ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 08.08.16 – Wyniki

monday-night-raw-logo-2016

Poniżej znajdziecie wyniki Monday Night RAW, które odbyło się wczoraj w Anaheim:

Raw Pre-Show 01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera, Litę i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia z ostatniego Raw, a także przybliżono nam aktualnie rywalizacje.

Monday Night Raw 02:00 – 05:00

– Enzo Amore i Big Cass wyszli do ringu i zaczęli rozmawiać na temat segmentu z ostatniego Monday Night Raw. Enzo przyczepił się do Chrisa Jericho i wypowiedział kilka niemiłych zdań na jego temat. Y2J pojawił się po chwili na rampie i mówił o tym, że Enzo jest taki wygadany, ponieważ ma Big Cassa, który w razie potrzeby go obroni. Jericho przedstawił swojego partnera, był nim Kevin Owens. Jericho wyśmiał kawały Enzo i Cassa. Kevin Owens dodał, że wkurza go Enzo, który co tydzień wychodzi i gada głupoty do mikrofonu. Owens miał też ochotę skopać Big Cassa. Jericho na sam koniec powiedział do Enzo, że teraz rozwiążą „to”, Amore nie wiedział jednak o co mu chodzi. Po przerwie reklamowej zaczęła się walka.

owensjerichoenzocass

1. Normal Match

Enzo Amore (w/Big Cass) vs. Chris Jericho (w/Kevin Owens)

Owens chwycił nogę Enzo i wtedy Jericho wykonał Codebreakera na zdezorientowanym przeciwniku. Wtedy Big Cass wbiegł do ringu i zainkasował na Jericho Big Boota.

enzoamorejericho

Zwycięzcy: przez DQ, Chris Jericho

– Mick Foley dyskutował ze Stephanie McMahon przez telefon, lecz nagle pojawiła się Sasha Banks. Mistrzyni kobiet bała się o to, że podczas jej walki na SummerSlam będzie przeszkadzała Dana Brook. The Boss zaproponowała Handicap Match, aby miała oko na obie zawodniczki. Mick Foley powiedział, że jeżeli Sasha wygra dzisiejszą walkę to Dana nie będzie mogła pojawić się obok ringu podczas jej walki z Charlotte. Jeśli jednak przegra, jej walka jeden na jednego zostanie zamieniona na Handicap Match.

– Byron pytał się Jorela o jego walkę ze Strowmanem, lecz ten nic nie powiedział i udał się do ringu.

2. Normal Match

Braun Strowman vs. Jorel Nelson

Kolejna szybka walka Brauna zakończona odwróconym Chokeslamem.

strowmannext

Zwycięzca: Braun Strowman

– Mick Foley spotkał na zapleczu Puff Daddy’ego. Hall of Famer rozmawiał z nim przez pewną chwilę, nagle do rozmowy dołączyli Xavier Woods i Kofi Kingston. Pogratulowali Daddy’emu, ponieważ jego piosenka pojawiła się w soundtracku WWE 2K17, a później opowiadali o tym jak czuje się aktualnie Big E.

3. Normal Match

Titus O’Neil vs. Darren Young (w/ Bob Backlund)

Tym razem to Darren przerollował Titusa i zgarnął pin.

titusdarren

Zwycięzca: Darren Young

– W ringu pojawił się Seth Rollins i od razu zaczął mówić na temat Finna Balora. W pewnym momencie naśmiewał się z tego jak jego przeciwnik się nazywa. Seth chciał się dowiedzieć kim naprawdę jest Finn Balor. Był bardzo zdenerwowany, ponieważ według niego Balor nie okazał mu należytego szacunku. Były mistrz WWE mówił o tym co udało mu się dotychczas osiągnąć w WWE i nazwał się legendą. Na koniec dodał, że już na SummerSlam pokona Finna Balora i zostanie pierwszym WWE Universal Championem.

sethrollinspromo

4. Normal Match

Sheamus vs. Cesaro

Sheamus zasłonił się sędzią i wykonał cios w stronę Cesaro. Sheamus spinował Cesaro, lecz sędzia odwrócił się i nie odliczał pinu, ponieważ również ucierpiał przy ataku na Swiss Supermana. Sheamus podszedł do niego i sprzeczał się przez kilka sekund, lecz Cesaro wykonał na nim roll-up i zgarnął pin.

sheamuscesarodwa

Zwycięzca: Cesaro

– Przedstawiono promo Brocka Lesnara i Randy’ego Ortona dotyczące ich walki na SummerSlam.

