ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 01.08.16 – Wyniki

monday-night-raw-logo-2016

Poniżej znajdziecie wyniki Monday Night RAW, które odbyła się wczoraj w Atlancie:

Pre-Show Raw 01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera i Litę. Omówione zostały wydarzenia z ostatniego Raw oraz powrót Brocka Lesnara.

Monday Night Raw 02:00 – 05:00

– Galę otworzyła Sasha Banks, zawodniczka podziękowała wszystkim i powiedziała kilka słów o swojej wygranej. Promo przerwała jej była mistrzyni kobiet, Charlotte. Zawodniczka stwierdziła, że Sasha długo nie potrzyma tego pasa, ponieważ ma zamiar odebrać go już na SummerSlam. Nagle pojawił się także Chris Jericho, który kazał się wszystkim uciszyć. Następnie zwyzywał trochę aktualną mistrzynię kobiet i powiedział, że powinna oddać Charlotte należyty szacunek. Pojawił także Enzo Amore, który postanowił pożartować trochę z Chrisa Jericho. Po krótkiej i naprawdę śmiesznej konwersacji pojawił się Mick Foley. Generalny Manager ustanowił Mixed Tag Team Match pomiędzy zawodnikami i zawodniczkami w ringu.

sashaenzochrischarlotte

1. Mixed Tag Team Match

Sasha Banks i Enzo Amore vs. Charlotte i Chris Jericho

Sasha położyła Charlotte na macie i potem uderzyła Chrisa Jericho, który wchodził do ringu. Była mistrzyni kobiet wykorzystała sytuację i zainkasowała na Sashy Banks Natural Selection.

sashaenzochrischarlotte2

Zwycięzcy: Charlotte i Chris Jericho

– Po starciu Chris wykonał na Enzo Codebreakera. Na pomoc wybiegł mu Big Cass, który przegonił Y2J’a.

– Przed kolejną walką Byron Saxton zapytał Evana dlaczego zgodził się na walkę z Braunem Strowmanem. Zawodnik odpowiedział, że za przegraną dostanie 1000 dolarów, a jeśli wygra to wzbogaci się o 5000 dolarów.

2. Normal Match

Evan Anderholm vs. Braun Strowman

Braun zesquashował kolejnego przeciwnika i zakończył walkę odwróconym Chokeslamem.

braunjobber

Zwycięzca: Braun Strowman

– Stephanie McMahon i Mick Foley rozmawiali na zapleczu. Pojawił się Mark Henry, który chciał się wykazać i dostać jakąś walkę. Mick Foley postanowił, że Mark zawalczy dzisiaj z Rusevem o pas Stanów Zjednoczonych.

– Goldust i R-Truth chodzili po zapleczu i szukali pokemonów. Goldust mówił o tym, że muszą wyjść powoli do ringu, ponieważ mają za chwilę walkę.

3. Tag Team Match

The Shining Stars vs. The Golden Truth

goldentruthshinignstars

Zwycięzcy: The Shining Stars

– Po przerwie w ringu pojawił się Michael Cole, który zaprosił do siebie Finna Balora. Zawodnik wyszedł do ringu, został gorąco powitany przez publikę. Finn odpowiadał na pierwsze pytanie Michaela, lecz nagle do ringu wyszedł Seth Rollins. The Man opowiadał o czasach, gdy jako pierwszy zdobył pas NXT. Balor przyznał mu rację, lecz powiedział, że to on zostanie pierwszym Universal Championem. Zawodnicy rozmawiali jeszcze chwilę o swojej walce, gdy nagle Seth chciał zaatakować Fina. Atak został jednak odparty i na samym końcu Balor celebrował w ringu.

finnseth

– Lana pojawiła się w ringu i zapowiedziała mistrza Stanów Zjednoczonych i od niedawna jej męża, Ruseva.

4. WWE United States Championship Match

Rusev (c) (/w Lana) vs. Mark Henry

Rusev zainkasował Superkicka w ty głowy, a później założył The Accolade i poddał Marka.

rusevmark

Zwycięzca: Rusev

– Po walce mistrz Stanów Zjednoczonych wygłosił krótkie promo o tym, że nikt nie odbierze mu jego pasa. Nagle pojawił się Roman Reigns, który wszedł do ringu i nie pozwolił wyjść z niego Rusevowi. Rozpętał się krótki brawl, którego wygrał Reigns.

5. Normal Match

Titus O’Neil vs. Darren Young (w/ Bob Backlund)

Zwycięzca: Titus O’Neil

– Stephanie i Mick ponownie znajdowali się na backstage’u. Pojawił się Shemus, który twierdził, że to on zasługiwał na title shota a nie Mark Henry. Po chwili znalazł się przy nich także Cesaro. Obaj zawodnicy zmierza się dzisiaj w walce, a zwycięzca otrzyma title shota na jeden z pasów.

– Titus kłócił się z Bobem Backlundem i kazał mu się zamknąć zanim on sam tego nie zrobi. Nagle Darre uderzył O’Neila w głowę i odszedł razem z Bobem.

6. Normal Match

Nia Jax vs. Ariel Monroe

Jax zesquashowała swoją przeciwniczkę i wygrała walkę.

Zwyciężczyni: Nia Jax

– Byron zapytał zwyciężczynie o to jak się czuje. Nia zaatakowała swoją przeciwniczkę, która leżała w narożniku i kazała zapytać się jak ona się czuje.

– Członkowie The New Day wyszli do ringu i rozmawiali o ataku The Clubu w zeszłym tygodniu. Ogłosili, że dzisiaj zmierza się z The Clubem, lecz jeden z nich nie będzie mógł pozostać przy ringu.

7. Tag Team Match

Big E i Kofi Kingston vs. Luke Gallows i Karl Anderson

Walka została dość szybko wygrana przez The New Day.

Zwycięzcy: The New Day

– Po walce Luke i Karl zniszczyli każdego z członków The New Day.

8. Normal Match

Cesaro vs. Sheamus

Swiss Superman skontrował jeden z ataków Sheamusa do Neutralizera i zgarnął pin.

Zwycięzca: Cesaro

– Po reklamie Sheamus i Cesaro bili się. W ringu znajdował się już Heath Slater oraz powracającyJinder Mahal. Mick Foley wyszedł i stwierdził, że obaj nie zostali przedraftowani do Raw. Po chwili Mick ustanowił walkę Heath Slater vs. Jinder Match, a zwycięzca zostanie przedraftowany  do Raw. Jinder zniszczył Heatha jednym ruchem i razem z Foleyem podali sobie ręce.

– Tom Phillips przeprowadził wywiad z Chrisem Jericho.

9. Normal Match

Seth Rollins vs Sami Zayn

Zwycięzca: Seth Rollins

– Do ringu wyszli Brock Lesnar i Paul Heyman. Paul ostrzegł Randy’ego, lecz ten nagle znikąd pojawił się w ringu i wykonał RKO na Lesnarze.

Komentarze

  1. To Raw było jak inne… Niestety poziom spadł. Oby SmackDown było lepsze.