ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Matt Hardy coraz bliżej własności gimmicku BROKEN! Kenny Omega w WWE już na Royal Rumble?


– Jak donosi PWInsider, aplikacja Matta Hardy’ego o własność gimmicku „Broken” jest w stanie publikacji amerykańskiego urzędu patentowego.

Anthem – czyli właściciele Global Force Wrestling (przedtem Impact Wrestling a jeszcze wcześniej TNA) mają teraz 30 dni by zgłosić sprzeciw. Jeżeli Anthem nie odpowie do 15 grudnia, Hardy będzie legalnym właścicielem gimmicku z dniem 19 grudnia. Oznacza to, że będzie miał wolną rękę, by użyć go w WWE lub każdej innej federacji jaką by wybrał.

Zdjęcie wszystkich dokumentów umieściliśmy poniżej.

– Kenny Omega jest zawodnikiem NJPW od 2010 roku i obecnym mistrzem IWGP Stanów Zjednoczonych, jednak może się to niedługo zmienić. Według Dave’a Meltzera kontrakt Kenny’ego ulega wygaśnięciu w dniu 31 stycznia 2018 roku, a na zapleczu Nowej Japonii trwają rozmowy na temat jego odejścia. Meltzer zaznaczył jednak, że jeżeli zawodnik podpisałby kolejny kontrakt z NJPW, dostałby znaczną podwyżkę, jak również większą przestrzeń do prowadzenia jego postaci.

Od pewnego czasu krążą jednak plotki i teorie, że zaplanowany mecz z Chrisem Jericho na Wrestle Kingdom 12 jest tylko cwanym ruchem ze strony Vince’a, mającym na celu sprowadzenie Kenny’ego do WWE. W skrócie, Kenny ma przegrać pas na korzyść Chrisa, zostać „wyrzuconym” z Bullet Clubu i pojawić się na Royal Rumble 2018. Chris natomiast po wygranej miałby jak najszybciej stracić pas i wrócić do WWE, by ciągnąć storyline z Omegą. Kontrą na te przypuszczenia jest to, że RoH i NJPW  już zarezerwowało Kenny’ego na nadchodzące gale – m.in. Supercard of Honor XII, oraz to, że Royal Rumble odbędzie się 28 stycznia, czyli 3 dni przed końcem kontraktu wrestlera.

Jeremy Bennett z Sportskeed twierdzi natomiast, że bliska przyjaźń Omegi z the Young Bucks będzie miała znaczący wpływ na jego decyzję. Chodzi oczywiście o ostatnie problemy ze znakami towarowymi i całą aferą dźwięcznie nazwaną przez Jacksonów na Being the Elite „Cease and Desist”.

O wszelkich innych wieściach na temat możliwego kontraktu Omegi z WWE będziemy Was informować na bieżąco.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552