ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Matt Riddle na Royal Rumble?, niezadowolony Almas, Lynch vs Asuka się nie odbędzie?

– Gwiazda NXT nakręca fanów na możliwy występ w Royal Rumble matchu. Matt Riddle rozmawiał z Edge’em i Christianem. Świeży nabytek NXT nie omieszkał wspomnieć, że bardzo chętnie wystąpiłby w nadchodzącym, styczniowym Royal Rumble matchu.

Mam wielkie nadzieje przed nowym rokiem, bo wiem, że TakeOver jest w ten sam weekend, co Royal Rumble i będę szczery – jestem wielkim fanem Rumble. Nigdy nie wiesz. Może być tam wolne miejsce. Może się tam znajdę. Może napiszę historię. […] Jeśli nie w tym roku, zdecydowanie w tym roku, tak, to powinno się zdarzyć.

– Według pewnych źródeł, w tym Dave’a Meltzera, Andrade „Cien” Almas jest nieszczęśliwy w WWE. Meksykanin już kiedyś w NXT poważnie rozważał odejście, ale wnet otrzymał push do main eventu i został NXT Championem. Teraz znów myśli o obraniu kursu na scenę niezależną z powodu niezadowolenia z pozycji na SmackDown Live. Od debiutu na Niebieskiej Tygodniówce klient Zeliny Vegi ani razu nie był częścią ważnego storyline’u i jeśli ta sytuacja się nie zmieni, możemy niedługo oglądać go poza federacją McMahonów.

– Przedwczoraj informowaliśmy, że podczas gali Main Event został zapowiedziany match o SmackDown Women’s Championship (TUTAJ). Na Royal Rumble 2019 Asuka miała stanąć do obrony tytułu przeciwko Becky Lynch. Była Generalna Menadżer SD Paige opublikowała jednak następującego tweeta:

Więęęęc, próbowałam ustanowić ostatni match zanim mój czas jako GM SDLive się skończył… ale niestety Becky Lynch vs Asuka o SmackDown Women’s Championship NIE jest oficjalnie na Royal Rumble.

[ZOBACZ TAKŻE: THE MIZ: „[..] NIE SĄDZĘ, BY KTOKOLWIEK PRACOWAŁ TAK CIĘŻKO, JAK JA.”]

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783