5. Tag Team Match

The Dudley Boyz vs. Neville i Sin Cara

Neville zainkasował na Devonie Red Arrow i wygrał walkę dla swojej drużyny.

nevillesincara

Zwycięzcy: Neville i Sin Cara

– Rusev i Lana wyszli do ringu, aby jeszcze raz przy całej publice przeżyć ich ślub. Po pewnym czasie pojawił się Roman Reigns, który wyzwał mistrza Stanów Zjednoczonych na walkę o jego pas. Rusev nie zgodził się, a Reigns zaczął żartować z niego i Lany. Rusev zaatakował Romana, lecz brawl zakończył się wtedy, gdy Lana przypadkowo wylądowała na torcie. Roman odszedł i rozstawił w ringu rozwścieczoną młodą parę.

rusevlanaroman

– Po przerwie na reklamę Rusev rozmawiał na zapleczu z Mickiem Foleyem i żądał, alby Generalny Manager zrobił coś z Romanem Reignsem. Mick ustalił, że już na SummerSlam Roman zmierzy się z Rusevem o pas Stanów Zjednoczonych, a później pogratulował Rusevowi na nowej drodze życia.

6. Normal Match

Jeśli Sasha wygra, Dana nie będzie mogła pojawić się przy ringu podczas jej walki na SummerSlam. Jeżeli Dana wygra, walka mistrzyni kobiet zostanie zamieniona na 2 on 1 Handicap Match.

Sasha Banks vs. Dana Brooke (w/ Charlotte)

Zwyciężczyni: Sasha Banks

– WWE pokazało promo Finna Balora, który mówił, że Seth Rollins nie zna jego historii. Finn opowiadał o mitach i ostrzegł swojego przeciwnika, że już na SummerSlam będzie miał okazję stanąć twarzą w twarz z Demonem.

– Luke Gallows i Karl Anderson byli przebrani za lekarzy i omawiali kontuzję Big E’go. Mieli w słoiku jego „jajka” i powiedzieli, że dziś zamierzają dodać następne do kolekcji.

7. Normal Match

Kofi Kingston (w/ Xavier Woods) vs. Luke Gallows (w/ Karl Anderson)

Zwycięzca: Luke Gallows

– Po walce Luke i Karl chcieli zaatakować Kofiego, lecz Xavier przegonił ich z krzesłem.

– Mick Foley pojawił się w ringu i zaprosił do siebie Daniela Bryana. Generalny Manager SmackDown wyszedł do ringu i pogratulował Mickowi świetnej pracy na Raw. Foley przeprosił Bryana za to, że Brock Lesnar zaatakował Randy’ego Ortona i ośmieszył go na SmackDown. Daniel powiedział, że to Orton zrobił pierwszy krok i wykonał na Lesnarze RKO. Mick wspomniał o tym, że Bryan śmiał się z nowego mistrzostwa Raw. Nagle pojawił się Rusev, który stwierdził, że Raw nie potrzebuje nowego mistrzostwa. Do ringu wyszedł także Cesaro, który poprosił Micka o walkę o pas Ruseva. Na początku Foley nie chciał się zgodzić, lecz ostatecznie postanowił, że walka odbędzie się jeszcze dzisiaj.

8. WWE United States Match

Rusev (c) vs. Cesaro

Pod koniec walki przy ringu pojawił się Sheamus. Dzięki jego pomocy Rusev był w stanie pokonać Cesaro.

Zwycięzca: Rusev

– Po starciu Roman Reigns wybiegł i wykonał na Rusevie Speara.

Komentarze

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552