ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 02.11.15 – Wyniki

WWE-Raw-2014-720p-new-logo1

Poniżej znajdziecie wyniki wczorajszego Monday Night Raw:

– Raw otworzył Roman Reigns. Przypomniał, że jest pretendentem oraz przyszłym mistrzem WWE WHC. Roman mówił, że nie lubi Setha i stwierdził, że nic nie powstrzyma go przed zdobyciem jego mistrzostwa. Na stage wyszedł Seth Rollins. Mistrz WWE WHC wspomniał main event z ostatniej Wrestlemanii. Seth powiedział, że Roman zawsze będzie o krok do tyłu. Rollins zbliżał się już do ringu, lecz po chwili wyszło The Authority. Stephanie powiedziała, że walka Setha i Romana się odbędzie, lecz nie dzisiaj i nie w tym mieście. Hunter ogłosił, że na Main Eventem dzisiejszego Raw będzie tradycyjny 5 on 5 Survivor Series  Elimination Match pomiędzy drużyną Setha oraz Romana.

1. Normal Match

Dolph Ziggler vs Kevin Owens (c)

Owens od samego początku zaczął atakować kontuzjowaną nogę Zigglera. Show Off był obijany przez mistrza Interkontynentalnego. W pewnym momencie Dolph wykonał DDT i poza ring wyleciał Kevin. Nagle zabrzmiał theme song Tylera Breezea, zawodnik zmierzał w stronę ringu. W czasie przerwy Tyler rozproszył Dolpha, a Owens ponownie zaczął dominować. Breeze i Summer Rae zajęli miejsce w miejscu dla VIPów przy stole komentatorskim. Dolph zaczął prowadzić, ponownie rozproszył go Tyler a Kevin Owens wykonał Pop-Up Powerbomba, dzięki któremu zdobył zwycięstwo. Po walce Breeze miał krótki brawl z Zigglerem, który wygrał.

ra1

Zwycięzca: Kevin Owens

– Segment z Sethem Rollinsem i Kevinem Owensem. Seth powiedział, że chciałby zawalczyć z Kevinem w Champion vs. Champion Matchu na Wrestlemanii.  Zapytał także Owensa czy dołączy do jego drużyny w dzisiejszym Main Evencie. Owens zgodził się.

– Renee przeprowadziła wywiad z Becky Lynch. Rozmawiały o ostatnich wydarzeniach oraz walce o pretendentkę do pasa Div. Po chwili przyszła Brie, którą Becky bardzo szybko zgasiła.

2. Normal Match

Cesaro vs The Miz

Zaraz na początku można było zauważyć, że na widowni zasiedli Stardust oraz The Ascension, mieli ze sobą kartki z napisem „Stardust Section”. Cesaro bawił się Mizem i sprzedał mu kilka Uppercutów. Po chwili Miz obił trochę Cesaro o barykady i spinował go, lecz Cesaro odkopał. W pewnym momencie The Miz chciał wykonać Scull Crushing Finale lecz Cesaro skontrował i wykonał Cesaro Swing. Potem zapiął na Mizie Sharpshootera i wygrał walkę.

ra2

Zwycięzca: Cesaro

– Do ringu wyszła cała rodzina Wyattów. Bray mówił, że chciałby dać każdemu oglądającemu coś specjalnego. Powiedział także, że każdy widział jak wynosili z ringu Undertakera i Kanea. Stwierdził, że nie potrzebuje ich ciał, lecz dusz, które są nieśmiertelne. Powiedział, że teraz ich dusze i moc są w posiadaniu Rodziny Wyattów. Bray zaprezentował, że teraz to on ma władzę nad mocą, której używali Undertaker oraz Kane i wywołał pioruny oraz ogień.

ra4

3. Tag Team Match

The Lucha Dragons vs King Barrett & Sheamus

Do przerwy była to całkiem wyrównana walka, lecz potem drużyna Sheamusa i Barretta prowadziła. W pewnym momencie to Sin Cara zaczął dominować, lecz po małej interwencji Barreta udało się uspokoić trochę pretendentów do pasów Tag Team. Panowie ponownie zaczęli obijać Sin Carę. W późniejszej części walki do ringu wszedł Kalisto, któremu pomimo interwencji Sheamusa udało się spinować Kinga Barretta. Była to całkiem dobra i widowiskowa walka.

ra3

Zwycięzcy: The Lucha Dragons

– Segment z Zebem Colterem i Jackiem Swaggerem. Rozmawiali o grupie MexAmerica. Swaggerowi wyraźnie nie spodobało się to co robi Zeb. Pojawił się także Alberto Del Rio, który kazał się Jackowi nie wtrącać w ich sprawy.

