ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Matt Riddle „kontuzjowany”, Pierwszy screenshot z WWE2K19 oraz więcej!

– Matt Riddle, który według wielu portali ma zadebiutować w WWE podczas następnego NXT TakeOver, prawdopodobnie doznał kontuzji.


Urazu podobno nabawił się podczas swojego ostatniego pojedynku w EVOLVE – z tego również powodu został usunięty z kilku pojedynków na scenie niezależnej, na które był zapowiadany. Jednak nie mamy się czego obawiać. Kontuzja jest prawdopodobnie fałszywa i ma spowodować zniknięcie Riddle’a ze sceny niezależnej.

– Aj Styles za pośrednictwem swojego Twittera opublikował pierwszy screenshot, który pochodzi z najnowszej edycji serii WWE2K, czyli WWE2K19:

Jako gwiazda z okładki #WWE2K19, mam przyjemność zaprezentować pierwszy zrzut ekranu.  https://wwe.2k.com/preorder/ #reklama

– WWE oraz stacja E! zapowiedziały 4 sezon autorskiego programu sióstr Bella, którym jest Total Bellas. Na ten moment nie jest jednak znana data premiery nowego sezonu reality show.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783