Championship 2 on 1 Handicap Match

Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens i Chris Jericho

Na koniec walki Kevin wyrzucił Romana w górę, a Jericho wykonał na nim Codebreakera, spinował przeciwnika i zgarnął pas Stanów Zjednoczonych.

Zwycięzca: Chris Jericho i Kevin Owens