ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 04.04.16 – Wyniki

wwe-monday-night-raw1

Oto wyniki Monday Night Raw, które odbyło się wczoraj w Dallas:

– Raw otworzył Vince McMahon. Wyszedł na stage i przypominał to co wydarzyło się na Wrestlemanii 32. Mówił o jego odczuciach podczas walki Shane’a i Undertakera. Później życzył widowni dobrego Raw. Nagle jednak wyszedł Shane, który chciał pogodzić się ze swoim ojcem i podziękować publiczności. Vince obwinił fanów WWE o to co stało się Shane’owi, a jego syn pożegnał się i chciał wrócić na zaplecze. Vince zatrzymał go i powiedział, że da mu szansę, aby pokazał co potrafi. Shane będzie miał władzę podczas dzisiejszego odcinka Raw.

– Do ringu wyszła grupa The New Day. Zawodnicy wspominali wczorajszy segment z Hall of Famerami. Mieli ze sobą jednego z wielu płatków zbożowych, które wypadły z pudełka podczas ich wczorajszego wejścia. Następnie oddali mu hołd. Xavier zapewnił, że po dzisiejszej walce The New Day nadal będą mistrzami Tag Team.

1. WWE Tag Team Championships Match

Kofi Kinston & Big E (w/ Xavier Woods) vs. Sheamus & King Barrett (w/ Rusev & Alberto Del Rio)

Big E rzucił Barrettem prosto w Sheamusa, który był w narożniku. Następnie razem w Kofim wykonał Midnight Hour i zdobył pin dla swojej drużyny.

1

Zwycięzcy: The New Day

Sheamus miał dość wszystkiego i powiedział, że grupa League of Nations powinna wszystkich niszczyć. Zaatakował Barretta po tym, gdy uznał go za kulę u nogi. Nagle w ringu pojawiła się Rodzina Wyattów, zaatakowali Sheamusa, Alberta Del Rio oraz Ruseva. Na koniec brawlu Bray wykonał Sister Abigail na Sheamusie.

– Renee rozmawiała z Vince’m. Pytała się o to dlaczego opuszcza arenę. Chairman stwierdził, że dzisiejsza gala pokaże dlaczego Shane nie powinien mieć w WWE władzy. On sam nie chce na to patrzeć i postanowił opuścić galę.

– Summer Rae pojawiła się w ringu. Mówiła o wczorajszej przegranej z Team Total Divas, a później śmiała się z Sashy Banks. The Boss przerwała jej promo, weszła do ringu i uderzyła Summer. Walka się rozpoczęła.

2. Normal Match

Summer Rae vs. Sasha Banks

Summer uniknęła Backstabbera i spinowała swoją przeciwniczkę. Sasha skontrowała pin do swojej dźwigni i wygrała walkę.

2

Zwyciężczyni: Sasha Banks

3. Normal Match

Tyler Breeze vs. Apollo Crews

Apollo wykonał Gorilla Press i Moonsaulta, a potem zainkasował Poweromba i pokonał Tylera.

3

Zwycięzca: Apollo Crews

– Do ringu wyszedł nowy mistrz WWE Wagi Ciężkiej, Roman Reigns. Reigns powiedział, że jeżeli ktokolwiek chce jego mistrzostwa to powinien wyjść do ringu. Chris Jericho odpowiedział na wyzwanie Romana. Jericho stwierdził, że Roman jest przy nim nikim. Przypomniał o wczorajszym zwycięstwie z AJ Styles’em i zażądał walki o pas. Do ringu wyszedł wspomniany przez Chrisa AJ. Następnie pojawili się także Kevin Owens i Sami Zayn. Zawodnicy zaczęli brawl, a na sam koniec Roman wykonał Speara na Chrisie Jericho i udał się na zaplecze.

– Po przerwie Roman Rozmawiał z Shanem o dzisiejszym main evencie. Będzie nim Fatal 4 Way o pretendenta do pasa WWE Wagi Ciężkiej, w którym udział wezmą Chris Jericho, Sami Zayn, Kevin Owens oraz AJ Styles.

– Na arenę wyszedł Baron Corbin. Stanął przy swojej nagrodzie i mówił o tym co czeka ludzi, którzy staną na jego drodze.

4. Normal Match

Baron Corbin vs. Dolph Ziggler

W pewnym momencie Corbin bił się z Zigglerem w publiczności, a sędzia wyliczył obu zawodników. Baron obwiniał sędziego za wszystko co się przed chwilą wydarzyło, a potem wykonał na Dolphie End of Days.

