ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Main Event Payback, Zmarł WWE Hall of Famer i więcej! (Spoilery)

20150218_Payback_LIGHT_HOMEPAGE
– Newsy zawierają spoilery z RAW.

– Podczas wczorajszego RAW poznaliśmy main event Payback 2015. Na najbliższym PPV odbędzie się Triple Threat Match o WWE World Heavyweight Championship, gdzie Seth Rollins będzie bronił tytułu przeciwko Ortonowi i Reignsowi.

Poniżej aktualna karta Payback 2015:

1. Triple Threat Match o WWE World Heavyweight Title:
Seth Rollins (c) vs. Randy Orton vs. Roman Reigns

2. I Quit Match o WWE United States Title:
John Cena (c) vs. Rusev

– Wczoraj w wieku 89 lat zmarł Verne Gagne. Verne był dziesięciokrotnym mistrzem wagi ciężkiej AWA. Gagne został wprowadzony zarówno do Hali sław WWE jak i WCW. Legendarny wrestler od lat zmagał się z Alzheimerem i wymagał nieustannej opieki. Od 2009 roku mieszkał u swojej córki i jej męża, którzy zajmowali się nim.

Na Twitterze WWE pojawiła się informacja o śmierci Gagne:

Dodatkowo wiele osób ze świata wrestlingu udzieliło się na ten temat:

https://twitter.com/EBischoff/status/592888364531089409

– Na najbliższym SmackDown zobaczymy mecz rewanżowy o pasy drużynowe. Obecni mistrzowie TT The New Day zmierzą się z Tysonem Kiddem i Cesaro.

– King Of The Ring rozpoczęte. Wczoraj poznaliśmy półfinalistów turnieju a dzisiaj na WWE Network zostaną wyemitowane półfinały: Sheamus vs. Neville oraz R-Truth vs. Bad News Barrett.

– Na koniec RAW Fallout:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556