ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Matt Hardy wykupił prawa do Twist of Fate, Dynamite i RAW w nowych miejscach, Co się wydarzyło na 205 Live

– Matt Hardy prawdopodobnie zastrzegł sobie prawa do ruchu Twist of Fate. Prawdopodobnie w związku z tym WWE zmieniło nazwę tego ruchu dla Jeffa Hardy’ego z Twist of Fate na Twist of Fury, co można było już usłyszeć już podczas ostatniego SmackDown, kiedy to Michael Cole użył właśnie takiej nazwy. Kolejnym potwierdzeniem zdaje się być tweet Reby Hardy, a więc żony Matta:

– WWE potwierdziło, że podobnie jak SmackDown, tak i RAW odbędzie się w Performance Center w Orlando. Oryginalnie czerwoni mieli zagościć w Pittsburghu. Zapowiedziane atrakcje raczej nie ulegną zmianę, gdyż dalej awizowane jest pojawienie się „Stone Colda” Steve’a Austina i podpisanie kontraktu na walkę na Wrestlemanii 36 pomiędzy AJ Stylesem i Undertakerem. Podobnie jak SmackDown show odbędzie się bez publiczności. Wydaje się więc, że Performance Center stanie się domem dla wszystkich tygodniówek WWE na kilka najbliższych tygodni, a na każdym show nie zobaczymy WWE Universe.

8

– Z powodu koronawirusa również AEW musiało dokonać zmian w swoich tygodniówkach. Najbliższe Dynamite miało odbyć się Rochester, NY, jednak zostało przeniesione do Jacksonville na Florydzie. Także Dynamite z 25 marca, które miało odbyć się w Newark zmieni swoje miejsce, jednak zostanie ono podane bliżej tej daty. Show podobnie jak tygodniowki WWE odbędzie się bez udziału publiczności.

– Po SmackDown odbyło się 205 Live, podczas którego doszło do 10 Man Tag Team Matchu, w którym Team NXT (Kushida, Isaiah „Swerve” Scott, Tyler Brezze, Danny Burch i Oney Lorcan) pokonali Team 205 Originals (Tony Nese, Mike Kanellis, Brian Kendrick, Jack Gallagher i Aryia Daivari)

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556