ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 08.03.16 – Wyniki

RAW_logo-750x340-1451365485

Oto wyniki Monday Night Raw, które odbyło się wczoraj w Chicago:

Na początku show do ringu wyszedł Shane McMahon, dostał ogromny pop od publiczności. Mówił o tym, że oglądał Raw w tamtym tygodniu i słuchał tego co mówili Undertaker oraz Vince. Shane powiedział, że stracił wiele szacunku do swojego ojca. Potem nazwał go nędznym starym draniem . Powiedział, że kontrola nad Raw to jego przeznaczenie. Mówił, że wszystkie złe rzeczy, w tym The Authority, zakończą się. Powiedział, że nie wie jak to zrobi, ale to przeznaczenie, by pokonać Undertakera na Wrestlemanii 32. Zabił gong, nagle zabrzmiał jednak theme song Vince’a. Powiedział, że widownia jest zawiedziona, bo chciała zobaczyć jak Undertaker schodzi do ringu i zajmuje się Shanem. Widownia skandowała „CM Punk”. Później mówił o pierwszym matchu, na którego udał się z Shanem. Chairman pokazał zdjęcie, na którym widać Vince’a i młodego Shane’a. Powiedział, że już dłużej nie jest jego synem. Miał przy sobie ich zdjęcie w ramce, upuścił je i kopnął. Porównywał siebie do Shane’a. Vince powiedział, ze dzieci Shanea będą zawiedzione, ponieważ ich ojciec przegra. Dopowiedział jeszcze, że po przegranej Shane’a będzie mógł powiedzieć swoim wnukom, że mają chociaż jedną osobę, z której mogą brać przykład. Oczywiście chodziło mu o jego samego. Wspomniał, że nie jest człowiekiem pokroju Vince’a McMahona. Zaprosił ochronę i kazał wyprowadzić swojego byłego syna z budynku. Shane powiedział, żeby go nie dotykali, ponieważ nie jest teraz w humorze. Do ringu wszedł jeden ochroniarz i kazał wyjść Shane’owi. Ten zaatakował go i wziął się za resztę ochrony. Udało mu się ich wszystkich załatwić i sam udał się na zaplecze.

1. Normal Match

Kevin Owens vs. Neville

Całkiem dobra walka. Mogliśmy zobaczyć kilka ciekawych spotów jak np. Shooting Star Press poza ring wykonany przez Nevilla. Nville chciał wejść na narożnik, aby wykonać Red Arrow, lecz Owens chwycił go i wykonał roll-up. Dzięki temu wygrał walkę.

1

Zwycięzca: Kevin Owens

Po walce Kevin zaatakował Nevilla i wyrzucił go z ringu. Chciał wykonać Powerbomba na kant ringu, lecz nagle na pomoc wybiegł Sami Zayn! Razem przegonili mistrza Interkontynentalnego z ringu i celebrowali.

– WWE pokazało krótki filmik przypominający wydarzenia z udziałem Deana i Triple H’a z zeszłego tygodnia.

– Dolph rozmawiał z Zackiem Ryderem, nagle podeszła Stephanie. Ziggler wspominał jak pokonał jak pokonał Dyrekcję na Survivor Series rok temu. Mówił o tym, że historia lubi się powtarzać i wspomniał Shane’a. Stephanie zaproponowała Tag Team Elimination Match przeciwko League of Nations, lecz Dolph nie będzie miał partnera.

2. Normal Match

Brie Bella vs. Sumer Rae

Dosyć krótkie starcie. Po rozpoczęciu walki Brie ciągle dominowała, lecz w pewnej chwili do ringu wyszła Lana. Rozproszyła Brie, a Summer wykorzystała sytuację i spinowała przeciwniczkę.

2

Zwyciężczyni: Summer Rae

– Po walce Lana weszła do ringu, kopnęła Brie i wykonała na niej jej Bella Bustera.

