ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Mick Foley z nową fryzurą, Z kim Finn Balor chciałby zawalczyć na Wrestlemanii 33 i więcej!

mick foley

– W zeszłym tygodniu Mick Foley pojawił się na pierwszym Raw 2017 roku z nową fryzurą. Później okazało się, że Mick obcinał sobie włosy samemu w domu i stylistki na ostatnią chwilę musiały naprawiać fryzurę Generalnego Managera Raw. Foley podzielił się tą informacją na swoim Facebooku:

A NEW LOOK FOR MICK
It’s probably best not to take your grooming tips from the hard-core legend. After attempting a home-made self-done haircut, a WWE stylist did her very best to salvage my handiwork, and lots of locks needed to be lopped in order to foil the Foley fashion faux pas. All in all, I kind of like the haircut – probably the shortest it’s been since my commissioner run in 2000. Let me know what you think!

Mick postanowił naprawić błąd z ostatniego tygodnia i postanowił przedstawić nam kolejną fryzurę:

– Finn Balor pojawił się w zeszły weekend na Wizard World Comic Conie w Nowym Orleanie. Młodszy fan próbował zadać Finnowi pytanie, lecz zawstydził się i rozpłakał. Były mistrz Universal postanowił zabrać fana i usiąść z nim przy swoim stoliku, zawodnik został zapytany o jego kontuzję. Finn odpowiedział, że kontuzja jest już prawie wyleczona i ma nadzieję, że będzie mógł zawalczyć z Sethem Rollinsem na WrestleManii 33.

Poniżej filmik z tego zdarzenia, który został nagrany przez ojca małego chłopaka:

– Poniżej drabinka turnieju o U.K. Championship, na której możemy zobaczyć już walki z pierwszych rund. Przypominamy, że turniej odbędzie się w tym tygodniu. Będziecie mogli zobaczyć go na żywo w naszej zakładce live.

ukdrabinka

Komentarze