ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Mniej reklam i 3 title matche na następnym NXT! [aktualizacja – kolejna zapowiedziana walka]

– WWE robi wszystko, by odciągnąć fanów od AEW Dynamite. 

Po ostatnim epizodzie NXT wiemy, że w przyszłym tygodniu w Full Sail University odbędą się aż 3 walki o pasy mistrzowskie. Adam Cole podejmie Matta Riddle, a na szali znajdzie się NXT Championship. Shaynę Baszler czeka obrona NXT Women’s Championship przeciwko Candice LeRea. Trzecim title matchem będzie Tag Team match Undisputed Ery ze Street Profits. W dodatku podczas epizodu ilość reklam będzie ograniczona, o czym informowali nas komentatorzy z Mauro Ranallo na czele.

Bez żadnych wątpliwości WWE stara się w ten sposób nakręcić fanów na NXT i w jak największym stopniu ograniczyć oglądalność pierwszego AEW Dynamite na TNT. Pierwszą tygodniówkę All Elite Wrestling zapowiadaliśmy TUTAJ.


[ZOBACZ TAKŻE: STONE COLD NIE ZAMYKA DRZWI PRZED POWROTEM DO RINGU!, SETH ROLLINS ZDEMOLOWAŁ „THE FIENDA” PO ZAKOŃCZENIU RAW!]


[AKTUALIZACJA]

WWE przedstawiając plan całego przyszłego tygodnia zapowiedziało kolejne wydarzenia na najbliższe NXT. Johnny Gargano zmierzy się z Shane’em Thorne’em, a Velveteen Dream pokaże się publicznie po raz pierwszy od czasu utraty North American Championship.