ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Matt Riddle vs Kurt Angle? The Young Bucks jako mistrzowie tag team AAA i więcej!

– Wiceprezesi Elite Wrestling – The Young Bucks (Matt i Nick Jackson) zostali nowymi mistrzami tag teamowymi AAA na show ‚Rey de Reyes’ (‚King of Kings’) w Puebla.

Lucha Bros (Pentagon Jr. i Fenix) z powodzeniem pokonali Rey Escorpiona i El Texano w starciu o mistrzostwa tag teamowe AAA. Po walce światła zgasły, a kiedy zostały włączone, The Young Bucks stali już w ringu, gotowi do nieplanowanej walki tag teamowej. Na wydarzeniu był również obecny wiceprezes wykonawczy AEW – Cody Rhodes. Podczas swojego wywiadu Rhodes wyjaśnił publiczności AAA, że jest to jeden z jego celów stałego partnerstwa między AEW a AAA, aby przyciągnąć do Meksyku kogoś takiego, jak Kenny Omega czy Chris Jericho. The Young Bucks i Lucha Bros ponownie zmierzą się na wydarzeniu AEW – Double Or Nothing, które odbędzie się 25 maja w MGM Garden Arena w Las Vegas, Nevada.

 

– Kurt Angle ogłosi na najbliższym odcinku RAW, kto zostanie przeciwnikiem w jego ostatniej w karierze walce na WrestleManii 35. Matt Riddle wrzucił swoje imię do kapelusza, wyrażając chęć stoczenia takiego pojedynku, publikując post na Twitterze.

 

Odpowiedź jest prosta, Kurt. Odpowiedzią jest BRO. To jest to, czego chcą fani, a w głębi duszy też to, czego Ty potrzebujesz! Riddle vs. Angle dla świata.

 

– Na powyższym filmiku redaktor WWE.com – John Clapp przyjrzał się gwiazdom głównego rosteru, które mogłyby ponownie zająć swoje miejsce w NXT. W listopadzie Triple H skomentował pojawienie się głównych gwiazd w rosterze NXT jako ‚game changer’. W powyższym filmie wymieniono The Bar, Danę Brooke, Luke’a Harpera i Fandango.