ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 05.12.16 – Wyniki

monday-night-raw-logo-2016

Poniżej znajdziecie wyniki Monday Night RAW, które odbyło się w Austin:

Raw Pre-Show 01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera, Litę i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia z ostatniego Raw, a także przybliżono nam aktualne rywalizacje.

Monday Night Raw 02:00 – 05:00

– Seth Rollins wyszedł do ringu i od razu zaczął mówić o tym, że chce zmierzyć się z Triple H’em. Wszystko dlatego, ponieważ zdradził on Setha i wybrał Kevina Owensa. The Man zaczął mówić o tym co musi zrobić, by wyprowadzić Huntera z jego kryjówki. Nagle mistrz Universal wyszedł na rampę. Seth zapytał o przyjaźń Kevina i Chrisa Jericho. Według Owensa rzeczywiście w zeszłym tygodniu pokłócili się, ale przyjaciele tacy jak oni zawsze się pogodzą. Poinformował nas, że ma dla Y2J’a trzy prezenty.  Kevin zdenerwował się, ponieważ ludzie twierdzą, że nie zasługuje na pas Universal. Dodał, że jest walczącym mistrzem i w zeszłym tygodniu przegrał tylko i wyłącznie przez Setha. The Man chciał walki z Kevinem, lecz ten powiedział, że nie da mu tego starcia, ponieważ walczy już dzisiaj z Samim Zaynem. Następnie przeszedł do ujawnienia prezentów dla Chrisa Jericho. Pierwszy prezent to walka Roman Reigns vs. Chris Jericho o pas Stanów Zjednoczonych na dzisiejszej gali. Następny to walka Seth Rollins vs. Chris Jericho, która odbędzie się na Roadblock. Trzecim prezentem była walka Setha na dzisiejszym Raw, jego przeciwnikiem okazał się być powracający The Big Show.

1. Normal Match

Seth Rollins vs. The Big Show (w/ Kevin Owens)

Pod koniec walki Big Show zdenerwował się i wykonał Chokeslama na Owensie, który ciągle próbował mu rozkazywać. Gigant oddał Kevina w ręce Setha i udał się na zaplecze. Rollins wygrał przez wyliczenie.

Zwycięzca: Seth Rollins

– Po zakończeniu walki Seth zaatakował mistrza Universal i wykonał na nim Pedigree.

2. Normal Match

Ariya Daivari vs. Jack Gallagher

Gallagher wygrał po wykonaniu potężnego Dropkicka.

Zwycięzca: Jack Gallagher

– Jack podał rękę Daivariemu, ale ten zaatakował swojego przeciwnika i udał się szybko na zaplecze.

– Owens spotkał na zapleczu Foleya i skarżył się na to, że Show i Rollins go zaatakowali. Mistrz Universal nie chciał walczyć z Zaynem, lecz Mick nie wycofał tej walki. Nagle obok pojawił się Chris Jericho. Kevin opowiadał mu o wszystkich prezentach, które dla niego załatwił. Y2J stwierdził jednak, że to nie wystarczy, aby pomiędzy nimi wszystko było okej i odszedł.

– Enzo i Cass zauważyli, że Rusev krzyczy na Lanę. Enzo próbował ich uspokoić, lecz Rusev kazał mu spadać. Lana obroniła zawodnika, który stanął w jej obronie, a po chwili rzuciła pierścionkiem w swojego męża i ten odszedł. Po przerwie Lana rozmawiała z Enzo o tym, jaki Rusev dla niej jest. Stwierdziła, że jej mąż potrzebuje małej nauczki i powinien ją zobaczyć z innym facetem. Lana zaprosiła Enzo do jej pokoju i odeszła.

3. Normal Match

Sami Zayn vs. Kevin Owens

Owens zakończył walkę Pop-up Powerbombem.

Zwycięzca: Kevin Owens

– Jericho rozmawiał w szatni z Romanem Reignsem na temat pomagania Owensowi oraz ich dzisiejszej walce.

