ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Matt Hardy przedstawia Króla Maxela w nowym filmie


– Od czasu gdy WWE zaprezentowało nam nową postać Matta, mogliśmy zobaczyć kilka ciekawych filmów autorstwa Hardy’ego.

Przeważnie nie są to długie filmy, jednak ich zawartość i jakość jest po prostu „DELIGHTFUL”. W ostatnim tego typu filmie mogliśmy zobaczyć, jak Matt przedstawia fanom Vanguard One – czyli „drona rodzinnego”. Natomiast w opublikowanym wczoraj wideo, Hardy przedstawia swojego pierwszego syna – Maxela, który miał spore znaczenie w jego postaci „Broken” w TNA. Sam Maxel wygrał nawet jeden mecz! Oto wspomniany film:

Jak donoszą plotki, Matt planuje przekształcić swój gimmick „Woken” na „Broken” teraz, gdy ma juz do niego pełne prawa, a wraz z nim przywrócić całą swoją rodzinę w składzie: Reby Hardy, Jeff Hardy, King Maxel, Senior Benjamin oraz Vanguard One. Mówi się też, że jeżeli to nastąpi, Matt najprawdopodobiej zaprezentuje nam swojego drugiego syna – Wolfganga, oraz zmieni swoją muzykę wejściową na używaną w TNA „Trzecią Sonatę Księżycową”. O wszystkich innych „dziełach” Matta na jego kanale będziemy informować na bierząco.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778