– Do ringu wyszedł Dean Ambrose. Wspomniał Brocka Lesnara, Romana Reignsa i Triple H’a. Powiedział, że wszystko było już zaplanowane, lecz on pojawił się i na Roadblock zawalczy o pas z Hunterem. Powiedział, że nie obchodzi go opinia innych na ten temat. Przekazał Hunterowi, że po ich walce na Roadblock będzie go respektował po tym gdy wygra pas WWE Wagi Ciężkiej. Mówił o tym, że jego twarz będzie wtedy wszędzie. Mówił o tym, że zmusi go do kupienia dla niego butów i garnituru, lecz potem stwierdził, ze nigdy nie będzie chodził w garniturze. Powiedział, że będzie mistrzem, na którego wszyscy zasługują. Wyszedł Triple H i powiedział, że pas zostanie w jego posiadaniu tyle ile zechce go mieć. Wspominał, ze Roman próbował odebrać już ten pas. Dean odpowiedział tym, że i tak wygra. Triple H powiedział, że Dean nie jest żadną przeszkodą. Porównywał Deana i Romana i stwierdził, że mają ten sam problem z Dyrekcją. Hunter ostrzegał Ambrose’a, że zostanie ukarany, jeśli nie zmieni swojego zachowania. Dean niezbyt się tym przejął. Dean zaprosił Huntera do ringu, aby mógł go lepiej usłyszeć. Triple H powoli schodził po stageu, lecz stwierdził, że będzie walczył tylko wtedy, kiedy postanowi walczyć. Potem zapowiedział walkę Dean Ambrose vs. Bray Wyatt. Na koniec Hunter powiedział, że Dyrekcja zawsze wygrywa.

3. Tag Team Elimination Match

Dolph Ziggler vs. Rusev, Sheamus & King Barrett

Członkowie League of Nations zamieniali się i kolejno atakowali Zigglera, ten jednak odkopywał przy każdym pinie. Barrett walczył z Zigglerem, zainkasował Superkicka i został wyeliminowany. Później Sheamus zakończył to starcie przy małej pomocy Ruseva, wykonał Brogue Kicka i spinował Dolpha.

3

Zwycięzcy: Rusev, Sheamus & King Barrett

– Przedstawiono filmik dotyczący kariery Shane’a.

– Becky wołała Sashe i powiedziała, żeby się pospieszyła. Banks mówiła, że na Wrestlemanii powinna sama walczyć z Charlotte, Becky miała odmienne zdanie i mówiła, że to ona miała zmierzyć się z mistrzynią. Panie odłożyły rywalizację na bok i udały się do ringu, gdzie mają zawalczyć z Naomi oraz Taminą.

4. Tag Team Match

Naomi & Tamina Snuka vs. Sasha Banks & Becky Lynch

Charlotte i Ric Flair znajdowali się przy stole komentatorskim. Walka trwała bardzo krótko i została zakończona po tym, gdy Naomi odklepała do dźwigni Sashy, Banks Statementu.

4

Zwyciężczynie: Sasha Banks & Becky Lynch

– Po walce Charlotte zaatakowała Sashe Banks. Becky próbowała jej pomóc, lecz również została położona przez mistrzynię Div.

– R-Truth był przebrany za gościa dostarczającego pizze. Podszedł do Goldusta. Ten zabrał pizze i powiedział, że nie może jej zjeść. Stwierdził, że tag team partner powinien wiedzieć czego nie toleruje jego organizm. Obaj odeszli, a pizze zabrał ze sobą Mark Henry, który stał niedaleko.

– The New Day wyszli do ringu, śmiali się z tego, że odebrać ich mistrzostwa mieliby AJ Styles oraz Chris Jericho. Big E chciał pokazać swój tatuaż, lecz reszta członków o niczym nie wiedziała. Big E tłumaczył się, lecz przerwał mu Chris Jericho.

5. Tag Team Championships Match

The New Day (c) vs. Chris Jericho & AJ Styles

Cała walka była dość wyrównania i solidna. Styles i Jericho jako tag team działają bardzo dobrze. Pod koniec walki Big E zajął się Styles’em i rzucił nim o barykadę. Później zamienił się z Kingstonem i walczył przeciwko Chrisowi Jericho. Udało mu się wykonać Big Ending i zgarnąć zwycięstwo dla swojej drużyny.

