ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Matt Hardy o The Young Bucks, Informacje odnośnie kontuzji Dasha Wildera oraz więcej!

– Ostatnio na Twitterze Matt Hardy został zapytany o to, kto jego zdaniem jest najlepszym tag teamem w 2017 roku.

Matt odpowiedział, iż jego zdaniem oprócz The Hardy, najlepszym Tag Teamem są The Young Bucks. Dodatkowo Hardy zaznaczył, że chciałby, aby bracia Jackson dołączyli do rosteru WWE:

The Hardys i The Young Bucks są właściwym wyborem. Z chęcią chciałbym zobaczyć jak The Bucks dołączają do nas do wielkiej gry. Oni są wyjątkowi.

– WWE zamieściło filmik, na którym Scott Dawson podaje aktualne informacje o swoim kontuzjowanym tag team partnerze. Dawson powiedział, że dziś mija dwa tygodnie od czasu, gdy zostały założone druty na złamanej szczęce Dasha Wildera. Według członka The Revival, Wilder jeszcze przez cztery tygodnie będzie nosił tego typu druty na szczęce. Scott dodał jeszcze, że Dash chciałby przypomnieć wszystkim, że The Revival nie są po to, aby zdobywać popularność, lecz po to, aby zgarniać pieniądze, ponieważ mają rodziny na utrzymaniu. Na koniec powiedział, że The Revival powrócą w ciągu sześciu tygodni, nie ważne kto wtedy będzie mistrzem TT rosteru RAW:

Alexa Bliss wybrała WWE Network Pick of the Week:

Na koniec 7 submissionów, o których mogłeś zapomnieć lub nie wiedzieć:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552