ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 05.09.16 – Wyniki

monday-night-raw-logo-2016

Poniżej znajdziecie wyniki Monday Night RAW, które odbyło się w Kansas City:

Raw Pre-Show 01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera, Litę i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia z ostatniego Raw, a także przybliżono nam aktualnie rywalizacje.

Monday Night Raw 02:00 – 05:00

– Stephanie McMahon rozmawiała z Mickiem Foley’em o wydarzeniach z ostatniego tygodnia.

– Zaraz po czołówce w ringu znajdowali się już Mick Foley oraz Stephanie McMahon, oboje zaprosili do ringu nowego mistrza WWE Universal Kevina Owensa. Mistrz mówił o tym, że zasłużył na ten moment, ale nie musi mu o tym przypominać publika, która w żaden sposób mu nie pomogła. Kevin powiedział, że Raw to od teraz The Kevin Owens Show, przerwał mu wchodzący do ringu Seth Rollins. The Man kłócił się z całą trójką, był bardzo zdenerwowany na Stephanie. Obwiniał ją i Triple H’a za przegraną walkę o pas Universal. Po krótkiej kłótni Seth zaatakował Kevina i wyrzucił go z ringu. Stephanie zareagowała szybko i chciała zawiesić Rollinsa, lecz Mick Foley wpadł na inny pomysł i ustanowił walkę pomiędzy nim i Kevinem Owensem, która odbędzie się na Clash of Champions.

sethowensattack

– Po reklamach Stephanie i Mick rozmawiali o decyzji, którą podjął przed chwilą Foley. Nagle podszedł Owens, który również nie był zadowolony z tego co zrobił Generalny Manager Raw. Mick powiedział mistrzowi Universal, że zmierzy się dzisiaj z Samim Zaynem. Chris Jericho podszedł do nich i obraził Micka, a ten postanowił, że Y2J zawalczy dzisiaj z Sethem Rollinsem.

1. Normal Match

Charlotte (w/ Dana Brooke) vs. Bayley

Bayley rzuciła Charlotte prosto na Danę, a później zainkasowała na niej Bayley to Belly i wygrała walkę.

bayleywinscharlotte

Zwyciężczyni: Bayley

– Charlotte obwiniała Danę za swoją porażkę, chwilę później spoliczkowała ją i odeszła.

– Bo Dallas wyszedł do ringu i wygłosił szybkie promo.

2. Normal Match

Kyle Roberts vs. Bo Dallas

Bo od razu zaatakował swojego przeciwnika, po kilkudziesięciu sekundach wykonał Cross Rhodes i zgarnął pin.

boodallasreturn

Zwycięzca: Bo Dallas

– Jericho rozmawiał z Owensem na zapleczu i obiecał, że dokopie Sethowi za wszystko co zrobił Kevinowi.

3. Normal Match

Chris Jericho vs. Seth Rollins

Y2J chciał wykonać na Rollinsie Code Breakera, lecz The man skontrował tę akcje i zainkasował na swoim przeciwniku Pedigree.

rollinsjericho

Zwycięzca: Seth Rollins

4. Normal Match

Cesaro vs. Sheamus

Na koniec walki Sheamus rzucił The Swiss Supermana prosto w swoje kolano. Dzięki temu atakowi zdołał wygrać swoją trzecią walkę z Cesaro.

sheamuscesarotrzeciraz

Zwycięzca: Sheamus

– Po przerwie w ringu znaleźli się już Primo i Epico, którzy zapraszali publikę do Portoryko. Przerwali im Enzo i Cass, panowie przez kilka minut żartowali ze swoich przeciwników.

5. Tag Team Match

The Shining Stars vs. Enzo Amore i Big Cass

Big Cass gonił Primo poza ringiem, lecz po wejściu do ringu sędzia przyczepił się do niego. Wtedy Enzo skoczył na Primo i powalił go, lecz Epico nagle spinował Amore i wygrał walkę.

enzocassprimoepico

Zwycięzcy: The Shining Stars

– Tom Phillips prowadził wywiad z Samim Zaynem, który wypowiadał się na temat Kevina Owensa i jego mistrzostwa. Wywiad został przerwany przez samego mistrza Universal. Zayn stwierdził, że kiedyś również będzie mistrzem Universal i nie będzie potrzebował do zwycięstwa Triple H’a.

6. Normal Match

Ann Esposito vs. Nia Jax

Jax bardzo szybko rozprawiła się ze swoją przeciwniczką i zakończyła walkę Powerslamem.

niajaxann

Zwyciężczyni: Nia Jax

– Luke Gallows i Karl Anderson pojawili się w ringu i mówili o tym, że w planach mają odesłanie The New Day na emeryturę. Zaprosili do ringu The Old Day. Byli to starzy ludzie przebrani za członków The New Day. Po krótkiej rozmowie na stage wyszli mistrzowie Tag Team, którzy po chwili wbiegli do ringu, aby zaatakować Luke’a i Karla. W ringu pozostała jednak grupa The Old Day, to oni zostali zaatakowani i przegonieni przez aktualnych mistrzów Tag Team.

oldday

7. Normal Match

Jinder Mahal vs. Darren Young (w/ Bob Backlund)

Titus chciał rozproszyć Darrena, lecz ten z łatwością pokonał Jindera po Gut Checku.

darrenattacktitus

Zwycięzca: Darren Young

– Po walce Young zaatakował Titusa, a później celebrował w ringu razem z Backlundem.

– Nia Jax miała na zapleczu sprzeczkę z Alicią Fox, która martwiła się o zdrowie swojej przyjaciółki Ann.

8. Normal Match

Braun Strowman vs. Sin Cara

Sin Cara i Braun walczyli poza ringiem, Braun ostatecznie wygrał walkę przez wyliczenie.

sincarastrowman

Zwycięzca: Braun Strowman

– Po starciu Strowman dobił jeszcze Sin Care i udał się na zaplecze.

– Sasha Banks wyszła do ringu, publika gorąco ją przywitała. Zawodniczka zaczęła mówić o rewolucji dywizji kobiet w WWE, która doprowadziła do tego, że kobiety są teraz traktowane tak samo jak inni zapaśnicy. Banks postanowiła poruszyć temat swojej kontuzji i powiedziała, że ma złe wieści. Nagle do ringu wyszła Dana Brooke, która chciała zakończyć karierę Sashy atakując ją. Była mistrzyni kobiet skontrowała jej atak i zapięła na niej dźwignię. Później kazała Danie przekazać złe wieści do Charlotte. Sasha stwierdziła, że już na Clash of Champions ponownie zostanie mistrzynią Kobiet WWE.

sashabanks

9. Normal Match

Sami Zayn vs. Kevin Owens

Na sam koniec walki Kevin zainkasował na Zaynie Superkicka, a później dołożył Pop-Up Powerbomba i zwyciężył.

Zwycięzca: Kevin Owens

– Po walce wieczoru do ringu wyszedł Roman Reigns, który zmusił Owensa do wyjścia z ringu. Nagle pojawił się Chris Jericho, razem z mistrzem Universal otoczyli Reignsa. Mick Foley pojawił się na stage’u i ustalił, że już na kolejnym Raw Roman zmierzy się z Kevinem. Jeśli Reigns wygra, dołączy do walki o pas WWE Universal na Clash of Champions. Na zakończenie Roman wykonał potężnego Speara na Y2J’u i celebrował w ringu.

romanspearjericho