5

Zwycięzcy: The New Day

– AJ pomógł wstać Chrisowi, lecz ten wykonał na nim nagle szybkiego Code Breakera. Czekał na to, aż Styles wstanie ponownie i wtedy drugi raz wykonał swojego finishera. Stał nad swoim tag team partnerem,  AJ Styles podnosił się powoli, Chris chwycił go i zainkasował trzeciego Code Breakera. Na koniec wsadził koszulkę z napisem Y2AJ do jego buzi i nazwał go sukinsynem.

– Renee zaczepiła Chrisa Jericho i zapytała go o to co zrobił. Miał problem z tym, że w miejscu gdzie narodził się Y2J, ludzie chantowali „AJ Styles”. Miał nadzieje, że podobało im się to, ponieważ nie będą już tak chantowali.

6. Normal Match

Kalisto vs. Tyler Breeze

Niezbyt długa, lecz widowiskowa walka. Na koniec starcia Kalisto skontrował ruch Tylera, odbił się od narożnika i wykonał Salida del Sol, a to dało mu zwycięstwo.

6

Zwycięzca: Kalisto

– WWE przedstawiło kolejnego zawodnika, który dołączy do Hali Sław. Mowa oczywiście o Big Boss Manie.

– JoJo rozmawiała z Kalisto. Kalisto powiedział, że oglądał Wrestlemanie i takich zawodników jak Rey Mysterio, Eddie Guerrero za małego dzieciaka i wystąpienie na tej gali to jego marzenie. Przerwał mu Ryback, który narzekał, że nie ma walki na Wrestlemanii. Powiedział, że szanuje Kalisto, ale nie wierzy w to, że ludzie uważają takich małych ludzi za bohaterów. Ryback radził Kalisto odłączyć się od Sin Cary i powiedział, aby obserwował jak zajmuje się członkami grupy Social Outcast.

– Członkowie tej grupy wyszli do ringu. Rozmawiali o Rybacku, który chce walczyć samodzielnie. Axel powiedział, że Rybackowi udało się jakimś cudem wygrać z Adamem Rosem, lecz on przeciwko niemu nie będzie miał już tak łatwo.

7. Normal Match

Curtis Axel (w/ The Social Outcast) vs. Ryback

Warto zaznaczyć, że The Big Guy naśladował podczas walki CM Punka. O dziwo był to wyrównany pojedynek. Nadszedł jednak moment, w którym Ryback pokazał swoją siłę, wykonał Shellshocked i wygrał walkę.

7

Zwycięzca: Ryback

– Stephanie przyszła do Vince’a. Pytała się o to co będzie, gdyby Shane wygrał. Vince zapewniał jednak, że ma wszystko pod kontrolą.

– Bray Wyatt pokazał się na ekranie. Powiedział, że w sobotę na Roadblock zrobi to, czego Dean nie potrafił zrobić i poskromi Bestię. Dopowiedział jeszcze, że pokaże swoją siłę i dla przykładu dzisiaj załatwi Deana.

8. Normal Match

Dean Ambrose vs. Bray Wyatt

Kolejna solidna walka na dzisiejszym Raw, publiczność była podczas niej bardzo głośna. Pod koniec matchu zgasły światła i reszta Rodziny Wyatta pojawiła się przy ringu. Zawodnicy zaatakowali Deana i walka została zakończona dyskwalifikacją. Bray Wyatt wykonał Sister Abigail, a po chwili do ringu wyszedł Triple H. Hunter obserwował Deana, lecz podszedł do niego Bray. Zaczął się śmiać i odszedł razem ze swoją stajnią. Triple H odsłonił stół i wrócił do ringu, lecz Dean wykonał na nim nagle Dirty Deeds. Ambrose chwycił pas WWE Wagi Ciężkiej i tym widokiem zakończyła się gala.

 

 

8

Zwycięzca: przez DQ, Dean Ambrose