ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

McIntyre, Cesaro i Rusev wypowiedzieli się na temat Sheamusa. Czy Irlandczyk kończy karierę?

 

– Sheamus nie wystąpił w WWE od pierwszego epizodu SmackDown Live po WrestleManii 35.Prawdopodobnie doznał wtedy urazu, którego szczegółów jednak nigdy nie ujawniono fanom. Rozgorzały przez to spekulacje, że 41-latek może chcieć już teraz zakończyć karierę. Na ten temat wypowiedziały się związane z nim dobrymi relacjami gwiazdy WWE:

Drew McIntyre: Obserwowanie jego wygrywającego mnóstwo mistrzostw, Royal Rumble, Money in the Bank, niemal wszystko, co można wygrać, jest naprawdę świetne. Jestem dumny ze wszystkiego, co on osiągnął i nie wierzyłbym we wszystko, co czytacie w internecie.

Rusev: Emerytura? On jest w życiowej formie! Schudł prawie do 205 funtów. Jest w okolicach 230, czy jakoś tak. […] Dobrze się trzyma, nie jest nigdzie w pobliżu końca kariery. Może ma 40 lat, ale kogo to obchodzi? (Rusev dodał również, że mieszka osiem domów obok Sheamusa i ich psy razem się bawią. – przyp. red.)

Cesaro: Nie wiem, kiedy Sheamus wróci do ringu. […] Powinniście sprawdzać jego kanał na YouTubie, bo powie wam wszystkim co jest grane, gdy tylko sam będzie to wiedział.

[ZOBACZ TEŻ: ALEXA BLISS USUNIĘTA Z MONEY IN THE BANK! [AKTUALIZACJA – POTWIERDZONO ZASTĘPSTWO!]]