– Charly Caruso przeprowadziła wywiad z Sashą Banks. Nowa mistrzyni kobiet wyzwała Charlotte do Iron Man Matchu na Roadblock.

4. Normal Match

Rich Swann vs. TJ Perkins

Pod koniec walki Perkins ustawił swojego przeciwnika w narożniku i wykonał na nim Dropkicka. Po chwili chciał dołożyć akcję wysokiego ryzyka, lecz w trakcie lotu Swann zaatakował głowę Perkinsa i spinował go.

Zwycięzca: Rich Swann

5. Normal Match

Bayley vs. Alicia Fox

Walka trwała dość krótko, Alicia zainkasowała Bayley to Belly i przegrała starcie.

Zwyciężczyni: Bayley

– Big Cass ostrzegał Enzo przed pojechaniem do hotelu Lany. Gdy Amore dostał w wiadomości selfie od Lany, był gotowy na to spotkanie i odszedł. Nagle pojawił się Rusev, który pytał Cassa o to gdzie jest Lana. Zawodnicy posprzeczali się trochę i Rusev stwierdził, że zapyta Micka Foleya o walkę z Cassem.

6. The Tussle In Texas

Titus O’Neil vs. Mark Henry

Henry zakończył walkę Worlds Strongest Slamem.

Zwycięzca: Mark Henry

– Enzo Amore czekał na parkingu na transport, gdy nagle podjechała pod niego limuzyna. Wyszedł z niej Ric Flair, który pozwolił Enzo przejechać się limuzyną prosto do hotelu Lany.

– Y2J spotkał na zapleczu Kevina Owensa. Mistrz Universal mówił o tym, że pomoże Chrisowi w jego dzisiejszej walce. Jericho nie chciał jego pomocy i stwierdził, że poradzi sobie z Romanem samemu.

7. WWE United States Championship Match

Chris Jericho vs. Roman Reigns (c)

Po dość długiej i wyczerpującej walce Jericho zainkasował potężnego Speara od Romana Reignsa i przegrał swoją walkę.

Zwycięzca: Roman Reigns

– Big Cass pojawił się w ringu, aby zmierzyć się z Rusevem, lecz ten nie zjawił się do walki. Cass poprosił o telefon i zadzwonił do Enzo. Na ekranie zobaczyliśmy, że Amore stoi przy pokoju Lany i zastanawia się nad tym czy zapukać do drzwi. Enzo postanowił odejść, lecz Lana wyszła z pokoju i zaprosiła go do środka. Poprosiła go, aby zdjął koszulkę i spodnie, a później zawołała Ruseva. Były mistrz Stanów Zjednoczonych zniszczył Enzo rzucając nim po całym pokoju, a później wyrzucił go na korytarz i zostawił leżącego na podłodze.

8. Tag Team Match

Zwycięzcy zostaną pretendentami do pasów Tag Team brandu Raw.

The Club vs. Sheamus i Cesaro

W walce ostatecznie interweniowali członkowie The New Day, nie poznaliśmy nowych pretendentów.

Zwycięzcy: brak

– Charlotte pojawiła się w ringu, aby porozmawiać o jej ojcu. Zawodniczka przyznawała, że kilka miesięcy temu zachowywała się nieodpowiednio wobec swego ojca. Wspominała, jak w zeszłym tygodniu Ric wyszedł i gratulował Sashy Banks. Charlotte chciała przeprosić swojego ojca, Flair postanowił wyjść do swojej córki. Po chwili Charlotte uderzyła Rica w twarz i nazwała go sukinsynem. Sasha postanowiła wybiec i przegonić swoją rywalkę, lecz tej udało się odeprzeć atak. Mistrzyni została zniszczona, Charlotte zostawiła ją u stóp swojego ojca i zaczęła naśladować płaczącego Rica. Charlotte udała się na zaplecze przy wielkim heatcie.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778