ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

MizTV na najbliższym SmackDown Live! Co działo się po zejściu RAW z anteny? Oraz więcej!

– Podczas dzisiejszego SmackDown Live ma dojść do powrotu The Miza do Błękitnego Brandu.

Z tej okazji na SmackDown Live odbędzie się MizTV, które poprowadzi były mistrz Interkontynentalny, The Miz. Gościem Mizanina ma być Daniel Bryan:

Daniel Bryan za pośrednictwem swojego Twittera odpowiedział na zapowiedź jako, że on i The Miz przygotowują się do feudu w WWE TV:

Hmmm… Czy powinienem ponarzekać a następnie uderzyć go w twarz? Czy może pominąć to do bezpośredniego uderzenia w twarz? Jestem otwarty na sugestie.

– Po zejściu RAW z anteny nie miał miejsca żaden pojedynek w dark main evencie. Po gali Czerwonego Brandu miał odbyć się 6-osobowy tag team match, gdzie Roman Reigns, Braun Strowman oraz Seth Rollins mieli zmierzyć się z Sheamusem, Cesaro oraz Samoa Joe, jednakże walka nie odbyła się ze względu na to, że The Bar wraz z Samoa Joe wylądowali na SmackDown po zeszłotygodniowym SuperStars Shake-Up. RAW zakończyło się tym, że Ronda pomogła Natalyi udać się na zaplecze, a następnie reszta zawodniczek biorących udział w walce wieczoru Czerwonej Tygodniówki udała się na zaplecze.

– Bobby Roode odnośnie swojej porażki w debiutanckim pojedynku na RAW:

– Chad Gable wypowiedział się na temat swojej wygranej z Jinderem Mahalem: