ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Matt Hardy odejdzie z WWE w ciągu dwóch miesięcy

– Z WWE w najbliższej przyszłości może pożegnać się kolejny wrestler.  Po zwolnieniach Sin Cary, Ascension i Luke’a Harpera, nadszedł czas na Matta Hardy’ego – tak twierdzi Wrestling Observer, które nie ma wątpliwości, że Hardy jest zdecydowany na odejście, a samo WWE nie starało się go zatrzymać, bookując go jako jobbera na RAW. Jego kontrakt wygasa w marcu.

Matt miał proponować WWE powrót do gimmicku Broken, czym Vince McMahon nie był zainteresowany. Zawodnik na swoim kanale na YouTubie umieszcza serię filmików pt. „Free The Delete”, ukazującą zachodzącą w nim przemianę w Broken Matta. Niezależnie, kto będzie jego następnym pracodawcą, powrót gimmicku Broken wydaje się nieuchronny. Zdaniem zagranicznych źródeł 45-letni Hardy czuje, że kolejny kontrakt będzie ostatnim full-time’owym, jaki podpisze, dlatego bardzo zależy mu na gwarancji odgrywania ważnej roli i posiadania większej kontroli nad swoją postacią.

Jeff Hardy pozostanie w WWE dłużej, niż brat, ponieważ czas trwania obecnego kontraktu przedłużył się przez wielomiesięczną, trwającą do dziś absencję.


[ZOBACZ TAKŻE: KOLEJNE PLOTKI NA TEMAT POWROTU EDGE’A DO RINGU]


 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552