4

Zwycięzca: brak

– Do ringu wyszedł Zack Ryder, publika gorąco przywitała nowego mistrza Interkontynentalnego. Zawodnik mówił, że wczoraj jego marzenia spełniły się i nareszcie miał swój moment na Wrestlemanii. Później dziękował za wszystko swojemu ojcu, który siedział na widowni. Przerwał mu The Miz, który obwiniał Zacka za zrujnowanie jego momentu. Ryder zażartował sobie z Miza, a ten wyzwał go do walki o pas. Po chwili Zack zgodził się na ten match.

5. WWE Intercontinental Championship Match

Zack Ryder (c) vs. The Miz

Miz atakował Rydera przy jego ojcu, a potem kłócił się z nim. Doprowadziło to do ataku ojca Zacka na Mizie. Nagle pojawiła się Maryse, która spoliczkowała ojca Zacka. Cała sytuacja rozproszyła Rydera, a The Miz wykorzystał okazję i wykonał na przeciwniku Skull Crushing Finale.

5

Zwycięzca: The Miz

– Renee rozmawiała z Kevinem Owensem. Zawodnik mówił o tym jak przez Samiego Zayna przegrał pas na Wrestlemanii 32. Stwierdził, że zniszczy Romana i zostanie nowym mistrzem WWE Wagi Ciężkiej. Powiedział, że dzisiaj Sami nie odbierze mu szansy na wygranie tego złota i to on wygra Fatal 4 Way o miano pretendenta.

– W ringu pojawiły się wszystkie Divy oraz Lita, która zaprosiła do ringu Charlotte. Hall of Famerka wręczyła córce Rica nowy pas Women’s Championship. Charlotte rozmawiała o dywizji Div, a publika bardzo dobrze się bawiła i śpiewała. Podziękowała każdemu i powiedziała, że ten pas to przyszłość. Dodała, że nie przeszłaby do historii gdyby nie jej ojciec. Mistrzyni kobiet zaczęła żartować ze wszystkich Div, a one opuściły ring. Natalya postawiła się i wyzwała Charlotte do walki o pas. Doprowadziło to do krótkiego brawlu, którego wygrała Natalya.

– Renee rozmawiała z AJ Stylesem. Zawodnik mówił o tym dlaczego przyszedł do WWE i powiedział, że właśnie zaczęła się nowa fenomenalna era.

6. Tag Team Tables Match

The Usos vs. The Dudley Boyz

Usosi położyli Devona i Bubby na stołach, chcieli skoczyć na nich z narożnika. Nie udało się to jednak, ostatecznie Devon rzucił jednym z braci Uso w stół, który był ustawiony w narożniku.

7

Zwycięzcy: The Dudley Boyz

– Renee przeprowadziła wywiad z Samim Zaynem. Mówił o tym, że musi wygrać w dzisiejszym Fatal 4 Wayu i udowodnić każdemu, że jest gotowy na WWE i zostanie mistrzem WWE Wagi Ciężkiej. Po chwili zaatakował go Kevin Owens. Były mistrz Interkontynentalny rzucił Zaynem o ścianę, a później na stół.

– Po przerwie The Dudley Boyz rozmawiali przy ringu i powoli odchodzili na zaplecze, gdy nagle zabrzmiał theme song Enzo Amore i Colina Cassady’ego. Zawodnicy weszli do ringu i przywitali się z publicznością. Enzo rozgadał się i żartował na temat Devona i Bubby. Colin za to zaprosił ich do ringu, aby pokazali co potrafią. Dudley Boyz podeszli do ringu, lecz postanowili się wycofać.

– Lilian powiedziała, że Sami Zayn nie będzie w stanie wziąć udziału w dzisiejszym main evencie i zastąpi go inny zawodnik. Okazał się nim być powracający Cesaro, który dostał od widowni wielki pop.

7. Fatal 4 Way o miano pretendenta do pasa WWE Wagi Ciężkiej

AJ Styles vs. Chris Jericho vs. Kevin Owens vs. Cesaro

Bardzo solidna walka pełna wielu ciekawych spotów. Starcie zakończyło się Styles Clashem na Chrisie Jericho, AJ został pretendentem do pasa WWE Wagi Ciężkiej.

9

Zwycięzca: AJ Styles

Komentarze

  1. Oczywiście że Charlotte nie przeszła by do historii bez ojca. On zawsze jej pomaga w walkach bo ona sama nie umie i na WM gdyby nie Ric to wygrała by Sasha bo Becky wyślizgnęła by się z ringu z bulu a Boss zapięła by Bank Statement i by wygrała. Cholerny tatuś!
    AJ to nowy mistrz. Będzie.

  2. dlaczego publiczność tak źle przywitała nowego mistrza świata wagi ciężkiej Romana Reingsa. Wszyscy chcieli tego zwycięstwa więc o co chodzi ?

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552