ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Mike Jackson chciałby zostać następnym przeciwnikiem CM Punka w UFC

127_mike_jackson-0-0-0

Zawodnik UFC – Mike Jackson, który przegrał z Mickey’em Gallem wziął udział w wywiadzie dla MMA Junkie. Jackson powiedział, że chce, aby CM Punk został jego kolejnym przeciwnikiem w UFC. Poniżej znajdziecie kilka pytań dotyczących tego starcia.

Dowiedziałem się, że Punk chce dostać kolejną walkę i to nabrało sensu.

O Punku jako biznesmenie:

Tutaj chodzi o zarabianie pieniędzy. Jestem biznesmenem, więc rozumiem całą logistykę tego. Pamiętam kiedy jako fan usłyszałem o walkach Punka w MMA. Pomyślałem sobie wtedy: „Nie, nikt nie chciałby tego widzieć.” Mimo to ludzie pójdą to zobaczyć, żeby obejrzeć go w akcji.

O wspólnych cechach i jego i Brooksa:

Mamy to samo doświadczenie. Obydwoje przegraliśmy z Mickey’em Gallem. Nie może tak po prostu przyjść i pojedynkować się z tymi, którzy spędzili tu więcej czasu. To ma sens, żeby postawić nas tutaj przeciwko sobie.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778