ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Matt Hardy o swoim powrocie, Czy Strowman pojawi się na Royal Rumble? oraz więcej!

– Matt Hardy „zakończył karierę” pro-wrestlera 15 września 2018 roku. Tę informację ogłosił za pomocą filmu, który opublikował na swoim kanale w serwisie YouTube.

Tymczasem w grudniu poinformowaliśmy Was, gdy Hardy przyznał w wywiadzie dla Wrestling Inc., że nigdzie się nie wybiera i jego powrót do ringu jest kwestią czasu, jednak nie określi dokładnie kiedy to nastąpi. Dwudziestego stycznia za pośrednictwem swojego Twittera opublikował wpis, w którym stwierdził, że niedługo pojawi się w WWE. Na ten wpis zareagował jeden z fanów publikując pytanie, czy to oznacza powrót Matta i poprawę stanu jego kręgosłupa. Hardy w odpowiedzi zdementował swoją emeryturę i możliwość udania się na nią w najbliższym czasie. Przyznał również, że jego ciało jak i on są w najlepszej formie od 20 lat.

– Braun Strowman został usunięty z walki o pas Universal podczas Royal Rumble z powodu decyzji władz federacji, które stwierdziły brak jego gotowości do walki z zawodnikiem pokroju Lesnara. Powodem jest kontuzja łokcia, której doznał 2 miesiące temu i fakt, że jest w trakcie pracy nad wyleczeniem urazu. Jakiś czas temu Strowman udzielił wywiadu dla jednego z amerykańskich serwisów, w którym został zapytany, czy możemy spodziewać się jego występu na Royal Rumble. Zawodnik przyznał się, że pracuje nad łokciem, a jego samego „zobaczymy kiedy zobaczymy”. Twierdził, iż ciężko trenuje, ale do niedzieli może nie być gotowy aby pozbyć się w pełni urazu. Po tej informacji rozpoczęły się spekulacje, że Strowman tylko ukrywa swoją obecność na niedzielnej gali.

– Serwis Sky Bet udostępnił już zakłady w kwestii Royal Rumble. Jedną z kategorii jest zawodnik z największą ilością eliminacji. Na ten moment na podium znajduje się Drew McIntyre z największą ilością zakładów, na drugim miejscu Braun Strowman, a tuż za nim Samoa Joe.