ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Mick Foley o pracy jako GM RAW i ewentualnym powrocie do WWE

– Mick Foley udzielił wywiadu dla sportingnews.com.  WWE Hall of Famer i były Generalny Menadżer RAW wypowiedział się m.in. na temat pracy u boku Stephanie McMahon oraz o ewentualnym powrocie do telewizji:

Jeżdżenie od jednego do drugiego show było dosyć męczące, ale będąc tam czułem, że mam w to wkład. Naprawdę lubię pracować ze Stephanie. Jestem jej głęboko wdzięczny za piękne słowa o mojej książce i mam nadzieję, że będę miał szansę z nią współpracować, gdy powrócę w jakiejś formie, ponieważ ostatecznie wszyscy wracamy.

Na temat możliwego pojawienia się podczas 25-cio lecia RAW:

Na pewno będzie to świetne show ze mną lub beze mnie. Myślałem, że rok przerwy będzie właściwym czasem, gdy jest się publicznie zwolnionym, jednak teraz myślę, że 10 miesięcy to sporo czasu (Foley został zwolniony przez Stephanie w marcu – 10 miesięcy przed 25-cio leciem Czerwonej Tygodniówki – przyp. red.) Nie wiem co zrobię, jeśli dostanę telefon. Pewnie przekroczę most, żeby się tam dostać.

Cały wywiad w języku angielskim możecie przeczytać pod tym linkiem.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556