ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Mick Foley na Raw, stan Emmy oraz więcej!

mickfoley

– Hall of Famer WWE Mick Foley prawdopodobnie powróci na jednej z kolejnych gal Monday Night Raw, aby zapoczątkować feud trwający do Wrestlemanii 32.  Mówi się, że Mick nie został zabookowany na Raw w Chicago, lecz może pojawić się 14 marca w Pittsburghu, 21 marca w Filadelfii, lub 28 marca w Brooklynie. Wychodzi jednak na to, ze swój powrót zaliczy w Pittsburghu albo Filadelfii.

Z raportu na Wrestling Observer wynika, że Foley będzie odgrywał pewną rolę na Wrestlemanii. Pojawienie się na Raw ma na celu podbudowanie walki, w której Mick nie weźmie udziału jako wrestler.

– Z wczorajszych newsów mogliście dowiedzieć się, żę walka Emma vs. Asuka, która odbyła się na piątkowym live evencie WWE NXT, została zatrzymana po tym, gdy Asuka wykonała na Emmie stiffowe kopnięcie w głowę. Zaistniała obawa, że zawodniczka stracił na chwilę przytomność.

Według raportu na Wrestling Observer Emma została zraniona, lecz nie było to nic poważnego i zawodniczka nie opuści kolejnych walk. Mówiło się, że Emma mogła spokojnie dokończyć tę walkę, lecz sędziowie WWE są w tych czasach o wiele bardziej ostrożni.

Emma wzięła udział w walce podczas wczorajszego Arnold Sports Festivalu i zawalczyła przeciwko Bayley. Oto co wrzuciła na swoim profilu na Twitterze:

– AJ Styles oznajmił na swoim Twitterze, że jego akcja kończąca Springboard Forearm potrzebuje nazwy i poprosił swoich fanów o jakieś sugestie. Na jego tweeta odpowiedział Matt Jackson z The Young Bucksów:

– Oto cześć Q&A, w którym udział wzięli Triple H oraz Arnold Schwarzenegger:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556