ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Main Event WrestlManii 35, Kolejni zawodnicy niezadowoleni ze swojej pozycji w WWE, Transformacja Adama Rose’a

ose;a

– Według Sports Illustrated, pewne potwierdzone źródła WWE mówią, że obecny plan na WrestlManię 35 zakłada, że ​​w main evencie zobaczymy pojedynek między Rondą Rousey a Becky Lynch o WWE RAW Women’s Championship.

Największe wydarzenie roku odbędzie się 7 kwietnia na MetLife Stadium w East Rutherford w New Jersey. Innym zapowiedzianym starciem na WrestleManię 35 jest pojedynek o WWE Universal Championship, w którym Brock Lesnar zmierzy się z Sethem Rollinsem, po tym jak Architekt wybrał Lesnara na swojego przeciwnika po wygranej w Royal Rumble Matchu.

– Na Twitterze Killian Dain z grupy Sanity zadał następujące pytanie: ‚Gdzie jest Sanity?!’ Stajnia zadebiutowała na SmackDown już w czerwcu i od tego czasu jest widziana rzadko w głównym rosterze. Ostatni raz w WWE TV pojawili się 18 grudnia na SmackDown, gdzie Killian Dain, Alexander Wolfe, Cesaro i Sheamus połączyli swoje siły w przegranym dla nich starciu z The Usos, Karlem Andersonem oraz Lukiem Gallowsem. Wolfe odpowiedział Dainowi na tweeta ‚To jest chore’.

– Adam Rose był ostatnio gościem w „Pancakes and Powerslams Show”, aby omówić swoją fizyczną transformację. 16 stycznia Rose wygłosił na Instagramie serdeczny post, dzieląc się swoją historią o walce z uzależnieniem od alkoholu. Na zdjęciu po lewej stronie był w najgorszej fazie swojego życia, zaś na zdjęciu po prawej stronie jest ukazany aktualny wygląd Rose’a, gdzie, jak sam zawodnik przyznał jest już ponad 400 dni trzeźwy i o kilka kilogramów cięższy.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778