ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Matka gwiazdy WWE zmarła na raka, Kurt Angle o powrocie do ringu, TNA chciało sprowadzić Jima Rossa

– Eric Young nie pojawił się na zeszłotygodniowych tapingach NXT. Było to spowodowane śmiercią jego matki, o czym poinformował za pośrednictwem Instagrama. Jego nieobecność była skomentowana przez innego członka Sanity, Alexandra Wolfe’a, który oznajmił, że Eric Young pracuje nad sekretnym planem.

Jednym z momentów, z których jestem najbardziej dumny jeśli chodzi o życie zawodowe było zdobycie mojego pierwszego tytułu mistrza świata. Jednym z momentów, z których jestem najbardziej dumny jeśli chodzi o życie prywatne było śledzenie jak dumna była ta perfekcyjna osoba z moich osiągnięć! #fucancer

 

– W wywiadzie z channelguidemag.com, Kurt Angle wspomniał, że nie był jeszcze testowany medycznie odnoście jego powrotu do ringu. Jednak nie wyklucza on powrotu do kwadratowego pierścienia i wspomniał o kilku zawodnikach z którymi chciałby się zmierzyć:

Aktualnie jest wiele talentu w WWE. Są zawodnicy, z którymi chciałbm ponownie stoczyć walki, tacy jak Brock Lesnar, John Cena, Randy Orton, Triple H zdecydowanie. Gdy ostatnio walczyłem z Triple H’em, nie uważałem się wtedy za bardzo dobrego zawodnika, dopiero zaczynałem. Wydaje mi się więc, że tym razem stworzylibyśmy znacznie lepszą walkę niż wtedy. Chciałbym równiez bardzo zmierzyć się z Samoa Joe, AJ Stylesem, Sethem Rollinsem, Romanem Reignsem, Cesaro, Sheamusem. Są nawet zawodnicy z 205 live tacy jak Austin Aries i Neville, z którymi chciałbym zawalczyć. Mam ogromną nadzieję, że już wkrótce to się zdarzy.

Wypowiedział się również na temat okładki WWE2k18:

Mam przyjemność oglądać Setha Rollinsa podczas poniedziałkowej nocy pełniąc rolę GM RAW. Bądźmy szczerzy, mam coś do udowodnienia Sethowi. Seth włamał się do archiwów WWE i znieważył historię. Spalił wspomnienia wielu legend WWE i Hall of Famerów, którzy byli tu przed nim. Ludzie jak Andre The Giant, Ted DiBiase, Ric Flair, Stone Cold Steve Austin, Undertaker i wielu więcej… Zemsta jest w mojej głowie.

 

– W ostatnim odcinku swojego podcastu, Jim Ross wspomniał o TNA, które było zainteresowane jego usługami podczas nadchodzącego Slammiversary PPV:

Nie tak dawno temu, zanim podpisałem kontrakt z WWE w piątek przed WrestleManią, mój zespół prowadził rozmowy z Impact Wrestling dotycząceich projektu telewizyjnego, w którym jak zapewne wielu z was wie, miałem pełnić rolę komentatora podczas Slammiversary. To było w ich planach, ale nie byliśmy nawet blisko porozumienia. Gdybyśmy doszli do porozumienia, a ja nie miałbym żadnych kontraktowych zobowiązań, nie miałbym problemów wziąć udziału w wdarzeniu takim jak Slammiversary. Życzę więc im powodzenia, urządzenia dobrego widowiska oraz sprawienia, abym kupił kolejne. To ich rola w ten weekend.

Autor: Artur Pieczyński