ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Maryse ukarana za uderzenie Renee Young, Carmella – James, Kevin Owens poucza Goldberga

– W dzisiejszym WWE Talking Smack, Generalny Manager SmackDown Daniel Bryan ogłosił, iż zamierza ukarać Maryse za uderzenie Renee Young w twarz, karą w postaci finansowej o wysokości 5,000 $. W programie pojawiła się również rozmowa o utracie tytułu przez Miza. Były mistrz najwyraźniej nie jest w stanie pogodzić się z tym faktem. Wszystko możecie zobaczyć na Tweetcie powyżej.

c1skwyuveae2kyo-1483494127-800
– Ostatnimi czasy możemy zauważyć rozwijające się relacje między Carmellą a Ellsworthem. W social mediach ta dwójka dostała przydomek „Carmellsworth”.

– Bill Goldberg na Twitterze odpowiedział na sugestię fana, który chętnie zobaczyłby potyczkę na większą skalę miedzy Billem a Owensem na ostatnim RAW. Goldberg odpowiedział, że z ochotą zmierzyłby się z Mistrzem Universal. Kevin również postanowił wtrącić kilka słów:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743