ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

McIntyre kontuzjowany na SmackDown?, Rywal dla Setha Rollinsa, Undertaker vs Elias i więcej!

– Na SmackDown Live niespodziewanie wystąpił Drew McIntyre. Niestety nie skończyło się to dla niego najlepiej. Nie dość, że drużyna złożona ze Szkota i The Bar przegrała z The New Day, Drew prawdopodobnie nabawił się jakiejś kontuzji. Podczas oglądania Niebieskiej Tygodniówki można było odnieść wrażenie, że po przerwie reklamowej po prostu zniknął. Źródła donoszą, że podczas telewizyjnych reklam zmienił się z Sheamusem lub Cesaro, spędził chwilę poza ringiem, po czym udał się na zaplecze, pozostawiając The Bar samych sobie.


– Na razie nie wiadomo, co stało się McIntyre’owi, ale miejmy nadzieję, że będzie on w stanie kontynuować występy w najbliższym czasie. Powołując się na Dave’a Meltzera możemy poinformować, że WWE wybrało właśnie jego na następnego pretendenta do pasa Universal i rywala Setha Rollinsa. Jeśli to prawda, kolejny feud pomiędzy tą dwójką rozpocznie się już wkrótce.


[ZOBACZ TEŻ: POŻEGNANIE DEANA AMBROSE’A, MOŻLIWY POWRÓT BYŁEGO MISTRZA WWE ORAZ WIĘCEJ! JOHN CENA WYJAŚNIA POWODY WYSTĘPU ZE STARYM GIMMICKIEM, FANI NA WM OŚLEPIENI ŚWIATŁEM, WYPOWIEDZI PO GALI


TUTAJ w marcu informowaliśmy, że The Undertaker trenował w Performance Center i przygotowuje się do gali w Arabii Saudyjskiej. Dzisiaj wydaje się niemal pewne, że jego przeciwnikiem będzie Elias. WWE miało uczynić coś, co naprowadzi nas na tożsamość rywala „Deadmana”, a jak wiemy na RAW doszło do ich fizycznego kontaktu.


– The Miz po WrestleManii musiał mieć założone szwy. Podzielił się tym z fanami za pomocą Instagrama.

Czasami zwycięstwa nie definiuje 1, 2, 3. Ostatniej nocy na WrestleManii skopałem Shane’a po całym MetLife Stadium. Dziś jestem ranny, mam szwy na głowie, ciało mnie boli, ale serce jest pełne świadomości, że uczyniłem mojego tatę dumnym. I nie ma zwycięstwa większego, niż to.


– Bray Wyatt odniósł się do odejścia Deana Ambrose’a z WWE. Na Instagramie napisał:

Będę tęsknił za nami próbującymi się nawzajem zabić bardziej, niż powinienem.

Post możecie zobaczyć tutaj. Od RAW trwają spekulacje na temat powrotu Wyatta, który może odpowiadać za tajemniczą, śmiejącą się maskotkę. Na razie nie ma żadnych nowych doniesień na ten temat.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552