ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Matt Riddle „kontuzjowany”, Pierwszy screenshot z WWE2K19 oraz więcej!

– Matt Riddle, który według wielu portali ma zadebiutować w WWE podczas następnego NXT TakeOver, prawdopodobnie doznał kontuzji.


Urazu podobno nabawił się podczas swojego ostatniego pojedynku w EVOLVE – z tego również powodu został usunięty z kilku pojedynków na scenie niezależnej, na które był zapowiadany. Jednak nie mamy się czego obawiać. Kontuzja jest prawdopodobnie fałszywa i ma spowodować zniknięcie Riddle’a ze sceny niezależnej.

– Aj Styles za pośrednictwem swojego Twittera opublikował pierwszy screenshot, który pochodzi z najnowszej edycji serii WWE2K, czyli WWE2K19:

Jako gwiazda z okładki #WWE2K19, mam przyjemność zaprezentować pierwszy zrzut ekranu.  https://wwe.2k.com/preorder/ #reklama

– WWE oraz stacja E! zapowiedziały 4 sezon autorskiego programu sióstr Bella, którym jest Total Bellas. Na ten moment nie jest jednak znana data premiery nowego sezonu reality show.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552