ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Mark Henry idzie na emeryturę, Kiedy Jason Jordan dowiedział się, że ma być „synem” Kurta Angle’a? i więcej!


– Zaczynał karierę w 1996. Mark Henry przebył sporą drogę w świecie wrestlingu.

Od reprezentowania Igrzysk Olimpijskich poprzez „Sexual Chocolate” oraz World Strongest Man do straszliwej Hall of Pain. Mimo, że jego dwudziesto jedno letnia kariera miała wzloty i upadki, pracownicy WWE uważają go za jednego z najbardziej konsekwentnych członków rosteru z ostatnich dwóch dekad.

To było cudowne 21 lat, jednak czas jest nieubłagalny. Mój czas dobiega końca. Za kilka miesięcy z gwiazdy zmienię się w pracownika. Po prostu nie mogę doczekać się zmiany i pomagania tym wszystkim młodym chłopakom i dzieczynom wejść na scenę.

– Jak donosi Wrestling Observer Newsletter, Jason Jordan dowiedział się o jego roli „nieślubnego syna” dopiero w zeszłym tygodniu. Ujawnienie Jordana jako syna Angle’a efektywnie rozbiło American Alpha. Chad Gable zostanie na SmackDown, podczas gdy Jason Jordan jest już oficjalnym członkiem RAW. Wrestling Observer informowało także, że prawdopodobnie panowie musieli podjąć decyzję, kto lepiej sprawdzi się w tej roli. Ów decyzja pewnie była swego rodzaju żarcikiem ze strony American Alpha – podśmiewywaniem się z przeszłości Kurta, gdy ten umawiał się z czarnoskórymi kobietami.

– Podczas wtorkowego SmackDown w segmencie Fashion Files zapowiedziany został tajemniczy tag team. Dave Meltzer podczas dzisiejszej audycji Wrestling Observer Radio zauważył, że ów tajemniczym teamem mogą być Luke Harper i Eric Rowan. Żaden z nich nie brał udziału w tygodniówce przez spory okres czasu, a to byłaby dobra okazja na ich powrót. Meltzer zaznaczył też, że zawsze możnaby w taki sposób przenieść jakąś drużynę z NXT jak na przykład Sanity.

– Brock Lesnar w UFC? Chyba jednak nie. Jeff Novitzky pracujący jako wiceprezydent od zdrowia i wydajności zawodników powiedział, że Brock Lesnar nie stawił się na testy narkotykowe USADA.

Lesnar aktualnie nie jest zapisany na USADA, ani też nie było żadnych pytań o to z jego strony.

Dodał też, że informacje odnośnie tego, że Brock wraz z Paulem Heymanem spotkał się z urzędnikami UFC by przedyskutować powrót do oktagonu, są fałszywe.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783