ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Mistrz UFC chce wziąć udział w Royal Rumble!, Co dalej z pasem US? oraz Zmiany w meczu Kenny Omega vs Chris Jericho!


– Kiedy przychodzi sezon zimowy każdy żyje nadchodzącym Royal Rumble. Sama gala nauczyła nas już, że każdy, dosłownie KAŻDY może się pojawić, od gwiazd do sportowców. Czyżby w tym roku miało nie być inaczej?

Mistrz wagi lekkiej UFC – Daniel Cormier udzielił niedawno wywiadu dla Sports Illustrated i powiedział, że wątpi, by WWE chciało go zaprosić, jednak sam bardzo chciałby wziąć udział w Royal Rumble.

Szkoda, że nie mogę być w Royal Rumble w tym roku. Nie sądzę, żeby mnie zaprosili, ale walka z Oezdemirem w Bostonie tymczasowo mi pasuje. Moja walka jest w styczniu, co otwiera dla mnie WrestleManię w Nowym Orleanie – nie jako uczestnika, ale widza.

Przedstawiciele WWE z pewnością nie sprzeciwiają się pomysłowi umieszczenia gwiazd UFC w federacji, ponieważ od lat zabiegają o Rondę Rousey, a Triple H otwarcie powiedział, że WWE jest zainteresowane współpracą z Conorem McGregorem.


– Na ostatnim SmackDown Dolph Ziggler zostawił pas US w ringu, po czym po prostu zszedł z ringu, jak gdyby nigdy nic, co zostawiło fanów zaciekawionych. PWInsider donosi, że Dolph Ziggler ma zniknąć na parę tygodni z telewizji, jednak cały czas ma normalnie pracować na live eventach. Póki co, niewiadomo jest konkretnie co stanie się z pasem US, przynajmniej pod kątem telewizyjnego wątku na SmackDown. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

– New Japan Pro Wrestling ogłosiło, że pojedynek Jericho vs Omega odbędzie się jako No disqualification match.

【Ogłoszenie o nagłych zmianach】 Mecz US Heavyweight Championship Kenny Omega vs Chris Jericho odbędzie się jako mecz No-DQ! Mecz Cody vs Kota Ibushi został zmieniony z meczu o ROH
World Championship na specjalny pojedyńczy mecz! 【WK12】

W tym przypadku bez tłumacza Google rady nie dało, za wszelkie przeinaczenia przepraszamy.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556