ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Mick Foley chwali gwiazdę NXT, Dolph Ziggler oddaje hołd ochroniarzowi WWE, Historia tatuaży Kofiego Kingstona

dolph-ziggler-germany

– Mick Foley pochwalił za pomocą swojego fanpage’a na facebooku jedną z najnowszych gwiazd NXT – Apollo Crews. Oto co Hardcore Legend napisał o owym zawodniku:

Jakiś czas wcześniej Foley, również za pomocą facebooka, pochwalił Eve Marie i przyznał że najprawdopodobniej będzie Ona wielką gwiazdą w przeciągu następnego roku.

apollo

Zachęcamy wszystkich fanów WWE jak i samych miłośników Hall of Famera do kliknięcia „Lubię to” na jego fanpage’u, gdyż często zamieszcza On tam bardzo ciekawe mini-artykuły.

– Muriel, która od wielu lat pracowała jako ochroniarz dla WWE, zakończyła swoją karierę zawodową podczas sobotniego live eventu w Texasie. Dolph Ziggler postanowił wyprawić Jej należyte pożegnanie, które udostępnił za pomocą swojego Twittera:

– Na koniec przedstawiamy najnowszy odcinek Superstar Ink, w którym Kofi Kingston wyjaśnia pochodzenie i historię swoich tatuaży.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783