4. Normal Match

R-Truth vs Alberto Del Rio (c) (w/ Zeb Colter)

Była to całkiem wyrównana walka. Na koniec Truth wylądował w narożniku, z którego po chwili Del Rio skoczył na R-Trutha. Alberto spinował przeciwnika i wygrał walkę.

ra5

Zwycięzca: Alberto Del Rio

– Segment z The New Day i Sethem Rollinsem. Mistrzowie Tag Team chcieli dołączyć do drużyny Setha.  Seth powiedział, że nadal potrzebują jednego członka do drużyny. Po chwili powrócił Xavier Woods. Wszyscy trzej dołączyli do drużyny Setha.

– JoJo przeprowadziła wywiad z Sashą Banks. Dotyczył on Fatal 4 Wayu o pretendentkę do pasa Div. Sasha stwierdziła, że to ona wygra walkę i zawalczy o pas Div.

5. Fatal 4 Way Match o pretendentkę do pasa Div

Becky Lynch vs Sasha Banks vs Brie Bella va Paige

Walkę bardzo dobrze rozpoczęła Becky, która skupiała się na tym by pinować przeciwniczki. Po chwili Brie zajęła się Sashą a Paige poza ringiem atakowała Becky. Brie próbowała wykonać Dropkicka z narożnika, lecz Sasha uniknęła tego ataku. Do ringu wbiegła Paige i próbowała spinować Brie, lecz przerwała jej Banks. Po przerwie w ringu walczyły Paige i Brie. Próbowały wykonać Superplexa na Sashy, do ringu wbiegła Becky i przewróciła wszystkie trzy zawodniczki na matę. W kwadratowym pierścieniu pozostała Sasha oraz Becy. The Boss założyła na Lynch dźwignię, lecz przerwała jej Paige. Wykonała ona na Becky RamPaige, spinowała ją i wygrała walkę.

ra6

Zwyciężczyni: Paige

– Po walce Baron przeprowadził wywiad z Paige, która obrażała swoje przeciwniczki. Powiedziała, że każdy kto je cheeruje jest również przegranym.

– Renee przeprowadziła wywiad z Charlotte. Rozmawiały o zwyciężczyni Fatal 4 Way Matchu, Paige. Mistrzyni Div mówi, że nie osiągnęła tego wszystkiego dzięki jej ojcu, lecz dzięki ciężkiej pracy.

– Do ringu wychodzą The New Day. Mówią, że poprowadzą drużynę Setha do zwycięstwa.

6. Main Event: Traditional Survivor Series 5 on 5 Elimination Match

The New Day (c) & Kevin Owens (c) & Seth Rollins (c) vs Roman Reigns & The Usos & Ryback & Dean Ambrose

Na samym początku przez jednego z braci Uso wyeliminowany został Xavier Woods. Przez pewien okres obijany przez Team Setha był Jey Uso. Udało mu sie zamienić ze swoim bratem. Po chwili obaj skoczyli z ringu na Kofiego i Big E, którzy byli poza ringiem. Potem Kingston został wyeliminowany, a w ringu został Big E, który dość szybko pozbył się Jeya Uso. Zaraz po nim Kevin Owens wszedł do ringu, wykonał Pop-Up Powerbomba na drugim Uso i wyeliminował go. Następnie Owens i Roman zostali w ringu, a reszta zawodników leżała poza nim. Po przerwie drużyna Setha obijała tym razem Reignsa. Roman wyrzucił Rollinsa z ringu i udało mu się zamienić z Rybackiem. Nagle wszyscy zawodnicy zaczęli obijać się w ringu i poza nim. Ryback wykonał Shell-Shocked na ostatnim członku The New Day i pozbył się go. Do ringu wbiegł Seth, wykonał na Rybacku Pedigree i wyeliminował go. Zostało po dwóch zawodników w każdej drużynie. Dean walczył w ringu z Rollinsem, po Elbow Dropie z narożnika mistrz WWE WHC został prawie wyeliminowany. Seth pinował Ambrosea, ale przerwał mu Roman. Po chwili Seth zamienił się z Owensem, a ten od razu zajął się przeciwnikiem. Drużyna Setha miała kilka okazji do pokonania Deana, lecz ten ciągle odkopywał. Seth przypadkowo zaatakował kolanem Owensa i został on po chwili wyeliminowany przez Ambrosea. Rollins próbował uciec od walki, lecz Roman powstrzymał go. Po chwili Seth uderzył swoich przeciwników krzesłem. Rollins chciał zaatakować Romana w ringu, lecz ten wykonał Superman Puncha i przegonił mistrza WWE WHC.

ra7

ra8

Zwycięzcy: przez dyskwalifikacje – Dean Ambrose & Roman Reigns (Team Reigns)

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552