ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Mistrz WWE kontuzjowany?, Daniel Bryan o możliwym powrocie do ringu oraz więcej!

– AJ Styles był zapowiadany na występ podczas live eventu SmackDown LIVE w Odessie poprzedniej nocy, jednak mistrz WWE nie pojawił się w ringu.

Ogłoszono, że Styles nabawił się kontuzji podczas piątkowego live eventu RAW w MSG. Uraz nastąpił podczas pojedynku, w który razem z Shinsuke Nakamurą zmierzyli się z Kevinem Owensem i Samim Zaynem. Na samym początku dwójka Kanadyjczyków zaatakowała Stylesa, który po całym zajściu udał się na backstage. Nie obyło się bez pomocy sędziów, którzy przy tym pokazali znak „X”, oznaczający niezdolność zawodnika do walki. Pojedynek zmienił się w walkę między Nakamurą i Owensem. Starcie przez dyskwalifikację wygrał Japończyk po tym, jak Zayn wtrącił się do walki. Na pomoc Nakamurze wybiegł Styles. Mistrz WWE jest prawdopodobnie lekko kontuzjowany, a możliwy uraz nie powinien zagrozić mu w walce z Nakamurą podczas WrestleManii 34. Inną opcją jest oczywiście to, że całe zajście jest zaplanowaną akcją ze strony WWE.

– Daniel Bryan udzielił ostatnio wywiadu dla „The National” podczas swojej wizyty w Abu Dhabi. Został tam zapytany o możliwość walki u boku Shane’a McMahona przeciwko Zaynowi i Owensowi podczas WrestleManii 34. Stwierdził, że nie wie jak sprawy się potoczą, ale na ten moment  dla WWE nie jest on gotowy do powrotu. Jednak każdy lekarz poza WWE, z którym rozmawiał, stwierdził, że Bryan jest w pełni zdrów i może wróci do ringu. Jak sam Bryan powiedział: „There is a chance.” (Jest szansa.).

– Hillbilly Jim w wywiadzie dla „TMZ Sports” stwierdził, że chciałby aby to Hulk Hogan wprowadził go do WWE Hall of Fame 2018

„It would be cream on top of this thing.”

To byłaby wisienka na torcie tej sprawy.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778